Yakuplu

Yakuplu

1998 yılında Tepe İnşaat ve Akfen Mühendislik tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilecek Marin City'nin temeli Süleyman Demirel tarafından atılacakmış. İçinde marina da barındıracak site bin 500 dönüm arazi üzerinde kurulacakmış.

1998 yılında Türkiye'nin ilk marinalı sitesi Beylikdüzü'nde inşa edilecek!

1998 yılında Türkiye'nin ilk ve tek marinalı sitesi Beylikdüzü Yakuplu'da inşa edilecekmiş. Marin City ismi verilen proje, eski Angurya Çiftliği arazisinde, Tepe İnşaat ve Akfen ortaklığıyla inşa edilecekmiş.

Yakuplu'da toplu konut projesini Akkuş Grup üstlendi!

Akkuş Grup, inşaat sektörüne adım attı. İlk projesi Alya Residence'da satışlarını tamamlayan grup, sonbaharda Yakuplu'da toplu konut müjdesi verdi.

Yakuplu'da arsa fiyatları ikiye katlandı!

Beylikdüzü sınırlarınnda bulunan Yakuplu'da, arsa fiyatlarının ikiye katlandığı, bölgenin geleceğinin parlak olduğunu belirtiliyor. Arsa metrekare fiyatlarının bin dolara yükseldiği bölgede, villalar, toplu konutların artması bekleniyor

Fırat Muşlu: Yakuplu villa vadisine dönüşüyor!

Beylikdüzü sınırlarında bulunan Yakuplu bölgesi villa vadisine dönüşüyor. Bölgede önümüzdeki 5 yıl içinde 3500 villa ve 1500 konut yapılacak. Durak Plus Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Muşlu bölgeyi değerlendirdi.

Yakuplu skandalı

Yakuplu beldesindeki Romanlar 11 yıl önce yerlerinden çıkarılıp sosyal konutlara gönderildi. Arazi değerlenince onları buradan da çıkaracak olan plan değişikliği hazırlandı ve kendilerinden `esmer vatandaşlar' diye söz edildi

Beylikdüzü Yakuplu'da 2.4 milyon TL'ye icradan satılık 4 katlı bina!

Büyükçekmece 2. İcra Müdürlüğü, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesi Yakuplu köyünde bulunan zemin+4 katlı binayı 2 milyon 400 TL'den satışa çıkardı. Satış, 17 Temmuz 2012 Salı günü 14:30-14:40 saatleri arasında yapılacak

Yakuplu Demir İnşaat Evleri satılık!

Yakuplu Demir İnşaat Evleri satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Çeşitli sosyal yaşam alanlarının yer aldığı proje 800 adet konuttan meydana geliyor.

Demir İnşaat Yakuplu Evleri ne zaman satışta?

İletişime göre telefonunun 444 2 116 olarak belirlendiği proje toplam 500 milyon TL yatırım bedeline sahip. Peki Demir İnşaat Yakuplu Evleri ne zaman satışta?

Demir İnşaat Yakuplu Konutları satış ofisi!

Demir İnşaat Yakuplu Konutları satış ofisi iletişim için 444 2 116 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Toplamda 800 adet dairenin yer aldığı projede satışların bu yıl Temmuz ayında başlaması öngörülüyor.

Yakuplu Demir İnşaat Projesi!

Yakuplu Demir İnşaat Projesi 6 blok halinde inşa edilecek. Dairelerin 1+1'den 3+1'e kadar farklı tipte tasarlandığı projenin bu yıl Temmuz ayında satışa sunulması planlanıyor.

Demir İnşaat'tan Yakuplu'ya 800 konut! Yeni proje!

İstanbul Yakuplu'da 500 milyon liralık yatırım bedeli ile hayata geçirilecek olan Demir İnşaat Yakuplu projesi Temmuz ayında satışa çıkacak. Projede 800 adet konut yer alacak.

Yakuplu Asmalı Hayat Evleri satış fiyatları listesi

Yakuplu Asmalı Hayat Evleri satış fiyatları listesi 821 bin 120 TL'den başlıyor. Dekar Yapı projesi Asmalı Hayat Evleri, 150 milyon TL yatırım bedeline sahip...

Yakuplu Asmalı Hayat satılık ev!

Yakuplu Asmalı Hayat satılık ev fiyatları 853 bin TL'den başlıyor. Teslimlerinin 1. etapta, 2016 yılı Kasım ayında gerçekleşeceği projede tek katlı ve dubleks olarak tasarlanan konutlar bulunuyor.

Deniz İstanbul Yakuplu Sahil ödeme koşulları!

Deniz İstanbul Yakuplu Sahil ödeme koşulları kapsamında vade farksız taksit fırsatı sunuluyor. Keleşoğlu İnşaat imzası taşıyan proje 1 milyon 200 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

Denizİstanbul Yakuplu Keleşoğlu fiyatları!

Denizİstanbul Yakuplu Keleşoğlu fiyatları 520 bin liradan başlıyor. Deniz İstanbul Mercan Konakları etabında konut teslimlerinin 2017 yılı son çeyreğinde yapılması planlanıyor...

Yakuplu Denizistanbul projesinde teslimler 2021 yılında tamamlanacak!

Denizistanbul projesi Yakuplu’da Keleşoğlu Holding imzası ile hayata geçiyor. 1 milyon 200 bin metrekarelik arazi üzerinde kurulacak projede 4 bin 610 konut, 319 villa ile otel, alışveriş merkezi, hastane ve okul gibi alanlar da yer alacak.

Kiler GYO Yakuplu'daki 5 arsanın değerlemesini yayınladı!

Kiler GYOİstanbul İli, Beylikdüzü İlçesi, Yakuplu Köyü, Çukurbosna Mevkii 481 Ada-1 Parsel, 482 Ada-1 Parsel, 483 Ada-1 Parsel, 484 Ada-1 Parsel, 485 Ada-1 Parselde kayıtlı 5 Adet Arsa vasıflı gayrimenkullere ait değerleme raporunu yayınladı.

Dekar Asmalı Hayat Yakuplu adres!

Dekar Asmalı Hayat Yakuplu adres bilgilerine göre proje, Beylikdüzü Marmara Mahallesi Hürriyet Bulvarı üzerinde yer alıyor. Projede teslimlerin 2017 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor.

Yakuplu Asmalı Hayat Dekar fiyatları!

Dekar Asmalı Hayat Konutları Beylikdüzü Yakuplu'da inşa ediliyor. Projede peşin veya vadeli alımlarda yüzde 5 indirim yapılıyor. Peki Yakuplu Asmalı Hayat Dekar fiyatları ne kadar?

Yakuplu

Yakuplu YakupluMarin City'de temel atılıyor


    İSTANBUL'da Beylikdüzü'nde inşa edilecek Marin City'nin temeli bugün Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından atılıyor. Yakuplu Belediyesi sınırları içinde yer alan Marin City, 1500 dönümlük bir arazi üzerinde inşa ediliyor. 1400 metrelik bir sahil şeridi bulunan Marin City'nin en önemli özelliği ise 450 tekne kapasiteli bir marinaya sahip olması. Enelka Taahhüt tarafından gerçekleştirilen Marin City Projesi'nin müteahhit firmaları ise Tepe İnşaat ve Akfen Mühendislik, Müşavirlik, Müteahhitlik. Proje, dünyanın en önde gelen kentsel ve mimari tasarım firmalarından ABD'li Skidmore, Owings and Merrill International tarafından dizayn edildi. Proje bünyesinde yerleşim birimlerinin ve marinanın yanı sıra, okul, rekreasyon...