29 / 06 / 2022

Yapı Endüstrisi konut projeleri

Yapı Endüstrisi konut projeleri

Konut satışlarının yavaşladığı bugünlerde Yapı Erdüstrisi de projelerini dondurdu. Patron Süha Yılmaz, ''Bu yıl 5 bin konutun binini yaparım. Gerisini buzdolabına koyduk, bekliyoruz'' diyor.

Bay View projesi, satışa sunuldu

Yapı Endüstrisi, 2005 yılında yapımına başladığı Bodrum Gümüşlük'teki Bay View, projesini çok cazip fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satışa sunuldu.

Yapıform Yapı Malzeme Endüstrisi Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Yapıform Yapı Malzeme Endüstrisi Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Başakşehir’de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Yusuf Sevim tarafından kuruldu.

Tula Yapı Endüstrisi Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Tula Yapı Endüstrisi Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi Ümraniye’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Tuba Altaylı tarafından kuruldu.

Vera Ağır Metal Ve Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi kuruldu!

Vera Ağır Metal Ve Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi Maltepe’de  500 bin TL sermaye bedeli  ile Taha Aluç tarafından kuruldu.

Sinpaş Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi Sultanbeyli Şubesi açıldı!

Sinpaş Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi Sultanbeyli Şubesi Sultanbeyli’de  149 milyon 951  bin 943 TL sermaye bedeli Mehmet Doğan tarafından açıldı.

Sinpaş Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi Bağcılar Şubesi açıldı!

Sinpaş Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi Bağcılar Şubesi bugün Bağcılar'da 149 milyon 951 bin 943 TL sermaye bedeli ile Mehmet Doğan tarafından açıldı.

Sinpaş Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi açıldı!

Sinpaş Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi Ümraniye Şubesi Ümraniye'de 149 milyon 951 bin 943 TL sermaye bedeli ile Mehmet Doğan tarafından açıldı.

Koruma Yapı Endüstrisi Teknoloji Tasarım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Koruma Yapı Endüstrisi Teknoloji Tasarım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Esenler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Dabanlı tarafından kuruldu.

Naas Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi kuruldu!

Naas Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile A.Aykut Yavuz, Fatma Betül Özden ve Hasan Hüseyin Yavuz ortaklığında kuruldu.

Sinpaş Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi İkitelli Deposite Şubesi açıldı!

Sinpaş Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi İkitelli Deposite Şubesi bugün Başakşehir'de 149 milyon 951 bin 943 TL sermaye bedeli ile Mehmet Doğan tarafından açıldı.

A Çobanoğlu Yapı Endüstrisi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

A Çobanoğlu Yapı Endüstrisi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Arman Çobanoğlu tarafından kuruldu.

Atıf Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi kuruldu!

Atıf Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de 240 bin TL sermaye bedeli ile Ali Sami Aydın, Ahmed Aydın, Mahmut Mustafa Aydın ve Ömer Faruk Aydın ortaklığında kuruldu.

İd Bilişim Mühendislik Ve Yapı Endüstrisi Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İd Bilişim Mühendislik Ve Yapı Endüstrisi Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Daşpınar tarafından kuruldu.

Altun Grup Yapı Endüstrisi Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altun Grup Yapı Endüstrisi Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Altun tarafından kuruldu. 

Yapı Endüstrisi konut projeleri Haberi

Yapı Endüstrisi konut projeleri

Bodrum'da 5 yılda bin 500 konut inşa ettikten sonra Başkaşehir ile İstanbul'a Bahçeşehir'den giriş yapan Yapı Endüstrisi, bu yıl biri Anadolu, diğeri Avrupa yakasında olmak üzere iki proje daha planlıyor. Ancak şimdi durum biraz farklı. Piyasa, Başkaşehir satışa çıktığında 50 bin YTL'lik stüdyo dairelerin kapışıldığı ve bin 733 konutluk projedeki 250 dairenin bir ayda satıldığı dönemi aratıyor. İşte bu yüzden, Yapı Endüstrisi'nin Yönetim Kurulu Başkanı Süha Yılmaz da işleri ağırdan almaya karar vermiş. "Elimde 5 bin konutluk stok var ama buzdolabında tutuyorum" diyen Yılmaz'ın hedefi, şirketi GYO'ya dönüştürmek.

* Başkaşehir'de satışlar nasıl gidiyor?
Piyasadaki durgunluk projede kendini çok hissettirmedi. Bunda fiyatların cazip olması etkili. 50 bin YTL'lik dairelerin hepsi satıldı. Şimdi fiyatlar 64 bin YTL'den başlıyor. İnsanlar...