yapi market samsun sehrinde

yapi market samsun sehrinde

Avusturyalı yapı marketi bauMax, 25 milyon euro yatırımla hayata geçirdiği, Türkiye'deki ilk mağazasını bugün Samsun'da açıyor

Celen Yapı Market Demir Çelik İnşaat Gıda Temizlik Maddeleri Oto Yedek Parça Ve Mobilya Sanayi kuruldu!

Celen Yapı Market Demir Çelik İnşaat Gıda Temizlik Maddeleri Oto Yedek Parça Ve Mobilya Sanayi bugün Beylikdüzü'nde 400 bin TL sermaye bedeli ile Ramazan Celen tarafından kuruldu.

Samsun'da verilen yapı kayıt belgeleri meclis gündeminde!

İmar barışı uygulaması kapsamında Türkiye genelinde ve Samsun'da verilen yapı kayıt belgeleri meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Yaşar, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Samsun'daki 26 kaçak yapı yıkıldı!

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde orman arazisinde yer alan 26 kaçak yapı, mahkemenin verdiği kararla yıkıldı.

Fix Group Yapı Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Fix Group Yapı Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile bugün İrfan Erdoğan tarafından kuruldu.

Praktiker'e bir yıllık konkordato!

Mali yapısı bozulduğu gerekçesiyle 3 aylık geçici konkordato ilan eden yapı market zinciri Praktiker'e, bir yıllık daha konkordato süresi verildi.

Azure Grup'tan sanal yapı market girişimi!

Türkiye ve Ortadoğu'da faaliyetlerine devam eden Azure Grup, Türkiye ve çevre ülkelerin en büyük yapı market ağını ve lojistiğini kuracak.

Yılmazlar1 İnşaat Ve Yapı Market Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yılmazlar1 İnşaat Ve Yapı Market Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir’de 500 bin TL sermaye bedeli ile Emrullah Yılmaz ve Aziz Yılmaz ortaklığında kuruldu.

Çakıcı Mimarlık Yapı Market Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çakıcı Mimarlık Yapı Market Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 1 milyon TL sermaye bedeli ile Bünyamin Çakıcı ve Mehmet Kurt ortaklığında kuruldu. 

Azure Grup'tan Türkiye'nin en büyük yapı market projesi!

Türkiye ve Ortadoğu'da faaliyetlerini sürdüren Azure Grup, yatırım hedefine hız verdi. Azure Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Gül, ''Türkiye’deki yatırımlarımızı iki katına çıkartıyoruz'' diye konuştu.

Homebase 80 mağazasını kapatıyor!

Homebase markasıyla 250 mağaza ile faaliyet gösteren İngiltere'nin en büyük yapı market alanı şirketlerinden biri daha perakende sektöründeki kötü gidişi yansıtan bir karar alarak 80 mağazasını kapatıyor.

Azure Irak'ta yapı market kuruyor!

Antakya sermayeli 42 yıllık geçmişi olan Azure Grup, ağırlıklı olarak Irak pazarı olmak üzere lojistik ve kargo tarafında hizmet veriyor. 

Tekzen bağ evi satıyor!

Yapı malzemeleri ve ev dekorasyon ürünleri alanında faaliyet gösteren yapı market zinciri Tekzen, internet sitesi üzerinden bağ evi satışına başladı.

Tekzen'e Türkiye'de en çok mağazası olan yapı market ödülü!

Tekzen, Perakendede İnovasyon Forumu & Ödülleri Zirvesi’nde, 2016 yıl sonu mağaza sayısına göre Türkiye’de en çok mağazası olan yapı marketler kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu... 

yapi market samsun sehrinde

yapi market samsun sehrinde yapi market samsun sehrinde

142 bin metrekarelik mağaza, Karadeniz Bölgesi'ndeki en büyük yapı marketi olacak. bauMax AG Yönetim Kurulu Başkanı Martin Essl, bauMax'ın Orta ve Güneydoğu Avrupa ülkelerinde yapı market sektöründe pazar lideri konumunda olduğunu, Türkiye'nin ise bauMax'ın yatırım gerçekleştirdiği en büyük ülke oldğuğunu belirtti. Martin Essl, Samsun'un ardından 2010 yılı içinde İstanbul ve İzmit'te de mağaza açacaklarının, 2019 yılına kadar Türkiye'de 50 market açarak 1 milyar euro yatırım yapayı planladıklarını ifade etti.

UCUNU BULANA FARKIN İKİ KATI
Essl, 'Her zaman en iyi fiyatı garanti ediyoruz. Öyle ki bir müşteri başka bir yapı market ya da zincir mağazada aynı ürünü daha ucuz fiyata gördüğünde, bunu bauMax'a ibraz ederek aradaki farkın iki katılı alabilecek' dedi....