yapı enerji

yapı enerji

Doğal yalıtım harçları üretimi yapan Yapı Enerji, Türkiye'de doğal izolasyon ürünleri alanında, yapı endüstrisine katma değer üretmeyi hedefliyor...

Hangi firmalar eleman arıyor?

İnşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan 9 firma, çeşitli departmanlarında istihdam sağlamak üzere eleman arıyor

Yapı Enerji eleman alacak

Yapı Enerji, elektrik mühendisi ve inşaat teknikeri alacak

Yapı Enerji eleman alacak!

Yapı Enerji mimar, makine mühendisi ve elektrik mühendisi alacak

Doyap Yapı'nın konkordato tedbirleri kaldırılacak!

İnşaat, enerji, ve dijital sistemler dallarında faaliyette bulunan Doyap Yapı, mali sıkıntılı dönemi aşamayınca konkordato istemişti. Doyap Yapı hakkında yeni bir karar çıktı.

Üst Teknik Yapı İnşaat Enerji Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Üst Teknik Yapı İnşaat Enerji Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 200 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Aydın ve Ceynur Aydın ortaklığında kuruldu.

Pardus Yapı Ve Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Pardus Yapı Ve Enerji Anonim Şirketi Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Süllü tarafından kuruldu.

Yeşil Yapı'dan finansal duran varlık edinimi açıklaması!

Yeşil Yapı'nın Ortadoğu Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin sermayesi içinde yüzde 48,15 oranı ile ortak olan Yeşil Holding A.Ş.'nin paylarının 120.689.790  TL bedel ile Ortadoğu Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş'ye,  Genel Kurulumuzun onayına sunularak yüzde 9,9 oranı ile  iştirak edilmesine karar verildi

Nargin İnşaat Yapı Mühendislik Enerji Otomotiv Tekstil Turizm Ve Savunma Sanayi Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Nargin İnşaat Yapı Mühendislik Enerji Otomotiv Tekstil Turizm Ve Savunma Sanayi Ticaret Ltd.Şti. bugün Pendik'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Osman Güzel tarafından kuruldu. 

Ysf Yapı İnşaat Madencilik Enerji Hafriyat Nakliyat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ysf Yapı İnşaat Madencilik Enerji Hafriyat Nakliyat Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Nuray Pustu tarafından kuruldu.

Akıllı konutlar için 'yapı yönetimi' kurulacak!

Akıllı Şehirler Eylem Planı kapsamında yapı güvenliğinden acil duruma, enerji ve atık yönetiminden havalandırma sistemine kadar birçok uygulamanın yer alacağı akıllı konutlar için 'yapı yönetimi' kurulacak...

Enerji Kimlik Belgesi ile ne kadar tasarruf yapılıyor?

Bakanlık tarafından açıklanan verilere göre; 2011'den bu yana 1 milyon yapı için Enerji Kimlik Belgesi alındı. Peki Enerji Kimlik Belgesi ile ne kadar tasarruf yapılıyor?

En çok Enerji Kimlik Belgesi alan iller hangileri?

Binalarda Enerji Kimlik Belgesi uygulamasının başladığı 2011'den bu güne kadar1 milyon yapı için belge alındı. Peki en çok Enerji Kimlik Belgesi alan iller hangileri?

Enerji Kimlik Belgeli bina sayısı 1 milyona ulaştı!

Binalarda Enerji Kimlik Belgesi uygulamasının başladığı 2011 yılından bu yana 1 milyon yapı için belge alındı. Enerji Kimlik Belgesi'nde ilk sırada İstanbul yer aldı...

Petronet Yapı İnşaat Enerji Turizm Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Petronet Yapı İnşaat Enerji Turizm Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Gemici tarafından kuruldu. 

Sur Yapı ulusal ve uluslararası ölçekte yatırım yapılabilir kategorisinde!

Dünyanın en önemli kredi derecelendirme kuruluşları arasında yer alan JCR-Eurasia Rating, Sur Yapı ve Sur Enerji’nin ulusal ve uluslararası ölçekte yatırım yapılabilir kategorisinde olduğunu duyurdu.

Atıktan enerji elde edebilen 'akıllı ev' tasarladılar!

Türkiye'den 40 üniversite öğrencisi, yosundan enerji elde eden ve toprak panel yapı sisteminden oluşan sıfır enerji ve sıfır atık konseptli çevre dostu "akıllı ev" tasarladı...

yapı enerji

yapı enerji yapı enerji

Yapı Enerji Doğal Yalıtım Malzemeleri Ar-Ge Müdürü Arif Yüce, çalışmalarındaki temel hedefin, tamamen Türkiye'nin yerli kaynaklarını kullanarak ve geri dönüşüm konusuna da hassasiyetle eğilerek, enerji verimli ısısal konfor ve klimayı bina içerisinde en üst seviyelerde oluşturmak olduğunu dile getirdi. Yüce, bu amaçla, doğal malzemelerle üretilen son derece hafif, nefes alabilen ve mükemmel ısı yalıtımı yapabilen, uygulaması son derece kolay bir ürün ailesi olan Styronit markasını geliştirdiklerini vurguladı. Türkiye'nin bu konudaki ihtiyaçları, potansiyeli ve yapılabilecekler dikkate alındığında, firmanın üretimi ile ilgili işin henüz başında olduğunu belirten Yüce şu bilgileri verdi: "İmalatlarımızın en önemli kısmı, yapı sektörünün genelini dikkate alarak, yeni yapılan binalara, yenilikçi ve daha konforlu çözümler sunmak amacıyla iç ve dış sıva olarak yalıtıma yönelik yapılıyor. 

Bunun yanı sıra, çeşitli...