Virginia Caye adası kaç paraya satılıyor

Virginia Caye adası kaç paraya satılıyor

Bir İngiliz kadın annesinden miras kalan parayla satın aldığı Karayip adasını internet üzerinden satışa çıkardı. Ada 400 bin Sterlin (yaklaşık 1 milyon 900 bin TL) açılış fiyatıyla satışa çıkarıldı.

Virginia Caye adası 1.9 milyon TL'ye satılıyor!

Bir İngiliz kadın annesinden miras kalan parayla satın aldığı Karayip adasını internet üzerinden satışa çıkardı. Ada 400 bin Sterlin (yaklaşık 1 milyon 900 bin TL) açılış fiyatıyla satışa çıkarıldı.

İmar adası nedir?

Belirli yollarla çevrili imar planların meydana getirdiği parsellerin üzerindeki bir arada oluşumuna ada deniyor. Peki, imar adası nedir?

Giresun Adası turizme kazandırıldı!

Mitoloji’deki ismi Aretias olan Giresun Adası, Türkiye dâhil altı ülkeye kıyısı olan Karadeniz‘deki tek ada olma özelliğini taşıyor. Ada, 16 Temmuzda ziyaretçilere açıldı.

Kleopatra Adası 96 yıllığına 90 milyon TL'ye kiralandı!

Bodrum'un 4 mil uzağındaki, Kleopatra Adası olarak da bilinen Kara Ada'yı kiralamak için yerli-yabancı zenginler sıraya girdi. İşadamı Ayhan Yaşar, adayı 96 yıllığına 90 milyon liraya kiralayacak..

Ayhan Yaşar Kleopatra Adası'nı 90 milyon liraya kiraladı!

Bodrum'un 4 mil uzağındaki, Kleopatra Adası olarak da bilinen Kara Ada'yı kiralamak için yerli-yabancı zenginler sıraya girdi. İşadamı Ayhan Yaşar, adayı 96 yıllığına 90 milyon liraya kiralayacak.

Van Gölü'ndeki Akdamar Adası içme suyuna kavuşacak!

Van Gölü'ndeki Akdamar Adası'nın içme suyuna kavuşması için çalışma başlatıldı. Gürpınar Belediyesi, Bejingir kaynağından adaya su hattı çekilmesi için harekete geçti.

Marmara Adası'na ulaşım 12 dakika olacak!

Balıkesir'in en uzak ilçelerinden Marmara Denizi ortasındaki Marmara Adası'na feribotlarla üç saatte gidilebilirken, hizmete girecek "deniz taksi"ler sayesinde ulaşım 12 dakikaya inecek.

Marmara Adası'na ulaşım 3 saatten 12 dakikaya inecek!

Balıkesir'in en uzak ilçelerinden Marmara Denizi ortasındaki Marmara Adası'na feribotlarla üç saatte gidilebilirken, hizmete girecek "deniz taksi"ler sayesinde ulaşım 12 dakikada yapılacak.

Girit Adası'nda 4,2 büyüklüğünde deprem!

Girit Adası'nda 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Muğla'nın Datça ilçesine bağlı Yazıköy'ün 268 kilometre uzaklığındaki sarsıntı, 39,10 kilometre derinlikte gerçekleşti.

Akdeniz Girit Adası'nda 4 büyüklüğünde deprem!

Akdeniz’de, Girit Adası açıklarında 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Öte yandan sabah saaatlerinde Van'da da deprem meydana geldi.

Aya Nikola Adası turizme kazandırılacak!

Aya Nikola Adası turizme kazandırılıyor. Adada incelemelerde bulunan Vali Amir Çiçek, "Tarihî verilerden elde edilen bilgilere göre bu ören yeri, Hristiyan âleminin Kudüs'e giderken uğradığı yerlerin başında geliyor." dedi.

Muğla Aya Nikola Adası turizme kazandırılıyor!

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, Ölüdeniz koylarında bulunan Aya Nikola Adası turizme kazandırılıyor. Adada incelemelerde bulunan Vali Amir Çiçek, "bu ören yeri, Hristiyan âleminin Kudüs'e giderken uğradığı yerlerin başında geliyor" dedi.

İzmir Kuş Cenneti'ne Pelikan Adası yapılacak!

İzmir Kuş Cenneti 'ndeki pelikanların rahat bir şekilde kuluçkaya yatarak üremesini kolaylaştırmak için " Pelikan Adası " kurulacak.

Virginia Caye adası kaç paraya satılıyor

Virginia Caye adası kaç paraya satılıyor Virginia Caye adası kaç paraya satılıyor

40 yaşındaki İngiliz Willow Reed'e annesinin ölümünden sonra hatırı sayılır miktarda para miras kaldı. Reed, 2012 yılında, Belize yakınlarında bulunan, sonradan annesinin anısına Virginia Caye adını verdiği bu küçük adayı satın aldı. Reed ada için 150 bin Sterlin (yaklaşık 800 bin TL) ödedi.O tarihten sonra da sık sık bu adaya gitti. Ancak yakın zamanda Bristol'de bir bar satın aldığı ve burayla ilgilenmesi gerektiği için adayı satışa çıkarmaya karar verdi.
Willow Reed, adayı 400 bin Sterlin (yaklaşık 1 milyon 900 bin TL) açılış fiyatıyla satışa çıkardı.
Reed'in satışa çıkardığı küçük adada bir oralı bir kulübe, bir plaj ve bir de küçük bot bulunuyor.
Willow Reed aslında annesinin adını taşıyan bu adayı elden çıkarmak istemediğini ancak her ay yüklü miktarda...