www.bosphoruscity.com.tr

www.bosphoruscity.com.tr

Sinpaş GYO Amerika'da yapılan en iyi web sitesi yarışmasında Türkiye'nin ilk temalı konut projesi Bosphorus City'nin web sitesi 2008'in ` en başarılı web sitesi' ödülüne layık görüldü...

Bosphorus City'de 8 bin 399 TL peşinatla! 167 bin 975 TL'ye!

Küçükçekmece Halkalı'da inşa edilen Bosphorus City'de fiyatlar 167 bin 975 TL'den başlıyor

Bosphorus City'de ayda 24 bin 440 TL taksitle yalı!

Bosphorus City'de yalılar 2 milyon 611 bin 583 TL'ye, ayda 24 bin 440 TL taksitle satılıyor!

Bosphorus City'de ulaşım su taşıtlarıyla sağlanacak

Semtler arası ulaşımın su taşıtlarıyla sağlanacağı projede, 2 bin 796 konut yer alıyor

Bosphorus City'de 176 bin 374 TL! 8 bin 818 TL peşinatla!

Sinpaş GYO'nun Küçükçekmece Halkalı'da yapımını sürdürdüğü Bosphorus City'de alanları 60 ile 645 metrekare arasında değişen 63 farklı konut seçeneği yer alıyor.

Yeni yıl kampanyası yapan projeler!

Gayrimenkulde yıl sonu kampanyaları peş peşe devreye giriyor

Bosphorus City'de 176 bin 374 TL! Ana para garantili!

35 yıldır inşaat sektöründe olan ve birçok projeyi hayata geçiren Sinpaş Boğaziçi'nin güzelliklerini Halkalı'ya inşa ediyor

Bosphorus City'e yurtdışından rağbet!

İstanbul Boğazı konseptine uygun olarak yaratılan Bosphorus City projesi yurtdışında da rağbet gördü

Sinpaş GYO, Bosphorus City'e Duyu Park inşa edecek!

Sinpaş GYO, Bosphorus City'e beş duyuya hitap eden bir konseptle tasarlanan “Duyu Parkı”nı Türkiye'de inşa edecek

Sinpaş, Bosphorus City'e beş duyuya hitap eden park yapacak

Sinpaş GYO, 'Duyu Parkı' isimli yeni proje hazırladı. Park, Bosphorus City projesine entegre edilecek

Bosphorus City'de 18 bin 257 TL taksitle yalı!

Bosphorus City projesinde fiyatlar 176 bin 374 TL'den, taksitler ise 1.235 TL'den başlıyor

Sinpaş GYO 2010 yılında 2 bin adet ev teslimi yapacak

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 2010 yılında 120 milyon lira kar yapmayı bekliyor

Sinpaş 2010'da iki bin evi teslim edecek

Sinpaş GYO, 2010 yılında Bosphorus City, Bursa Modern ve Lagün projesindeki ev teslimleriyle birlikte satış gelirlerinin bilançoya yansımasıyla 120 milyon lira kâr bekliyor

www.kanalistanbul.gov.tr yayında!

www.kanalistanbul.gov.tr yayında. Kanal İstanbul’a ilişkin proje detaylarını ve merak edilen soruların yanıtlarını içeren kanalistanbul.gov.tr internet sitesi yayına açıldı. Sitenin açıldığını İletişim Başkanı Fahrettin Altun Twitter hesabından “Boğaz nefes alacak" paylaşımıyla duyurdu.

Düşler Vadisi Riva www.duslervadisiriva.com web sitesi açıldı!

Düşler Vadisi Riva www.duslervadisiriva.com web sitesi açıldı. Yılmaz İnşaat imzası ile Galatasaray Riva arsası üzerinde yükselen projede satışlar başladı. 

Colorist Panorama www.coloristpanorama.com web sitesi açıldı!

Colorist Panorama www.coloristpanorama.com web sitesi açıldı. CFR Yapı imzası ile Şile'de hayata geçirilen projede lansman öncesi yüzde 10 indirim uygulanıyor. Colorist Panorama Şile projesi ön talep döneminde yoğun ilgi gördü.

www.faydabul.com ile emlak sektöründe yeni bir fırsat!

