Yapı malzeme sektörünün yenilikçi kuruluşu Türk Ytong

Yapı malzeme sektörünün yenilikçi kuruluşu Türk Ytong

Yapı malzeme sektörünün öncü kuruluşu Türk Ytong, kurumsal teknoloji altyapısını yeniliyor. Ytong, büyüme hedefleri ve dinamik yapısıyla uyumlu yeni bir altyapıya geçmek için düğmeye bastı.

Türkçimento sektörün ilk sanal konferans ve fuarını gerçekleştiriyor!

Yeni teknoloji kullanımı ve dijitalleşme alanında öncülük etmeyi hedefleyen Türkçimento, 20-21 Nisan 2021 tarihleri arasında sektörün ilk sanal konferans ve fuarı “DIGITALCEM”i yapılıyor.

Kentsel Dönüşüm Eylem Planı ile sektör büyüyecek, istihdam artacak!

8 maddeden meydana gelen ‘Kentsel Dönüşüm Eylem Planı’ yapı sektörü ile yapı malzemeleri sektörünün yeni yol haritasını da çizdi.

Gayrimenkul sektörünün son 20 yılı!

GABORAS, sektörün son 20 yılını değerlendirdi. 2000-2020 yılları arasında Türkiye’de gayrimenkul sektöründe 34 milyon alım – satım işlemi yapıldı.

Koronavirüs konut sektörünü dijitale taşıdı! 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında gayrimenkul sektöründe online dönem başlamıştı. 360 derece sanal turlar, canlı görüşmeler ile yapılan satışlar ilgi gördü. Gayrimenkul sektörünün, koronavirüsle dijitalleşmesini sektör temsilcileri değerlendirdi...

Yapı Fuarı Turkeybuid İstanbul ekibi, yapı sektörünün nabzını tutuyor!

Yapı Fuarı “Paydaşlarımızla Birebir” isimli canlı yayın sohbetleriyle sektörün nabzını tutuyor. Bu akşam saat 18:00'da Dr. Mimar Hasan Cenk Dereli yayına konuk oluyor...

Akçansa, çimento sektörünün en yüksek ihracat rakamına ulaştı!

Sabancı Holding ve HeidelbergCement ortak kuruluşu olan Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, 2019 yılı finansal sonuçlarını yayınladı. Akçansa, 3.7 milyon ton ihracat ile Türkiye çimento sektörünün tarihi olarak en yüksek ihracat rakamı oldu. 

Konut Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri 11 Aralık'ta!

GYODER Akademi'nin Konut Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri Semineri 11 Aralık 2019 Çarşamba günü yapılacak...

İMSİAD ve RUMELİSİAD inşaat sektörünün geleceğini fuarda ağırladı!

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği ile Rumelili Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği’nin inşaat sektörünün geleceği olan Hürriyet Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerini 17. Bursa Yapı ve 4. Rising City Gayrimenkul fuarlarında ağırladı.

Emlak Bankası sektörün kredilendirilmesi için önemli bir hamle oldu!

Emlak Bankası'nın yeniden faaliyete geçmesini değerlendiren Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Elmas, "Emlak Bankası sektörün kredilendirilmesi için önemli bir hamle oldu" dedi..

İnşaat sektörünün sorunları Adana'da konuşuldu!

Adana Kamu Müteahhitleri Derneği (AKAMDER) ve Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) yöneticileri, düzenledikleri toplantıda inşaat sektörünün sorunlarını değerlendirdi.

Kurdaki dalgalanma konut sektörünü kısa dönemli etkiledi!

"Gayrimenkul Yatırım Fırsatları" panelinde konuşan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, kurdaki dalgalanmanın konut sektörünü kısa dönemli etkilediğini söyledi. 

Mesa, teknolojisi ve deneyimiyle inşaat sektörünü geliştiriyor!

İnşaat sektörünün güçlü bir markası olarak tanınan MESA, 48 yıldır faaliyetlerine devam ediyor. MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, "Konut içinde iletişim için gelişmiş teknolojiyi kullanıyor, diğer akıllı ev teknolojileri için de ideal alt yapıyı sunuyoruz." diyor.

Yeni imar yönetmeliği inşaat sektörünün taleplerine göre düzenlendi!

1 Ekim’de yürürlüğe girecek olan yeni imar yönetmeliği inşaat sektörünün talepleriyle yeniden düzenlendi. Mevzuata uygun alınan inşaat ruhsatı ile yapılan projeler, imar planı iptalleriyle akamete uğramayacak.

Yapı malzeme sektörünün yenilikçi kuruluşu Türk Ytong Haberi

Yapı malzeme sektörünün yenilikçi kuruluşu Türk Ytong

Yapı malzeme sektörünün dinamik ve yenilikçi kuruluşu Türk Ytong, kurumsal teknoloji altyapısını baştan sona yenileyen bir projeyi hayata geçirmek için düğmeye bastı. Türk Ytong, sektördeki lider konumunu, çok daha etkin, hızlı ve verimli iş yapış süreçleri ile desteklemek amacıyla devreye alacağı yeni Kaynak Planlaması Programı (ERP) için Microsoft Dynamics AX platformunu tercih etti.


ERP altyapısı yenileme projesini Green Park Pendik Otel’de gerçekleştirilen lansmanla çalışanlarına duyuran Türk Ytong, bir iç iletişim projesi olarak kurgulanan ve Active Plus adıyla tanıtılan platform ile en son teknolojileri kullanarak tüm iş süreçlerini daha da etkin, verimli ve hızlı hale getirecek.


Toplantının açılışını yapan Türk Ytong Yönetim Kurulu Başkanı F. Fethi Hinginar konuşmasında “Ytong’un ikinci 50 yılına girişindeki bu en önemli değişim ve yenileşim hamlesiyle, liderliğimize ve...