Yapı Endüstri Merkezi YEM

Yapı Endüstri Merkezi YEM

33. Uluslararası YAPI -TURKEYBUILD 2010 İstanbul Fuarı devam ediyor

Lcn Yapı Endüstri Pazarlama Ve Matbaa Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lcn Yapı Endüstri Pazarlama Ve Matbaa Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Sadettin Deniz tarafından kuruldu. 

Servet GYO Çelik Özer Endüstri Merkezi 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Çelik Özer Endüstri Merkezi'ne ait değerleme raporlarını yayınladı...

Servet GYO Çelik Törün Endüstri Merkezi 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Çelik Törün Endüstri Merkezi'ne ait değerleme raporlarını yayınladı...

Denizli Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı açıldı!

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen ve büyük beğeni toplayan Türkiye’nin kendi alanında tek ve lider fuarı; Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı açıldı.

Gaziantep'e Sanayi ve Endüstri Merkezi inşa ediliyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kente  Sanayi ve Endüstri Merkezi inşa ediyor.

Acıbadem Mimarlık Yapı Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Acıbadem Mimarlık Yapı Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Barış Nazım Güneş tarafından kuruldu.

Plenus Yapı Üretim Merkezi Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Plenus Yapı Üretim Merkezi Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Ümraniye'de Bülent Şensoy tarafından kuruldu. 

Speak Yapı Endüstri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Speak Yapı Endüstri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Erdal Can Alkoçlar tarafından kuruldu. 

Blue Sky Yapı Endüstri İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Blue Sky Yapı Endüstri İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar’da 20 bin TL sermaye bedeli ile Shımon Dadon ve Yaacov Shmuel ortaklığında kuruldu. 

14. TSMD Yapı Sektörü Buluşması 21-22 Eylül'de!

Yapı Sektörü Buluşmalarının 14’üncüsü Yapı Endüstri Merkezi iş birliği ile 21 – 22 Eylül 2017 tarihleri arasında TSMD Mimarlık Merkezi’nde yapılacak.

Alpcansın Yapı Endüstri Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Alpcansın Yapı Endüstri Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beykoz’da 500 bin TL sermaye bedeli ile Timur Alperen Adan tarafından kuruldu.

Bky Yapı Endüstri Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bky Yapı Endüstri Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Barış Kaya tarafından 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Karat Bina Yapı Endüstri Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Karat Bina Yapı Endüstri Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi Mahmut Turan İnal ve Deniz Karaçam ortaklığında 200 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Yapı Endüstri Merkezi YEM

Yapı Endüstri Merkezi YEM Yapı Endüstri Merkezi YEM

8 Mayıs'a kadar sürecek etkinlik TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde Uluslararası YAPI -TURKEYBUILD 2010 İstanbul Fuarı bünyesinde yerli ve yabancı çok sayıda firmayı buluşturacak.

Yaklaşık 4 yıldır Doğu Marmara bölgesindeki 5 odanın ortaklığında kurulan AB İş Geliştirme Merkezi (ABlGEM) Doğu Marmara, Yapı Endüstri Merkezi (YEM) ile birlikte Yapı İstanbul 2010 Fuarında B2FA-IR ve Stop4 Business etkinliğini gerçekleştiriyor. 2004'ten bu yana Avrupa'da gerçekleştirilen etkinlik bu yıl ilk kez Türkiye'de yapılıyor.

ABİGEM Kocaeli Eğitim Program Müdürü Pınar Özbay, Stop4 Business projesinin amacını şöyle açıkladı: "Türkiye dahil 13 ülkeden toplam 17 organizasyonu bir araya getirmiştir. 3 fuar ve 1 konferanstan oluşan projenin ilk organizasyonu Türkiye'de yapılıyor. Avusturya, Fransa'da devam...