yalı fiyatları

yalı fiyatları

Remax Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, yabancıların ilgisiyle yalı daireleri ve köşk satışlarında artış olduğunu söyledi. Başaran, özellikle yalı dairelerinin fiyatlarının yatırım için çok cazip olduğunu açıkladı. 

İstanbul Boğazı'nda 60 yalı satılmayı bekliyor!

İstanbul Boğazı'ndaki 60 yalı satılmayı bekliyor, yalılardan fiyatları 4,5 milyon dolar ile 95 milyon dolar arasında farklılık gösteriyor.

1999 yılında kriz Boğaz'ı vurmamış!

1999 yılında İstanbul'da daire satışları düşmüş ama Boğaziçi'ndeki gayrimenkuller eskisi gibi el değiştiriyormuş. Her dönem gözde olan Boğaz'daki 100 metrekarelik bir yalı dairesi 2 milyon dolara (720 milyar lira) müşteri bulabiliyormuş.

1945 yılında Yeniköy'de 11 odalı bir yalı 40 bin liraya satılacakmış!

Reşat Altın'ın 38 lira olduğu 1945 yılında Yeniköy'de 11 odalı bir yalı bin 53 altın parasına, 40 bin liraya satılacakmış. Boğaziçi'nde ise hayvan beslemeye müsait 70 dönüm arazi satılacakmış.

1941 yılında Yeniköy'de 10 odalı bir yalı 20 bin liraya satılacakmış!

1941 yılında Yeniköy'de bahçeli on odalı bir yalı 20 bin liraya satılacakmış. Bugün milyon liralarla alınıp satılan yalılar 1941 yılında 720 tane Reşat Altın'la alınabiliyormuş.

Metrekaresi 40 bin dolara çıkan yalılar Araplara pahalı geldi!

Space Gayrimenkul'ün ortağı Filiz Çakmur, yalıların Türk dizileri sayesinde Arapların ilgi alanına girdiğini ancak 20-40 bin dolarlık metrekare fiyatlarını gördüklerinde ise almaktan vazgeçtiklerini ifade etti...

Boğaz'ın en değerli yalıları iki köprü arasında kalanlar!

İstanbul'un en değerli bölgesi olan Boğaz için hattında toplamda 660 yalı bulunuyor. Bunların 366'sı tarihi eser statüsünde. Gayrimenkulde her bölgenin bir m2 satış fiyatı bulunurken, Boğaz'da böyle bir durum sözkonusu değil...

Boğaz'daki yalıların fiyatı krize direniyor

Boğaz'daki yalıların fiyatları 1 milyon dolardan başlayıp büyüklüğüne, semtine, 'hikayesine' göre 100 milyon doların üzerine kadar gidiyor

Boğaz'ın yalıları şatolarla yarıştı!

İstanbul sahilindeki yalılar Avrupa'nın en lüks şehirlerindeki saraylarla neredeyse aynı fiyat

Boğaz’da 62 yalı ve 27 yalı dairesi yeni sahiplerini bekliyor!

İstanbul Boğazı'ndaki 62 yalı ve 27 yalı dairesi yeni sahiplerini bekliyor. Muhteşem malikanelerin satılık fiyatları ise 8 milyon ile 550 milyon lira arasında değişiyor.

Yabancı konut yatırımcıları Boğaz'ı sevdi!

Ortadoğulu zengin yatırımcıların Boğaz'ın eşsiz manzarasına sahip yalı ve köşklere ilgisi artıyor. Boğaz'da yalı fiyatları ise 30 milyon liradan başlıyor.

Boğaz'daki 60 yalı satılmayı bekliyor!

İstanbul'un en değerli bölgesi olan Boğaz hattında 60'a yakın yalı satılmayı bekliyor. Satışa çıkarılan yalıların fiyatları ise 4,5 milyon dolar ile 95 milyon dolar arasında değişiyor.

İstanbul Boğazı'nda 60 yalı satılmayı bekliyor!

İstanbul Boğazı'ndaki 60 yalı satılmayı bekliyor, yalılardan fiyatları 4,5 milyon dolar ile 95 milyon dolar arasında farklılık gösteriyor.