Emlak sektörüne getirdiği hareketlilik ile dikkat çeken www.faydabul.com web sitesi 14 sektörde marketplace modelinde hizmet veriyor.

www.imardurumu.com Şubat'ta hizmete girecek!

Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlerin mülkün imar durumunu kısa sürede ve tek tuşla sorgulayabileceği on-line hizmet portalı www.imardurumu.com şubatta hizmete giriyor.

Harita tabanlı gayrimenkul arama portalı www.coldwellbanker.com.tr yayında!

Türkiye’nin harita tabanlı ilk gayrimenkul arama portalı www.coldwellbanker.com.tr, hizmet sunmaya başladı. Taş, Türkiye’de bir ‘ilk’ niteliğindeki arama portalını özenli bir çalışmanın sonucu 1 yıl sonra yayına aldıklarını anlattı.

Referans Bahçeşehir'in www.referansbahcesehir.com sitesi açıldı!

KİPTAŞ ve Kiler GYO Ortaklığı'nın projesi Referans Bahçeşehir için www.referansbahcesehir.com internet sitesi üzerinden ön talep süreci başladı. Referans Bahçeşehir projesinde satışlar yakında başlayacak...

Terrace Su Atakent'in www.terracesu.com sitesi açıldı!

Terrace Su Atakent'in www.terracesu.com sitesi açıldı. İnanlar İnşaat imzası ile hayata geçirilecek projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatifleri yer alıyor.

Karat 34 için www.karat34.com.tr'den ön talep toplanıyor!

Doğa Şehircilik ve Baş Yapı'nın Yenibosna projesi Karat 34 için www.karat34.com.tr internet sitesinden ön talep toplanıyor. Karat 34 Yenibosna'da 621 bağımsız birim olacak...

Bakırköy City www.bakirkoycity.com.tr web sitesi açıldı!

Bakırköy City www.bakirkoycity.com.tr web sitesi açıldı. Teslim tarihi 2017 yılı olarak belirtilen Bakırköy City Rezidans'ta 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar bulunuyor.

Bodur İnşaat Daire Kartal www.dairekartal.com web sitesi açıldı!

Bodur İnşaat Daire Kartal www.dairekartal.com web sitesi açıldı. 28 katlı tek blok halinde inşa edilecek projede 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Elysium Soul Beyoğlu www.elysiumsoulbeyoglu.com web sitesi açıldı!

Elysium Soul Beyoğlu www.elysiumsoulbeyoglu.com web sitesi açıldı. Lansmanı bugün yapılan projede konutların büyüklükleri 50 ile 225 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Bizimtepe Aydos'un www.bizimtepeaydos.com internet sitesi açıldı!

Halk GYO Vakıf GYO'nun Bizimtepe Aydos Sancaktepe projesine ait www.bizimtepeaydos.com internet sitesi açıldı. Bizimtepe Aydos Evleri'nde fiyatlar 310 bin TL'den başlayarak değişiyor...

www.bosphoruscity.com.tr

www.bosphoruscity.com.tr www.bosphoruscity.com.tr
İçerik ve kullanılabilirlik kategorilerine göre Gayrimenkul sektörünün lider, öncü ve köklü kuruluşu Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) Türkiye'nin temalı ilk projesi Bosphorus City'nin web sitesi uluslararası internet sitesi yarışmasında ödül aldı. New York'ta düzenlenen ve en önemli internet sitesi yarışmalarından biri olarak bilinen Interactive Media Awards'ta, Sinpaş GYO Bosphorus City Projesi'nin web sayfası 2008 yılının `Outstanding Achievement-Başarılı web sitesi' ödülüne layık görüldü.
Halkalı - Küçükçekmece'de projelendirdiği ve dünyada bir eşi daha olmayan İstanbul Boğazı'nı Bosphorus City Projesi ile yeniden yorumlayan Sinpaş GYO, projenin  www.bosphoruscity.com.tr resmi internet sitesi ile Amerika'nın en önemli web sitesi yarışmasına katıldı. Yarışmada, 'tasarım' kategorisinde 100 üzerinden 95 puan alan Bosphorus internet sitesi, 'içerik' kategorisinden 91 ve `kullanılabilirlik' kategorisinden de 100 tam puan alarak...