">

Vladimir

Vladimir

Vestel'in Rusya'da faaliyet gösteren şirketi Vestel CIS, "Vladimir İdari Bölgesi'nin En İyi Şirketi" seçildi

Putin Rusya'nın ekonomik rezervlerini değerlendirdi!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkenin ekonomisinin tüm alanlarda üretkenliği ve verimliliği önemli ölçüde artıracak rezervleri ve başarılı modelleri olduğunu dile getirdi.

Putin: 12 Mayıs'tan itibaren inşaat işletmeleri faaliyetlerine başlayacak!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 12 Mayıs'tan itibaren inşaat işletmeleri faaliyetlerine başlayacağını belirtti...

Moskova'daki inşaat şirketlerinin çalışmaya başlamasına Putin'den onay!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Moskova'daki sanayi ve inşaat şirketlerinin 12 Mayıs 2020 tarihinden itibaren çalışmalarına yeniden başlamasına yönelik planları desteklediğini belirtti.

Rusya İnşaat Bakanı Vladimir Yakuşev koronavirüse yakalandı!

Yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanan Rusya İnşaat Bakanı Vladimir Yakuşev’in hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Vladimir Putin'den yeni kararname: Yabancılar Kırım'da arazi satın alamayacak!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in imzaladığı kararname uyarınca, 2014 yılında yeniden Rusya’ya bağlanan Kırım'da yabancıların arazi edinmesini yasakladı...

Rusya'da konut kredilerine yönelik cezalar ertelenecek!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkedeki yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını önlem çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu…

Vladimir Putin, Kırım Köprüsü'nün demiryolu kısmını hizmete açtı!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Kırım Köprüsü'nün demiryolu kısmını hizmete açtı. Kırım Köprüsü üzerinden yaklaşık olarak 14 milyon kişinin geçmesi bekleniyor.

IC İçtaş'ın Rusya'daki otoyol projesini Putin açtı!

Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin, IC İçtaş İnşaat, Rusya Federasyonu’nun en büyük yatırımları arasında yer alan “M-11 Moskova – St. Petersburg Ekspres Yolu” projesini hizmete açtı.

Putin’in Erdoğan’ı davet ettiği Kırım’daki cami 2020'de açılacak!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in açılışına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı davet ettiği Kırım’ın başkenti Simferepol’deki Cuma Camii 2020'de açılacak.

Putin ve Suudi Kral Abdülaziz işbirliği anlaşması imzaladı!

Rusya ile Suudi Arabistan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Riyad ziyareti sırasında uzun vadeli OPEC+ işbirliği anlaşması imzalandı.

Kırım Cuma Camisi inşaatının yüzde 80'ini tamam! 

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı açılışına davet ettiği Kırım'daki cami inşaatının yüzde 80'i tamamlandı. 

Türk müteahhitlere Çekya’dan çağrı!

En çok iş üstlenen ikinci ülke olan Türk müteahhitlere Çekya'dan çağrı geldi. Ankara'da konuşan Çekya Ticaret Odası Başkanı Vladimir Dlouhy, "Türk müteahhitlerin özellikle yeni dönemde planlanan otoyol ve altyapı projelerinde bizlere katkı sunmasını bekliyoruz” dedi. 

Rusya'da protestolara neden olan kilise inşaatı durduruldu!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkenin 4. büyük şehri Yekaterinburg'da kent merkezinde yer alan bir parkta yapılması planlanan ve günlerdir protesto gösterilerine neden olan kilise inşaatı için halk oylaması yapılmasını istedi.

Vladimir

Vladimir Vladimir

Vladimir İdari Bölgesi'nin Alexandrov kentinde faaliyet gösteren Vestel CIS, Vladimir İdari Bölge Yönetimi ve Ticaret Odası tarafından düzenlenen yarışmada 300'den fazla çalışanı olan firmalar kategorisinde bölgenin en iyi şirketi oldu.

Vestel CIS Genel Müdürü Ali Tunç Can, ödül töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Faaliyet gösterdiğimiz bölgenin en iyi şirketi seçilme başarımız, müşterilerimizin memnuniyeti ve bölgenin gelişimi için yıllardır sürdürdüğümüz titiz çalışmaların sonucudur. Bu ortak bir amaç için profesyonelce çalışan değerli ekibimiz olmadan bu zafere ulaşamazdık. Bölgenin ve Rusya'nın en iyi kuruluşu unvanını daima elimizde tutmayı diliyorum." 

Vladimir İdari Bölgesi'nin Alexandrov kentinde kurulu Vestel CIS fabrikası, Kasım 2006'dan bu yana faaliyet gösteriyor. Yılda 500 bin çamaşır makinesi ve 600 bin buzdolabı üreten fabrika, 1.100 kişiye istihdam sağlıyor.

Vladimir İdari Bölgesi'nin En...