Yaşar Çilkız kimdir

Yaşar Çilkız kimdir

İşadamı Yaşar Çilkız, "Dalyan’da Ali Bostan Plajı’nda yeni bir otel inşaatına başladım. 33 bin metrekarelik alanda 180 yataklı olacak. Termal ağırlıklı hizmet verecek" dedi...

Yaşar Çilkız, Muğla Dalyan'da otel yapacak!

Alaçatı'daki otelini Alkoçlar Exculusive Hotel'e kiraya veren Yaşar Çilkız ve eşi İpek Hanım Dalyan'a yeni otel yapacaklarını belirtti.

Yaşar Çilkız'dan Dalyan'a yeni otel!

İşadamı Yaşar Çilkız, "Dalyan’da Ali Bostan Plajı’nda yeni bir otel inşaatına başladım. 33 bin metrekarelik alanda 180 yataklı olacak. Termal ağırlıklı hizmet verecek" dedi...

Çeşme'ye 30 milyon dolarlık termal otel geliyor!

Gaziantepli işadamı Yaşar Çılkiz, Alaçatı’ya kazandırdığı ve işletmesini Alkoçlar’ın yürüttüğü Alaçatı Exclusive Hotel’den sonra Çeşme Dalyan bölgesine de lüks termal otel inşaatı için kolları sıvadı.

Yaşar Poyraz kimdir?

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi 14. Olağan Genel Kurulu sonuçlarına göre, Yönetim Kurulu’na giren isimler arasında Yaşar Poyraz da yer alıyor. Peki, Yaşar Poyraz kimdir?

Yaşar Çilkız, Muğla Dalyan'da otel yapacak!

Alaçatı'daki otelini Alkoçlar Exculusive Hotel'e kiraya veren Yaşar Çilkız ve eşi İpek Hanım Dalyan'a yeni otel yapacaklarını belirtti.

Yaşar Öncan kimdir?

İNTES Disiplin Kurulu Üyesi Yaşar Öncan kimdir? Yaşar Öncan, bugüne kadar hangi işlerde görev alıyor? Yaşar Öncan, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Yaşar Öncan...

Yaşar Özgür Korkut kimdir?

Mimar Yaşar Özgür Korkut kimdir? Mimar Yaşar Özgür Korkut bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yaşar Özgür Korkut, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Mimar Yaşar Özgür Korkut..

Alaçatı Alkoçlar Exclusive Hotel açıldı!

Alaçatı'nın yeni gözdesi olacak Alkoçlar Exclusive Alaçatı açıldı. Yaşar Çilkız'ın satın aldığı koy turizm dünyasının başarılı patronu Ender Alkoçlar'ın işbirliğiyle hayat buldu.

Selahattin Aşçıoğlu kimdir?

Gayrimenkul sektöründe 1967 yılından bu yana faaliyet gösteren Aşçıoğlu'nun kurucusu, Yaşar Aşçıoğlu'nun babası Selahattin Aşçıoğlu vefat etti. Peki, Selahattin Aşçıoğlu kimdir? İşte Selahattin Aşçıoğlu..

Yaşar İsmail Gedüz kimdir?

Manisa Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz kimdir? Yaşar İsmail Gedüz, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yaşar İsmail Gedüz ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor?

Adnan Yaşar Görmez kimdir?

İzmir Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez kimdir? Adnan Yaşar Görmez, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Adnan Yaşar Görmez, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor?

Fethi Yaşar kimdir?

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar kimdir? Fethi Yaşar, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Fethi Yaşar, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Fethi Yaşar...

Yaşar Parlak kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Emlak Yönetimi Daire Başkanı Yaşar Parlak kimdir? Emlak Yönetimi Daire Başkanı Yaşar Parlak, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Yaşar Parlak..

Yaşar Güvenç kimdir?

İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Yaşar Güvenç, 2013 yılının Ekim ayına kadar Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak görev yapıyordu. Peki Yaşar Güvenç kimdir? İşte Yaşar Güvenç'in biyografisi...

Yaşar Çilkız kimdir

Yaşar Çilkız kimdir Yaşar Çilkız kimdir

Birçok işkolunda sayısız başarılara imza atan; Çeşme’deki otel inşaatında taşını kendisi taşıyan, havuzunu planlayan Yaşar Çilkız, “Çok çalıştım, şimdi gezmek istiyorum” diyor.

İşadamı Yaşar Çilkız’ın Gaziantep’in Nizip İlçesi’nde kalabalık bir ailede başlayan öyküsü, üniversite döneminde İstanbul’la tanışıp burada kağıt fabrikası kurması, ardından da peş peşe gelen turizm yatırımlarıyla İzmir’e kadar uzanıyor. 20 yaşında staj yaparken atıldığı iş yaşamı ona sayısız deneyimler kazandırdı. “Taşlarını kendim taşıdım, havuzunu, planlarını kendim çizdim. Burası benim çocuğum gibi” dediği Alaçatı’daki oteli Porto Beach Resort Exclusive’da hayat hikayesini, yeni projelerini Milliyet Ege’den Aslı Öktener'e anlattı. 

- İş hayatına ne zaman atıldınız?
Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Bölümü’nü okurken yaz tatilinde Seka Kağıt Fabrikası’nda staj yaptım. Kağıtçılığa merak sardım. Sonra İstanbul Kazlıçeşme’de, Zeytinburnu’nda küçük kağıt fabrikası kurmak istedim. 20...