Yaşar Alptekin kimdir

Yaşar Alptekin kimdir

Yaşar Alptekin, kendi zevkine göre geleneksel motiflerle dayayıp döşediği evindeki diskosu dikkatleri üzerine çekiyor.

İşte Yaşar Alptekin'in merak edilen evi!

Yaşar Alptekin, kendi zevkine göre geleneksel motiflerle dayayıp döşediği evinin kapılarını Renkli Sayfalar kameralarına açtı.

Yaşar Alptekin evinin kapılarını açtı!

Yaşar Alptekin, kendi zevkine göre geleneksel motiflerle dayayıp döşediği evindeki diskosu dikkatleri üzerine çekiyor.

İşte Yaşar Alptekin'in merak edilen evi!

Yaşar Alptekin, kendi zevkine göre geleneksel motiflerle dayayıp döşediği evinin kapılarını Renkli Sayfalar kameralarına açtı.

Yaşar Poyraz kimdir?

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi 14. Olağan Genel Kurulu sonuçlarına göre, Yönetim Kurulu’na giren isimler arasında Yaşar Poyraz da yer alıyor. Peki, Yaşar Poyraz kimdir?

Yaşar Öncan kimdir?

İNTES Disiplin Kurulu Üyesi Yaşar Öncan kimdir? Yaşar Öncan, bugüne kadar hangi işlerde görev alıyor? Yaşar Öncan, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Yaşar Öncan...

Yaşar Özgür Korkut kimdir?

Mimar Yaşar Özgür Korkut kimdir? Mimar Yaşar Özgür Korkut bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yaşar Özgür Korkut, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Mimar Yaşar Özgür Korkut..

Selahattin Aşçıoğlu kimdir?

Gayrimenkul sektöründe 1967 yılından bu yana faaliyet gösteren Aşçıoğlu'nun kurucusu, Yaşar Aşçıoğlu'nun babası Selahattin Aşçıoğlu vefat etti. Peki, Selahattin Aşçıoğlu kimdir? İşte Selahattin Aşçıoğlu..

Yaşar İsmail Gedüz kimdir?

Manisa Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz kimdir? Yaşar İsmail Gedüz, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yaşar İsmail Gedüz ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor?

Adnan Yaşar Görmez kimdir?

İzmir Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez kimdir? Adnan Yaşar Görmez, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Adnan Yaşar Görmez, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor?

Fethi Yaşar kimdir?

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar kimdir? Fethi Yaşar, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Fethi Yaşar, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Fethi Yaşar...

Yaşar Parlak kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Emlak Yönetimi Daire Başkanı Yaşar Parlak kimdir? Emlak Yönetimi Daire Başkanı Yaşar Parlak, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Yaşar Parlak..

İsmail Alptekin kimdir?

Vakıf Gayrimenkul Değerleme Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin kimdir? İsmail Alptekin, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Vakıf Gayrimenkul Değerleme Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin..

Yaşar Güvenç kimdir?

İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Yaşar Güvenç, 2013 yılının Ekim ayına kadar Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak görev yapıyordu. Peki Yaşar Güvenç kimdir? İşte Yaşar Güvenç'in biyografisi...

Levent Aksüt kimdir?

Mimar Levent Aksüt, 1955'te Yaşar Marulyalı ile UMO Mimarlık'ı kurdu. Levent Aksüt, Antalya'daki Cam Piramit'in mimarlarındandır. Peki Levent Aksüt kimdir? İşte Levent Aksüt'ün biyografisi ve iletişim bilgileri...

Yaşar Alptekin kimdir

Yaşar Alptekin kimdir Yaşar Alptekin kimdir

Yaşar Alptekin, kendi zevkine göre geleneksel motiflerle dayayıp döşediği evinin kapılarını açmıştı. Alptekin'in Kurtköy'de bulunan 3 katlı evinde sauna ve disko mevcut.

Habertürk'te yer alan habere göre, Alptekin, mankenlik döneminden kalan dans etme tutkusu nedeniyle evin bir bölümünü disko yaptığını dile getirdi.

Ünlü isim, evde zaman zaman aynanın karşısına geçip ışık ve müzik eşliğinde kendi kendine dans ettiğini söyleyen, 'Dışarıda değil, burada kendi kendime eğleniyorum' dedi.

İşte Yaşar Alptekin'in merak edilen...