İstanbul'da rezidans fiyatları yalı fiyatları ile yarışıyor!

İstanbul'un gözde ilçelerinde yükselen rezidanslarda daire fiyatları yalılar ile yarışıyor. Rezidans dairelerinin metrekare fiyatları 90 bin TL’ye kadar ulaşmış durumda. 

Yalı Ataköy açık artırma dükkan fiyatları!

16 katlı beş blok şeklinde dizayn edilen Yalı Ataköy projesinde 61 adet iş yeri satışa sunuluyor. İşte Yalı Ataköy açık artırma dükkan fiyatları 1 milyon 996 bin 800 TL'den başlıyor.

Yalı Ataköy satılık dükkan fiyatları!

Yalı Ataköy'de bulunan 61 adet iş yeri açık artırma ile satışa sunuluyor. Yalı Ataköy satılık dükkan fiyatları minimum 1 milyon 996 bin 800 TL'den başlıyor.

Yalı Ataköy cadde dükkan satış fiyatları 2017!

Yalı Ataköy cadde dükkan satış fiyatları 2017 kapsamında dükkanlar 1 milyon 996 bin 800 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dükkanlar için ihale tarihi 9 Aralık 2017 olarak belirlendi...

Yalı Ataköy dükkan fiyatları 2017!

Yalı Ataköy dükkan fiyatları 1 milyon 996 bin 800 TL'den başlıyor. Projede 61 adet iş yeri 9 Aralık 2017 Cumartesi günü saat 13:00'te açık artırma ile satışa sunulacak. 

İstanbul Boğazı'nda 14 yalı kiralık!

İstanbul boğazında bulunan 14 yalı yeni kiracılarını bekliyor. Milyon dolarlık yalıların kira fiyatları dudak uçuklatıyor. Aylık ödemeler 311 bin liraya kadar çıkıyor.

Konya Seha Zermeram satış fiyatları!

800 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen Konya Zermeram projesi 14 bahçe dubleksi, 9 yalı ve 35 villa dahil toplam 1.077 konuttan meydana geliyor. Konya Seha Zermeram satış fiyatları haberimizin içinde yer alıyor.

Büyük Yalı Zeytinburnu daire fiyatları 2017!

Toplam 660 milyon TL yatırımla inşa edilen Büyük Yalı Zeytinburnu projesinde 1.500 konut, ofis ve ticari birim alanları bulunuyor. Proje Özak GYO, Yenigün ve Ziylan Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. İşte Büyük Yalı Zeytinburnu daire fiyatları 2017...

Daire Kartal Yalı daire fiyatları!

25 katlı tek blok şeklinde yükselen Daire Kartal Yalı projesi 174 daireden meydana geliyor. İşte Daire Kartal Yalı daire fiyatları...

yalı fiyatları

yalı fiyatları yalı fiyatları

Gayrimenkul sektöründe son aylarda yaşanan durgunluk konut yatırımı için fırsatlar yaratıyor. Fiyat artışlarındaki yavaşlama ve indirimler dikkat çekiyor. Ancak, konut stoklarının yaklaşık 1.5 milyon adet civarında olmasıyla stokların 3 yıl gibi bir sürede biteceğinden şüpheleniliyor.

Cazip fiyatlar

KDV ve tapu harcı teşviklerinin etkisiyle konut almanın en uygun zamanı olduğunu vurgulayan Remax Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, fiyatlarda daha fazla düşüş beklemediğini açıkladı. Yabancıların ilgisiyle yalı daireleri ve köşk satışlarında artış olduğunu söyleyen Başaran, özellikle yalı dairelerinin fiyatlarının yatırım için çok cazip olduğunu belirtti.

Üçte bir fiyatına

Başaran, yalı dairelerinin üçte bir fiyatına satılığa çıkarıldığını ifade etti. Bunlardan bir tanesinin Sarıyer'de bulunduğunu dile getiren Başaran, özel rıhtımlı bu dairenin 6 milyon 750 bin TL yani 1 milyon dolar civarına satışa çıkarıldığını duyurdu. Boğaz’da özelliklerine...