Almanya'nın beşinci büyük enerji şirketi EWE, Türk enerji firmalarına yatırım yapmak istiyor...">

Werner Brinker

Werner Brinker

Almanya'nın beşinci büyük enerji şirketi EWE, Türk enerji firmalarına yatırım yapmak istiyor...

Werner Balcı Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Werner Balcı Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Elif Ayvaz, Muhammed Yumak, Ömer Akyıldız, Ramazan Balcı ve Yusuf Ayvaz ortaklığında kuruldu.

RCT Soğutma Kuleleri Anonim Şirketi kuruldu!

RCT Soğutma Kuleleri Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Werner Warschewski tarafından kuruldu.

Yeditepe Marina Yatırım Turizm İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Yeditepe Marina Yatırım Turizm İnşaat Anonim Şirketi, Franz Werner Dr Niedzwicki Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 18 Mayıs 2015 tarihinde Büyükçekmece'de kuruldu.

Werner Sobek İstanbul Mimarlık Mühendislik ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Werner Sobek İstanbul Mimarlık Mühendislik ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, J.Y. Ernesto Che Sobek, Werner Sobek Group GMBH tarafından 75 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Waterhouse İnşaat Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Waterhouse İnşaat Yatırım Anonim Şirketi, Franz Werner Niedzwicki tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 13 Mayıs'ta kuruldu

Werner Brinker

Werner Brinker Werner Brinker

Almanya'nın beşinci büyük enerji şirketi olan ve Bursagaz ile Kayserigaz'ın ana ortağı olan EWE, yeni ana hissedarı EnBW'nin sağladığı yeni kaynakları kullanarak rüzgar santrallerine ve Türk enerji firmalarına yatırım yapmak istiyor. EWE CEO'su Werner Brinker "İkmal alanımıza sınırı olan şirketlerden alım yapmak istiyoruz" dedi. Brinker, Türkiye'nin EWE'nin uluslararası genişleme planlarının odak noktası olduğunu söyledi.EWE'nin yüzde 26'sını alan EnWB, Borusan Holding'in iştiraki Borusan Enerji'nin yarısını nisanda kamuya açıklanmayan bir tutarla satın almıştı.
Star

Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler

Alman enerji devi,...