www.kent-vizyon.com

www.kent-vizyon.com

Beylikdüzü'nde inşa edilen Kent Palas'ta konut fiyatları 97 bin TL'den başlıyor...

Kent Palas'ta 97 bin TL'ye! 3 farklı kampanya!

Beylikdüzü'nde inşa edilen Kent Palas'ta 3 farklı kampanya başlatıldı!

Kent Palas'ta 102 bin TL'ye! Kasım sonu yaşam başlıyor!

91 konuttan meydana gelen Kent Palas'ta fiyatlar 102 bin TL'den başlıyor

Kent Palas'ta 1.092 TL taksitle! Son 13 konut!

Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Kent Palas'ta fiyatlar 102 bin TL'den, taksitler ise 1.092 TL'den başlıyor

Kent Palas'ta 102 bin TL'ye! Konutlar teslim ediliyor!

91 konuttan meydana gelen Kent Palas'ta konut teslimleri başladı

Kent Palas'ta 102 bin TL'ye! Teslimler başladı!

Beylikdüzü'nde inşa edilen Kent Palas'ta teslimler başladı

Kent Palas'ta 1.113 TL taksitle! Hemen teslim!

Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Kent Palas'ta konut teslimi hemen yapılıyor

Kent Palas'ta 115 bin TL'ye! Hemen teslim!

91 konutluk Kent Palas'ta teslimler hemen yapılıyor

Marmara Kule'nin www.marmarakule.com internet sitesi açıldı!

Kartal'da inşa edilecek olan Marmara Kule projesinin internet sitesi www.marmarakule.com açıldı.

Elmar Towers www.elmartowers.com web sitesi açıldı!

Elmar Yapı imzası taşıyan Elmar Towers www.elmartowers.com web sitesi açıldı. Teslimlerinin 30 ay sonra gerçekleşeceği proje havaalanına 49 kilometre mesafede inşa ediliyor.

Torunlar 5. Levent www.5levent.com.tr web sitesi açıldı!

Bugün satışa çıkan Torunlar 5. Levent www.5levent.com.tr web sitesi açıldı. Lansmana özel fırsatlar sunan projede 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar farklı daire tipleri bulunuyor.

Avrupark Bahçekent www.avrupark.com web sitesi açıldı!

Avrupark Bahçekent www.avrupark.com web sitesi açıldı. Kanal İstanbul'a 3.5 kilometre uzaklıkta hayata geçirilen projede dairelerin alanları 64 ile 186 metrekare arasında değişiyor.

Vadişehir'e www.vadisehir.com.tr'den ön talep toplanıyor!

İstanbul Başakşehir'de Irmak Group ve Çolakoğlu Yapı ortaklığında inşa edilecek olan Vadişehir projesinin resmi internet sitesi www.vadisehir.com.tr adresinden ön talep toplanıyor...

Siltaş Mavi Park'ın www.siltasmavipark.com internet sitesi açıldı!

Siltaş Mavi Park Maltepe projesinin internet sitesi www.siltasmavipark.com açıldı. Görsellerin ve kataloğun da hazırlandığı Siltaş Mavi Park Maltepe'de fiyatlar 495 bin TL'den başlıyor.

Çukurova Balkon için www.cukurovabalkon.com'dan ön talep toplanıyor!

Kartal Soğanlık'ta yükselecek olan Çukurova Balkon projesi için www.cukurovabalkon.com internet sitesinden ön talep toplanıyor. Çukurova Balkon'da konut fiyatları 240 bin TL'den başlıyor...

Kent Palas 3 Konutları Beylikdüzü!

Kent Palas 3 Konutları Beylikdüzü İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde Kent Vizyon İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Proje 1+1 'den 3+1 'e kadar daire seçeneklerinden oluşuyor.

Kent Palas 3 Beylikdüzü iletişim bilgileri!

Kent Vizyon İnşaat imzası ile hayata geçirilen Kent Palas 3, 1 oda 1 salondan 3 oda 1 salona varan daire seçeneklerinden oluşuyor. Kent Palas 3 Beylikdüzü iletişim bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Kent Palas 3 Evleri!

İstanbul Beylikdüzü 'nde hayata geçirilen proje Beylikdüzü Kent Palas 3 Evleri Kent Vizyon İnşaat tarafından inşa ediliyor. Kent Palas 3 Haziran 2016'da teslim edilecek.

Ispartakule Yeni Şehir'in sitesi www.ispartakuleyenisehir.com yayında!

İhlas Yapı tarafından Ispartakule'nin tanıtımı ve gelişimi için hazırlanan www.ispartakuleyenisehir.com internet sitesi açıldı. Ispartakule bölgesindeki projeler ile ilgili bilgi almak isteyenler site üzerinden form dolduruyor.

Hol Park daire fiyatları!

Kent Vizyon ve CY Architecture ortaklığında inşa edilen Hol Park Rezidans 2 blok halinde yükseliyor. Proje 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. İşte Hol Park daire fiyatları...

Esenyurt Holpark fiyatları!

Hol Park Evleri 199 tane konut ve 5 tane ticari birimden oluşuyor. Proje Kent Vizyon ve CY Architecture imzası taşıyor. İşte Esenyurt Holpark fiyatları...

www.kent-vizyon.com

www.kent-vizyon.com www.kent-vizyon.com

Kent Vizyon İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde 1.300 metrekare alan üzerine inşa edilen Kent Palas projesi 91 konuttan oluşuyor. Alanları 60 metrekare ile 235 metrekare arasında değişen konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde yapılıyor.

Projede 60 metrekare 1+1'ler 97 bin TL'ye, 70 metrekare 1+1'ler 110 bin TL'ye, 75 metrekare 1+1'ler 116 bin TL'ye, 110 metrekare 2+1'ler 160 bin TL'ye, 115 metrekare 2+1'ler 175 bin TL'ye ve 155 metrekare 3+1'ler 235 bin TL'ye satılıyor. Firmanın kendi bünyesinde başlatmış olduğu kampanya kapsamında yüzde 50 peşinatla 36 aya yüzde sıfır faizle, yüzde 30 peşinatla 60 aya vade seçenekleri sunuluyor. Aylık taksitler 808 TL'den başlıyor. Banka kredili satışlarda ise yüzde 1,35 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor.

2009 Kasım ayında teslim edilecek olan Kent Palas'ta deprem algılama dedektörü,...