Yaşar Çilkız Dalyan otel

Yaşar Çilkız Dalyan otel

İşadamı Yaşar Çilkız, "Dalyan’da Ali Bostan Plajı’nda yeni bir otel inşaatına başladım. 33 bin metrekarelik alanda 180 yataklı olacak. Termal ağırlıklı hizmet verecek" dedi...

Yaşar Çilkız'dan Dalyan'a yeni otel!

İşadamı Yaşar Çilkız, "Dalyan’da Ali Bostan Plajı’nda yeni bir otel inşaatına başladım. 33 bin metrekarelik alanda 180 yataklı olacak. Termal ağırlıklı hizmet verecek" dedi...

Çeşme'ye 30 milyon dolarlık termal otel geliyor!

Gaziantepli işadamı Yaşar Çılkiz, Alaçatı’ya kazandırdığı ve işletmesini Alkoçlar’ın yürüttüğü Alaçatı Exclusive Hotel’den sonra Çeşme Dalyan bölgesine de lüks termal otel inşaatı için kolları sıvadı.

Yunusoğlu Dalyan Prestige!

Toplam 20 bin metrekare arsa alanına inşa edilen proje İzmir İl 'i Çeşme İlçe 'sinde yükseliyor. Yunusoğlu Dalyan Prestige projesinde konutların alanları 250 metrekareden başlıyor.

Dalyan Prestige fiyat!

Çeşme merkeze 5 dakikalık mesafede inşa edilen projede 30 adet villa yer alıyor. Dalyan Prestige fiyat listesi kapsamında konutlar 550 bin Dolar' dan başlangıç gösteriyor.

İzmir Dalyan Prestige'de fiyatlar 550 bin Dolar'dan başlıyor!

Yunusoğlu İnşaat tarafından inşa edilen proje İzmir İl 'i Çeşme İlçe 'sinde hayata geçirliyor.. İzmir Dalyan Prestige 'de fiyatlar 550 bin Dolar 'dan başlıyor.

Çankaya Yaşar Kemal Parkı açıldı!

Çankaya Belediyesi’nce Yaşamkent’te halkın katılımı ve talepleri doğrultusunda planlanan ve adının Yaşar Kemal olması istenen parkın açılışı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve sanatçı Zülfü Livaneli'nin katılımıyla gerçekleştirildi.

216 Yapı, Kozyatağı, Dalyan ve Taşdelen'de kentsel dönüşüme girdi!

216 Yapı, üç bölgede kentsel dönüşüme başlıyor. Firma, Kozyatağı’nda 58, Dalyan’da 56, Taşdelen’de ise 176 konuttan oluşan proje yapmak için kolları sıvadı. Hak sahipleriyle anlaşan 216 Yapı, her bölgede farklı bir model uygulayacak

Fethi Yaşar Yenimahalle projelerini inceledi!

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar Yenimahalle sokaklarında devam eden yatırımları inceledi. Çalışmaları denetleyen Yaşar’a Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal ve Başkan Yardımcısı Yaşar Neslihanoğlu da eşlik etti.

Fethi Yaşar: Yenimahalle inşaat sektörünün gözdesi oldu!

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar,"Özellikle gençlere yönelik istihdamın artması için küçük esnaf desteklenmesi gerekiyor" diye konuştu. Yenimahalle'de 6 bin 547 yatırımcıya da inşaat ruhsatı verildi.

Fethi Yaşar: Küçük esnaf desteklenmeli!

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar,"Özellikle gençlere yönelik istihdamın artması için küçük esnaf desteklenmesi gerekiyor" diye konuştu.

Fethi Yaşar Batıkent ve Şentepe'deki projeleri denetledi!

Çalışmaların hızla sürdüğü Kent-Koop Mahallesi'ndeki dev spor kompleksinde incelemelerde bulunan Yaşar, "Sadece Batıkent halkına değil tüm Yenimahallelilere hizmet verecek şekilde hazırlanan yeni spor kompleksimiz, 10 bin metrekare alanda hayata geçecek"

Ayhan Yaşar Kleopatra Adası'nı 90 milyon liraya kiraladı!

Bodrum'un 4 mil uzağındaki, Kleopatra Adası olarak da bilinen Kara Ada'yı kiralamak için yerli-yabancı zenginler sıraya girdi. İşadamı Ayhan Yaşar, adayı 96 yıllığına 90 milyon liraya kiralayacak.

İzmit Derince'de Yaşar Kemal'in adı parka verilecek!

Derince Belediye Meclisi’nin temmuz ayı oturumunda, Yaşar Kemal’in adı bir parka verilmek için oylandı. Ancak AKP’li 14 meclis üyesinin yarısı aleyhte oy kullandı. Usta Yazar’ın adı muhalefetin ısrarıyla parka verildi

Yaşar Çilkız Dalyan otel

Yaşar Çilkız Dalyan otel Yaşar Çilkız Dalyan otel

Birçok işkolunda sayısız başarılara imza atan; Çeşme’deki otel inşaatında taşını kendisi taşıyan, havuzunu planlayan Yaşar Çilkız, “Çok çalıştım, şimdi gezmek istiyorum” diyor.

İşadamı Yaşar Çilkız’ın Gaziantep’in Nizip İlçesi’nde kalabalık bir ailede başlayan öyküsü, üniversite döneminde İstanbul’la tanışıp burada kağıt fabrikası kurması, ardından da peş peşe gelen turizm yatırımlarıyla İzmir’e kadar uzanıyor. 20 yaşında staj yaparken atıldığı iş yaşamı ona sayısız deneyimler kazandırdı. “Taşlarını kendim taşıdım, havuzunu, planlarını kendim çizdim. Burası benim çocuğum gibi” dediği Alaçatı’daki oteli Porto Beach Resort Exclusive’da hayat hikayesini, yeni projelerini Milliyet Ege’den Aslı Öktener'e anlattı. 

- İş hayatına ne zaman atıldınız?
Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Bölümü’nü okurken yaz tatilinde Seka Kağıt Fabrikası’nda staj yaptım. Kağıtçılığa merak sardım. Sonra İstanbul Kazlıçeşme’de, Zeytinburnu’nda küçük kağıt fabrikası kurmak istedim. 20...