viko thea

viko thea

VİKOnun Thea IQ'su, Şişlideki Trump Towers projesinin tercihi oldu. Thea IQ ekibi Trump Towersta Türkiyede ilk kez uygulanan IP tabanlı intercom kurdu

VİKO sigorta kutularında güvenlik ve estetik bir arada!

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider ismi VİKO, sigorta kutularında da üstün kalitesini ortaya koyuyor. Bugün hemen her noktada aynı anda talep edilen iki kavram, güvenlik ve tasarım, VİKO sigorta kutularında buluşuyor.

VİKO'dan sadelik sevenler için özel tasarım!

Yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yaratan VİKO, Thea ULTIMA Serisi ile yaşam alanlarını İtalyan tarzı şıklıkla tanıştırıyor. İşte o tasarımlar...

VİKO Trenda ile evlerde vintage rüzgarı!

VİKO’nun TRENDA Serisi elektrik anahtarları, antik renk seçeneği ile yaşam alanlarında vintage trendini hoş detaylarla tamamlıyor. Vintage dekorasyonunda en çok toprak ve ahşap tonları kullanılıyor.

Panasonic yangın algılama ve güvenlik çözümleri şimdi Türkiye’de!

VİKO by Panasonic, Türkiye’deki faaliyetlerini hız kesmeden sürdürüyor. Dünyaca ünlü Japon markası Panasonic, şimdi profesyonel yangın algılama sistemleri ve güvenlik çözümleriyle Türkiye pazarında... İşte ayrıntılar...

VİKO by Panasonic'e Çevreci Tesis ödülü!

VİKO by Panasonic, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından Çevreci Tesis Ödülü’ne layık bulunarak sektöründe yine bir ilki gerçekleştirdi ve Türkiye’nin çevre dostu kuruluşları arasında olduğunu bir kez daha kanıtladı.

VİKO, yeni ürünüyle yaşam alanlarını İtalyan tarzı şıklıkla tanıştırıyor!

Yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yaratan VİKO, Thea ailesinin en gözde üyesi ULTIMA Serisi ile yaşam alanlarını İtalyan tarzı şıklıkla tanıştırıyor.

VİKO, İtalyan tarzı Thea Ultima serisi ile şıklığı yansıtıyor!

Yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yaratan VİKO, Thea ailesinin en gözde üyesi ULTIMA Serisi ile yaşam alanlarını İtalyan tarzı şıklıkla tanıştırıyor.

VİKO'dan ULTIMA Serisi!

Yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yaratan VİKO, Thea ailesinin en gözde üyesi ULTIMA Serisi ile yaşam alanlarını İtalyan tarzı şıklıkla tanıştırıyor.

VİKO yeni ürünü ile açma kapama devrine son veriyor!

Alanında birçok ilke ve yeniliğe imza atan VİKO bu kez elektrik anahtarlarında açma kapama devrini sona erdiriyor.

VİKO yeni ürünü Novella S ile açma kapama devrini sona erdiriyor!

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri VİKO, Novella S ile şimdi hissetme teknolojisini yaşam alanlarına taşıyarak konforu parmak ucunuza getiriyor.

VİKO 35. yılını kutluyor!

Anahtar ve priz sektörünün inovatif ve lider kuruluşu VİKO, 35. kuruluş yıl dönümü ve “Bizden Bize Paylaşım Toplantısı” kapsamında tüm çalışanlarının katılımı ile önemli bir organizasyon gerçekleştirdi.

Viko Yeşil Ofis diploması aldı!

Viko, WWF-Türkiye tarafından verilen Yeşil Ofis diplomasını WWF-Türkiye Genel Müdürü Tolga Baştak ile VİKO CEO'su Nusret Kayhan Apaydın'ın katılımıyla gerçekleştirilen törende aldı. Viko aldığı diplomayla sektöründe de bir ilki gerçekleştirmiş oldu.

Viko, yeşil ofis uygulamasına başladı!

Doğal kaynaklarımız hızla tükeniyor, insanlığın doğa üzerindeki baskısı artarken, iklim değişikliği her geçen gün daha da ciddi bir tehdit haline geliyor.

viko thea

viko thea viko thea

VİKOnun ısıtma soğutma kontrolünden aydınlatmaya, perde-panjur kontrolünden güvenlik sistemleri entegrasyonuna kadar bir binada veya dairedeki konfor, enerji tasarrufu ve güvenliği artıran çözümler sunan bina otomasyon sistemleri Thea IQ, Şişlideki Trump Towers projesinin tercihi oldu. Thea IQ ekibi Trump Towersta Türkiyede ilk kez uygulanan IP tabanlı intercom kurdu. Bu sayede Trump Towerstaki her daire otomasyonu kontrol ettiği panel üzerinden binanın güvenlik görevlisi ile görüntülü konuşabiliyor.

VİKOnun anahtar-priz teknolojisinde devrim yaratan ve Parlak Bir Buluş olarak nitelendirilen Thea serisine ait bina otomasyon sistemlerindeki markası Thea IQ, Trump Tower projesinin de tercihi oldu. Karmaşık bir ofis binasından standart bir eve kadar binanın çeşidi ne olursa olsun enerji maliyetlerinin kontrol edilebilir bir seviyede tutulmasını sağlayan Thea IQ Bina Otomasyon Sistemleri ile sadece dokunmatik ekranla...