Yaşar Alptekin evi

Yaşar Alptekin evi

Yaşar Alptekin, kendi zevkine göre geleneksel motiflerle dayayıp döşediği evindeki diskosu dikkatleri üzerine çekiyor.

İşte Yaşar Alptekin'in merak edilen evi!

Yaşar Alptekin, kendi zevkine göre geleneksel motiflerle dayayıp döşediği evinin kapılarını Renkli Sayfalar kameralarına açtı.

Ebru Yaşar’ın 35 milyon liralık villasını tahtakuruları bastı!

Ebru Yaşar’ın Ulus’taki 35 milyon liralık lüks villasını tahtakuruları bastı. Yaşar, işadamı eşi Necat Gülseven, 2 yaşındaki ikizleri Ebrusu ve Hasan Poyraz ile apar topar eşyalarını toplayıp evi terk etti.

Yaşar Alptekin evinin kapılarını açtı!

Yaşar Alptekin, kendi zevkine göre geleneksel motiflerle dayayıp döşediği evindeki diskosu dikkatleri üzerine çekiyor.

Caner Erkin, Ebru Yaşar'ın beğendiği evi satın aldı!

Caner Erkin, Ebru Yaşar'ın beğendiği evin sahibi oldu. Erkin, Yaşar’ın doğum nedeniyle alamadığı villayı 3 milyon 600 bin dolara satın aldı.

Malatya'da 100 odalı konuk evi ve özel eğitim okulu yapılacak!

Milletvekili Nurettin Yaşar, Malatya'da en az 100 odalı, 3 yıldızlı otel konforunda hasta yakınlarının ve ihtiyaç sahiplerinin kalacağı yeni konuk evi ve özel eğitim okulu yapacaklarının müjdesini verdi.

İşte Yaşar Alptekin'in merak edilen evi!

Yaşar Alptekin, kendi zevkine göre geleneksel motiflerle dayayıp döşediği evinin kapılarını Renkli Sayfalar kameralarına açtı.

Yaşar Kemal'in Bakırköy'deki evi müze mi olacak?

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Yaşar Kemal'in birinci ölüm yıldönümünde (28 Şubat) bir açıklama yayımladı. Ulusoy, yazarın Basınköy'deki evinin müzeye dönüştürülmesi halinde destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

Batıkent Kültür Evi açıldı!

Ankara' da vatandaşların kültür sanat faaliyetlerini yürütmek ve kaliteli zaman geçirmesi amacıyla kurulan Batı kent Kültür Evi’ nin açılışını Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar gerçekleştirdi...

Ankara Evi 27 Aralık'ta açılıyor!

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, belediyenin Ankara kültürünü yaşatmak için hayata geçirdiği Ankara Evi’nin inşaatını gezerek çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Yaşar, Ankara Evi'ni 27 Aralık'ta hizmete açacaklarını bildirdi...

Yaşar Kemal Kültür Evi açıldı!

Osmaniye'deki Yaşar Kemal Parkı ve Yaşar Kemal Kültür Evi açıldı

Yaza göre evi yenilemek, bahçeleri düzenlemek lazım

İster kapıların arkasında ister güneşin altında yaşayın, yaz mevsimi bir çırpıda geliyor ve gardroptan mutfağa kadar enerjisini her yere yayıyor. Demek ki onun ritmine ayak uydurmak, yaza göre giyinmek, evi yenilemek, bahçeleri düzenlemek lazım

Yaşar Aşçıoğlu: Ali Sami Yen'de kararı Danıştay bozacak!

Ali Sami Yen'deki yürütmeyi durdurma kararına edilen itiraza mahkemeden ret cevabı gelince, projenin ortaklarından Yaşar Aşçıoğlu, "Danıştay bu kararı kesin kaldıracak. Çok rahatım. Zorlu Center'da ne olduysa, burada da o olacak" dedi

Kamil Ekim Alptekin, EA Gayrimenkul A.şž.'yi kurdu!

EA Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Yatırım Anonim şžirketi 'nin Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Ekim Alptekin, Başkan Yardımcısı Murat Öztezel, Yönetim Kurulu Üyesi ise Hakan Gümüş...

Vefa Lisesi, Vefalılar Evi projesini hayata geçiriyor!

Vefalılar Derneği ve Vakfı'nda yıllarca görev yapan Muhittin Gelgin'in adını taşıyacak olan Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerindeki harabe binanın düzenlenmesi için dün Harbiye askeri Müze ve Kültür Evi'nde bir tanıtım kokteyli düzenlendi

Yaşar Alptekin evi

Yaşar Alptekin evi Yaşar Alptekin evi

Yaşar Alptekin, kendi zevkine göre geleneksel motiflerle dayayıp döşediği evinin kapılarını açmıştı. Alptekin'in Kurtköy'de bulunan 3 katlı evinde sauna ve disko mevcut.

Habertürk'te yer alan habere göre, Alptekin, mankenlik döneminden kalan dans etme tutkusu nedeniyle evin bir bölümünü disko yaptığını dile getirdi.

Ünlü isim, evde zaman zaman aynanın karşısına geçip ışık ve müzik eşliğinde kendi kendine dans ettiğini söyleyen, 'Dışarıda değil, burada kendi kendime eğleniyorum' dedi.

İşte Yaşar Alptekin'in merak edilen...