www toki gov tr

www toki gov tr

Şu sıra emlak sektörünün gündeminde olan bir numaralı konuların başında gelen TOKİ kampanyalarını tek bir haberde görebileceksiniz. İşte www.toki.gov.tr 'nin 102 kampanyası...

TOKİ, İzmir Buca'da 170 konut satacak

TOKİ, İzmir Buca'da inşa ettiği 170 konutun satışını yapacak. Konutlar 601 YTL ile 901 YTL arasında taksitlendirilecek.

Kanal İstanbul'un internet sitesi açıldı!

Kanal İstanbul'un internet sitesi açıldı. www.kanalistanbul.gov.tr'de Kanal İstanbul’a ilişkin proje detayları ve merak edilen sorularının cevapları yayınlanıyor. 

www.kanalistanbul.gov.tr yayında!

www.kanalistanbul.gov.tr yayında. Kanal İstanbul’a ilişkin proje detaylarını ve merak edilen soruların yanıtlarını içeren kanalistanbul.gov.tr internet sitesi yayına açıldı. Sitenin açıldığını İletişim Başkanı Fahrettin Altun Twitter hesabından “Boğaz nefes alacak" paylaşımıyla duyurdu.

TOKİ Kayaşehir 3+1 kura sonucu 5 Ekim!

TOKİ Kayaşehir 2+1 kura sonuçları dün açıklandı. Projede 1+1 ve 3+1 dairelerin kura çekimi ise bugün yapılıyor. TOKİ Kayaşehir 3+1 kura sonuçları listesi toki.gov.tr'de yayınlanır yayınlanmaz Emlakkulisi.com'da yer alacak....

Emekliler de TOKİ'den ev alabilecek!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), yeni çalışması ile ayda 300 TL ile emeklileri ev sahibi yapacak. Emeklilere duyurular www. toki.gov.tr internet sitesinden yapılacak.

Değer artış kazancı ÜFE hesaplama!

Ödenecek gelir vergisi hesaplaması, www.gib.gov.tr internet adresinden (internet vergi dairesi /hesaplamalar /gelir vergisi hesaplama) otomatik olarak yapılabiliyor. İşte değer artış kazancı ÜFE hesaplama..

TOKİ Kayaşehir Konutları'nda başvurular 23 Mart'ta başlıyor!

TOKİ'nin İstanbul Kayaşehir'de alt gelirlilerin de içinde bulunduğu guruba yönelik 1500 adet konut yapılacak. TOKİ konut başvuru şartlarını ve başvuru şartlarını www.toki.gov.tr internet adresinden ilan etti.

TOKİ İstanbul Kayaşehir konut başvuru şartları ve fiyat listesi!

TOKİ'nin İstanbul Kayaşehir'de alt gelirlilerin de içinde bulunduğu gruba yönelik 1500 adet konut yapılacak. TOKİ başvuru şartlarını www.toki.gov.tr internet adresinden ilan etti.

İETT 134 Sultanbeyli Peronlar - Hilal Konutları - Kartal hattında değişiklikler!

İETT, 134 numaralı Sultanbeyli Peronlar - Hilal Konutları - Kartal otobüs hattının güzergahında ve adında değişiklik yapıldığını duyurdu. Değişiklikler, İETT'nin resmi internet sitesi www.iett.gov.tr üzerinden yapılan duyuru ile açıklandı.

İETT Medya Grubu durağı hizmete açıldı!

İETT, Sarıyer Ağazağa Mahallesi Kemerburgaz Caddesi üzerindeki Medya Grubu durağının hizmete başladığını duyurdu. Kurumun resmi internet sitesi www.iett.gov.tr üzerinden yapılan açıklamada durağın konumu da bildirildi.

İETT 54HT Hasköy-Taksim-Harbiye hattı güzergahı değişti!

İETT, 54HT numaralı Hasköy-Taksim-Harbiye hattının güzergahını değiştirdiğini duyurdu. İşte İETT'nin internet sitesi www.iett.gov.tr üzerinden yapılan o açıklama ve 54HT Hasköy-Taksim-Harbiye hattının yeni güzergahı...

İETT 54HŞ Hasköy - Şişli hattının güzergahı değişti!

İETT, 54HŞ Hasköy-Şişli hattının güzergahını değiştirdiğini duyurdu. Açıklama, kurumun resmi internet sitesi www.iett.gov.tr üzerinden yapıldı. İşte o açıklama ve 54HŞ Hasköy-Şişli İETT otobüsünün yeni güzergahı...

İETT Küçükçekmece Tem Yolu durağı açıldı!

İETT, Küçükçekmece Atakent Mahallesi Güney Yanyol durağı ile İmsan Sanayi Sitesi durakları arasında Tem Yolu durağının hizmet vermeye başladığını kurumun resmi internet sitesi www.iett.gov.tr üzerinden yapılan açıklamayla duyurdu.

İETT, Arnavutköy'deki bazı durakların adını değiştirdi!

İETT, Arnavutköy, Taşoluk, Çilingirköy, Boyalık ve Sultangazi'deki bazı durakların isimlerini değiştirdi. İşte kurumun resmi internet sitesi www.iett.gov.tr üzerinden duyurulan o İETT durak ismi değişiklikleri...

www toki gov tr

www toki gov tr www toki gov tr

45 ilde 102 projedeki konutlar, çekilişsiz-kurasız başvuru önceliğine göre, uygun ödeme şartlarında, 6 bin liradan başlayan peşinat ve 20 yıla kadar vade ile satılacak.

Konut alan vatandaşlar, yeni evlerine hemen taşınabilecek. Açıklamaya göre, konutlardan bin 169’una "6 bin lira peşinat ve 20 yıl (240 ay) vade ve 205 liradan başlayan taksit seçenekleri" uygulanacak. 

TOKİ kampanyalarını detaylı görmek için tıklayın...

www.toki.gov.tr


Ebru Duman/Emlakkulisi.com

...