Vladimir Putin sığınak mı yaptı

Vladimir Putin sığınak mı yaptı

Rusya’nın nükleer bir savaşa karşı hazırlandığı hatta Putin’in Moskova’da 12 milyon vatandaşını alabilecek kapasitede devasa yer altı sığınakları inşaa ettiği belirtiliyor.

İngiltere'deki nükleer sığınak 4,5 milyon TL'ye satışa çıkarıldı!

İngiltere Devon'da 56 odalı ve iki katlı eski bir nükleer yer altı sığınağı 4.5 milyon TL'ye satışa çıkarıldı. 

Alican Sığınak Mimarlık Ve Tasarım Limited Şirketi kuruldu!

Alican Sığınak Mimarlık Ve Tasarım Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Alican Sığınak tarafından kuruldu.

Vladimir Putin'den 1,4 milyar dolarlık saray iddialarına yanıt!

, Karadeniz’de kendisi için 1,4 milyar dolara saray yaptırdığına yönelik iddiaları reddederek, “İddia edilen mülklerin hiçbiri ne bana ne de yakın akrabalarıma aittir ve hiçbir zaman da olmamıştır. Tüm bu iddialarla vatandaşlarımızın beyinlerini yıkamaya karar verdiler.” dedi.

TürkAkım bir yaşında!

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin'in katıldığı resmi açılış töreniyle ocak 2020'de faaliyete geçen TürkAkım Açık Deniz Doğalgaz Boru Hattı birinci yaşını kutluyor.

Arnavutköy'de sığınağı daireye çeviren kooperatif başkanına hapis cezası!

Arnavutköy’de bin 80 daireli bir kooperatifin bodrum katlarındaki sığınak ve depo alanlarını daireye çevirip sattığı ileri sürülen kooperatif başkanı 7 yıl 3.5 ay hapis cezası aldı. 

Apartmanlardaki sığınak yerleri kiraya verilebilir mi? 

Posta yazarı Tamer Heper, bugünkü köşesinde, apartmanlarda bulunan sığınak ve blokların altındaki depolarının kiraya verilmesini kaleme aldı. 

Arnavutköy'de bodrum katları daireye çeviren kooperatif başkanına 7 yıl hapis!

İstanbul Arnavutköy'de 1080 daireli bir kooperatifin sığınak ve depo alanlarını meskene çevirerek sattığı sebebiyle hakkında dolandırıcılık suçundan dava açılan kooperatif başkanı Mehmet Ş., 7 yıl 3 ay 15 gün hapis cezası ve 87 bin TL adli para cezası aldı. 

Las Vegas'taki 18 milyon dolarlık sığınak görüntülendi!

YouTube'da What's Inside kanalı ile fenomen baba oğul sıra dışı bir sığınağı görüntüledi. Buldukları her nesnenin içini göstererek milyonlarca takipçi edinen fenomenler, bu kez 18 milyon dolarlık sığınağın içini dolaştı. 

Putin Rusya'nın ekonomik rezervlerini değerlendirdi!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkenin ekonomisinin tüm alanlarda üretkenliği ve verimliliği önemli ölçüde artıracak rezervleri ve başarılı modelleri olduğunu dile getirdi.

Sitelerde ortak alanlar yapım amacına uygun kullanılmalı!

Posta yazarı Tamer Heper, 'Sitede oturuyorum. Sitenin altı sığınak.Yüksek zeminde oturuyorum ve sığınak benim altımda. Sitedekiler alanı motor ve bisiklet deposu olarak kullanıyor. Hem alttan gelen soğuğa maruz kalıyoruz hem gürültüden rahatsızız. Engellemenin bir yolu yok mu?' sorusunu yanıtladı...

Putin: 12 Mayıs'tan itibaren inşaat işletmeleri faaliyetlerine başlayacak!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 12 Mayıs'tan itibaren inşaat işletmeleri faaliyetlerine başlayacağını belirtti...

Moskova'daki inşaat şirketlerinin çalışmaya başlamasına Putin'den onay!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Moskova'daki sanayi ve inşaat şirketlerinin 12 Mayıs 2020 tarihinden itibaren çalışmalarına yeniden başlamasına yönelik planları desteklediğini belirtti.

İngiltere'de yaşayan genç mucit 5 yılda çelik sığınak inşa etti!

İngiltere'de yaşayan genç mucit, evinin arka bahçesinde sığınak inşa etti. Yapımı 5 yıl süren sığınakta yok yok...

Vladimir Putin sığınak mı yaptı Haberi

Vladimir Putin sığınak mı yaptı

ABD ile Rusya arasında gittikçe gerilen ilişkilerde durum nükleer boyutlara ulaştı.


Rusya’nın nükleer bir savaşa karşı hazırlandığı hatta Putin’in Moskova’da 12 milyon vatandaşını alabilecek kapasitede devasa yer altı sığınakları inşaa ettiği belirtiliyor.


İngiltere basınının iddiasına göre Rusya ABD’den kendilerine gelebilecek bir nükleer saldırıya karşı önlem alıyor.  Öyle ki Devlet Başkanı Vladimir Putin doğuda yaşanavilecek nükleer bir savaşa karşın 12 milyon kişilik Moskova'yı içine alabilecek kapasitede  yer altı sığınakları inşaa ettirdi.


Rus yetkililer Suriye konusunda Kremlin ile Washington arasında yükselen tansiyonun  bir nükleer savaşa sebep olabileceğini belirtti.  Cuma günü ABD’den Rusya’ya nükleer bir saldırı olabileceğini iddia eden Rusya, geçtiğimiz gün  ABD ile "plütonyum" anlaşmasını askıya almıştı. Putin tarafından imzalanan kararla Rusya ABD’nin düşmanca tavırları ve koşullardaki köklü değişiklikleri gerekçe göstermişti.


Rusya ve ABD, 29...