Yapı İstanbul 2010 Fuarında

Yapı İstanbul 2010 Fuarında

33. Uluslararası YAPI -TURKEYBUILD 2010 İstanbul Fuarı devam ediyor

En çok riskli yapı İstanbul'da tespit edildi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına, 2019 yılının ilk iki ayında riskli yapı tespiti için 1500 kişi başvuruda bulunurken, 2020'nin aynı döneminde bu sayı 2 bin 413'e ulaştı. En çok riskli yapı İstanbul’da tespit edildi…

Dekar Yapı İstanbul Adalarının Yaşayan Ahşap Konutları kitabının sponsoru oldu!

Dekar yapı, yazar Reha Günay'ın "İstanbul Adalarının Yaşayan Ahşap Konutları" kitabına sponsor oldu. Reha Günay'ın "İstanbul Adalarının Yaşayan Ahşap Konutları" kitabı, İstanbul adalarının genel yapısına değinirken ahşap konutların mimari özelliklerini de anlatıyor...

Teknik Yapı İstanbul projelerinde yüzde 30 indirim fırsatı! 

Teknik Yapı İstanbul'daki projelerinde geçerli yüzde 30 indirim kampanyasını başlattı. Sadece 30 ev için geçerli olan kampanya 30 Eylül 2019 tarihinde bitecek. 

Türk Ytong ürünleri, Yapı İstanbul Fuarı'nda sergilendi!

-8-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 41’inci Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda Yapı malzemesi sektörünün lider kuruluşu Türk Ytong yer aldı.

İVA Yapı İstanbul'da 4 proje yapıyor!

İVA Yapı, İstanbul’un üç merkezi lokasyonunda dört projeyi birden geliştiriyor. Ev sahibi olmak isteyenlere büyük avantaj sağlayan İVA Yapı’nın projeleri arasında İVA Flats Kağıthane, İVA Suites Kağıthane, İVA Modern Ümraniye ve İVA Yeni Acıbadem bulunuyor.

Metal Yapı İstanbul'da 3 bölgeye yoğunlaşacak!

İstanbul'da 1 milyar doların üzerinde gayrimenkul yatırımı gerçekleştiren Metal Yapı'nın gündeminde 7 proje var. Bu projelerin 5'i gelecek yıl teslim edilecek.

Ytong 0,09, İstanbul Yapı Fuarı'nda tanıtıldı!

Türk Ytong, sektörde ilklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda ısı yalıtım performansı yüzde 30 geliştirilmiş yeni ürünü “Ytong 0,09”u ilk defa sergileyen Türk Ytong, inovasyonda kat ettiği mesafe ile dikkat çekiyor.

Ege Yapı, İstanbul Shopping Fest ödülü 1+1 daireyi teslim etti!

Gayrimenkul sektörünün lider markalarından Ege Yapı, 6 -28 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen ve ana sponsorluğunu üstlendiği İstanbul Shopping Fest (İSF) kapsamında büyük ödüllerden 1+1 daireyi kazanan talihliye tapusunu teslim etti.

Teknik Yapı, Evora İstanbul projesini Denizli'ye taşıyor!

Teknik Yapı, İstanbul'daki dev projesi Evora İstanbul'u Denizli'ye taşıyor. Emlak Konut güvencesindeki proje, 2016 yılının Ocak ayında satışa çıkacak Teknik Yapı, İstanbul'daki Evora İstanbul projesini Denizli'ye taşıyacak.

Babacan Yapı İstanbul ve Gaziantep'te 2 arsa satın aldı!

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın (ÖİB) İstanbul ve Gaziantep'te satışa sunduğu 2 değerli arsayı satın alan Babacan Yapı, bu arsalarda inşa edeceği projelerden 1 milyar lira gelir hedefliyor.

Rotana ve DAP Yapı İstanbul'da 2 yeni otel açacak!

Ortadoğu'nun en güçlü otel zincirlerinden Rotana, Dap Yapı işbirliğiyle İstanbul'da iki yeni otel açmaya hazırlanıyor. Otellerin açılışıyla birlikte Rotana, 318 odayı portföyüne ekleyecek.

Sur Yapı'dan İstanbul'da 550 milyon TL'lik 2 yeni proje!

Sur Yapı, İstanbul Güneşli’de Mirage Rezidans ve Sultanbeyli’de Sur Yapı İlkbahar projeleri için hazırlıklara başladı. Anadolu ve Avrupa Yakası'ndaki iki yeni konut projesi için Sur Yapı, toplam 550 milyon TL’lik yatırım yapacak.

Sur Yapı Mirage Rezidans'ta 340 bin TL'den başlıyor!

Sur Yapı, İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasında iki yeni projeye start verdi. Güneşli'de yer alan Mirage Rezidans ve Sultanbeyli'de yer alan Sur Yapı İlkbahar projelerinin inşasına başlandı.

Yapı İstanbul 2010 Fuarında

Yapı İstanbul 2010 Fuarında Yapı İstanbul 2010 Fuarında

8 Mayıs'a kadar sürecek etkinlik TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde Uluslararası YAPI -TURKEYBUILD 2010 İstanbul Fuarı bünyesinde yerli ve yabancı çok sayıda firmayı buluşturacak.

Yaklaşık 4 yıldır Doğu Marmara bölgesindeki 5 odanın ortaklığında kurulan AB İş Geliştirme Merkezi (ABlGEM) Doğu Marmara, Yapı Endüstri Merkezi (YEM) ile birlikte Yapı İstanbul 2010 Fuarında B2FA-IR ve Stop4 Business etkinliğini gerçekleştiriyor. 2004'ten bu yana Avrupa'da gerçekleştirilen etkinlik bu yıl ilk kez Türkiye'de yapılıyor.

ABİGEM Kocaeli Eğitim Program Müdürü Pınar Özbay, Stop4 Business projesinin amacını şöyle açıkladı: "Türkiye dahil 13 ülkeden toplam 17 organizasyonu bir araya getirmiştir. 3 fuar ve 1 konferanstan oluşan projenin ilk organizasyonu Türkiye'de yapılıyor. Avusturya, Fransa'da devam...