www.toki.gov.tr izmir buca

www.toki.gov.tr izmir buca

TOKİ, İzmir Buca'da inşa ettiği 170 konutun satışını yapacak. Konutlar 601 YTL ile 901 YTL arasında taksitlendirilecek.

Kanal İstanbul'un internet sitesi açıldı!

Kanal İstanbul'un internet sitesi açıldı. www.kanalistanbul.gov.tr'de Kanal İstanbul’a ilişkin proje detayları ve merak edilen sorularının cevapları yayınlanıyor. 

www.kanalistanbul.gov.tr yayında!

www.kanalistanbul.gov.tr yayında. Kanal İstanbul’a ilişkin proje detaylarını ve merak edilen soruların yanıtlarını içeren kanalistanbul.gov.tr internet sitesi yayına açıldı. Sitenin açıldığını İletişim Başkanı Fahrettin Altun Twitter hesabından “Boğaz nefes alacak" paylaşımıyla duyurdu.

TOKİ Ödemiş Zeytinlik İzmir kura sonuçları 2+1-3+1!

TOKİ Ödemiş Zeytinlik İzmir kura sonuçları 2+1-3+1 haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutların fiyatları 175 bin TL'den başlıyor.

İzmir Buca’da imar fırsatçıları seferberliği!

İzmir Kaynaklar’daki arazi talanına Buca Belediyesi’nden geçit yok. Süresi dolan İmar Barışı üzerinden kırsal bölgelerinde kaçak yapılara karşı  gece gündüz çalışan Buca Belediyesi zabıta ekipleri, fırsatçılara göz açtırılmıyor.

İzmir Buca'da 6.3 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İzmir İli Buca İlçesi, Tınaztepe Mahallesi'nde yer alan tekstil atölyesi vasıflı gayrimenkul 6 milyon 339 bin 230 TL'ye icradan satışa çıkarıldı. 

İzmir Buca'da 4.5 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İzmir İli, Buca İlçesi, Tınıztepe Mahallesi'nde yer alan bina ve arsası 4 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkul için ilk ihale tarihi 15 Ağustos 2018 olarak belirlendi. 

İzmir Buca'ya 718 milyon TL'lik yatırım!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin toplam rakamı 618 milyon 241 bin lirayı bulan güçlü yatırım desteğini de arkasına alan Buca Belediyesi adeta proje ve yatırımların başkenti oldu.     

İzmir Buca'da 4.9 milyon TL'ye icradan satılık atölye!

İzmir İli Buca İlçesi Tınaztepe Mahallesi'nde yer alan tekstil atölyesi 4 milyon 977 bin 235 TL bedel ile icadan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkulün ilk ihale tarihi 12 Mart 2018 olarak belirlendi. 

TOKİ Kayaşehir 3+1 kura sonucu 5 Ekim!

TOKİ Kayaşehir 2+1 kura sonuçları dün açıklandı. Projede 1+1 ve 3+1 dairelerin kura çekimi ise bugün yapılıyor. TOKİ Kayaşehir 3+1 kura sonuçları listesi toki.gov.tr'de yayınlanır yayınlanmaz Emlakkulisi.com'da yer alacak....

İzmir Buca'da 8.4 milyon TL'ye satılık arsa!

İzmir Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Buca'daki arsayı 8.4 milyon TL'ye satıyor. Arsa için ihale 25 Eylül'de gerçekleşecek..

İzmir Buca'da 3,2 milyon TL'ye arsa satılıyor!

İzmir Buca'da yer alan arazi İzmir 8. Satış Memurluğu tarafından satışa sunuluyor. Satışa konu taşınmazın satış bedeli 3 milyon 275 bin TL olarak belirtiliyor.

Emekliler de TOKİ'den ev alabilecek!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), yeni çalışması ile ayda 300 TL ile emeklileri ev sahibi yapacak. Emeklilere duyurular www. toki.gov.tr internet sitesinden yapılacak.

İzmir Buca Konutları'nda yeni fırsat!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Buca’da hayata geçirdiği Buca Konutları'nın 46 tanesi daha satışa çıkıyor. Projede yer alan 3+1 dairelerin fiyatları, 159 bin ile 195 bin TL arasında değişiyor.

www.toki.gov.tr izmir buca

www.toki.gov.tr izmir buca www.toki.gov.tr izmir buca

İzmir Buca'da bulunan konutlar 96 bin 100 YTL'ye satılacak. 96, 108 ve 120 ay vade imkanı bulunan konutların büyüklüğü 111 metrekare. 26 Mayıs'ta başlayacak kampanya 26 Haziran'da sona erecek. 3 Temmuz 2008'de de kura çekilişi gerçekleşecek. Başvurular Halk Bankası'na yapılacak.

Detaylı bilgi için www.toki.gov.tr