">

Yapı Kataloğu 2010

Yapı Kataloğu 2010

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 1973 yılından beri düzenli olarak yayımlanan, Türk yapı sektörünün temel başvuru kaynağı olan "YAPI KATALOĞU 2010", çıktı 

Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri için başvurular başladı!

29'uncu kez gerçekleşecek ‘Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’ için kayıt dönemi başladı. 31 Mayıs’a kadar başvuruda bulunarak erken kayıt döneminden yararlanılabiliyor.

Genç mimarlar ‘Altın Çekül mimarlık ödülleri’ için yarışıyor!

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen ve yapı sektörünün prestij ödülleri olarak bilinen ‘ALTIN ÇEKÜL Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’ bu yıl 4 kategoride düzenleniyor.

29. Altın Çekül başvuruları 15 Nisan'da başlıyor!

‘Altın Çekül Uluslararası Yapı Ödülleri’ bu yıl Yapı Kataloğu çatısı altında 29. kez düzenlenecek. Yarışma Başvuruları 15 Nisan'da başlıyor...

Safa Grup Yapı'dan iki kıtada yatırım atağı!

2010 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Safa Grup Yapı, inşaat sektörünün zor zamanlar yaşadığı bu dönemde hem Asya hem Avrupa kıtasında projelerine hızla devam ediyor.

Yapı Katoloğu yayımlandı!

1973 yılından bu yana 1973 yılından beri düzenli olarak yayımlanan YAPI KATALOĞU raflarda yerini aldı.

Pana Yapı, Fikirtepe'de 4 bin konut inşa edecek!

2010 yılında ticaret hayatına başlayan, gerçekleştirdiği projeler ile son dönemde adını sıkça bahsedilen Pana Yapı-İnşaat firmasının Grup Başkanı Mahir Şaşmaz, Bebek Otel'de, Brooklyn projesini ve Fikirtepe'nin yenilenmesini anlattı.

Yapı malzeme sektörünün dijital hali: Yapı kataloğu!

Yapı Kataloğu, yapı sektöründe çok önemli bir ihtiyacı karşılayarak; malzeme ile hizmet üreten firmaları, tüketiciyi ve uygulayıcıları buluşturarak sektörün tek iletişim platformu olmayı sürdürüyor.

Fer Yapı Beşiktaş ve Şişli bölgesinde yatırım yapacak!

Gayrimenkul sektöründe, kurulduğu 2010 yılından bu yana İstWest, iTower, Mai Residence, Parima Ofis ve Premier Kampüs Ofis gibi 5 projeye imza atan Fer Yapı, 5 yılda yaklaşık 2 milyar lira değerinde yatırımı yönetti.

Fer Yapı 5 yılda 2 milyar TL değerinde yatırım yönetti!

Gayrimenkul sektöründe, kurulduğu 2010 yılından bu yana İstWest, iTower, Mai Residence, Parima Ofis ve Premier Kampüs Ofis gibi 5 projeye imza atan Fer Yapı, 5 yılda yaklaşık 2 milyar lira değerinde yatırımı yönetti.

Fer Yapı yabancıya konut satışında artış bekliyor!

GAYRİMENKUL sektöründe, kurulduğu 2010 yılından bu yana 5 projeye imza atan Fer Yapı, 5 yılda yaklaşık 2 milyar lira değerinde yatırımı yönetti.

Yapı-Endüstri Merkezi Yapı Kataloğu 2015 yayımlandı!

Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi tarafından yayımlanan, yapı sektörünün en kapsamlı ürün ve malzeme kaynağı olan Yapı Kataloğu 2015 basılı versiyonu yayımlandı ve 38. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da kullanıcılarına sunuldu.

Karadeniz'in ilk botanik bahçesi Ordu'da açılıyor!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Karadeniz Bölgesi'nin ilk botanik bahçesi Ordu'da kuruluyor. Alt yapı çalışmalarına 2010 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlanan botanik parkın 1 ay sonra inşaatı tamamlanıyor.

Yapı Kataloğu etkinliği ödülle bitti!

Yapı - Endüstri Merkezi tarafından yayımlanan ve yapı sektörünün en kapsamlı ürün ve malzeme kaynağı olarak nitelendirilen Yapı Kataloğu, düzenlenen özel bir etkinlikle üyeleriyle buluştu.

Yapı Kataloğu 2010

Yapı Kataloğu 2010 Yapı Kataloğu 2010

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından yayımlanan ve yapı sektörünün başvuru kitabı haline gelen, 2007 yılında içeriği ve tasarımıyla yenilenen YAPI KATALOĞU, yayımlandı. Türk yapı sektöründeki ürünleri bilimsel, teknik ve ticari bir şekilde, bütün ayrıntılarıyla, ilgili kuruluşlara, teknik elemanlara ve tüketicilere tanıtmak amacıyla hazırlanan "YAPI KATALOĞU 2010", 33. Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2010'da sektör profesyonelleri ile buluştu.                    .                    

"YAPI KATALOĞU 2010"da,  tek ciltte 937 firma, 2000 marka, 1982 ürün bulunuyor.

"YAPI KATALOĞU 2010"da 937 firma, 2.000 marka ve 1.982 ürün bulunuyor. Katalog kullanıcılara, aradığı ürünü, aynı sayfada yer alan farklı marka ve modelde alternatifleri arasından seçme şansı sunuyor. Ürün tabanlı bir sıralama sistemine sahip olan Katalog'da ürünler türüne veya markasına göre bulunabildiği gibi benzer ürünler bir arada görülerek karşılaştırma yapılabiliyor.

İnternet üzerinden...