06 / 12 / 2022

yatirim

yatirim

GKN Driveline, yatırım için en uygun Anadolu ilinin Eskişehir olduğuna karar verdi

ELKA 2. Gayrimenkul Yatırım Fuarı yarın başlıyor!

ELKA Fuarcılık Limited Şirketi tarafından 2.kez düzenlenen “GAYRİMENKUL YATIRIM FUARI 9 - 10 - 11 Aralık 2016 tarihleri arasında Adana Hiltonsa Oteli'nde gerçekleşecektir.

Gayrimenkulde İzmir’e talep arttı!

YATIRIM danışmanlığı şirketi Coldwell Banker Türkiye Başkanı Gökhan Taş, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra İstanbulluların İzmir'de konut talebinin arttığını belirtti.

Mutlu Yatırım Proje ve Gayrimenkul Geliştirme'nin unvanı değişti!

Mutlu Yatırım Proje ve Gayrimenkul Geliştirme A.Ş'nin unvanı 22 Mart 2015 tarihinde yapılan olağan genel kurulda TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME ANONİM ŞİRKETİ olarak değiştirildi.

Gayrimenkul’e Farklı Bir Bakış; Data Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme!

Sürekli büyüyen inşaat ve gayrimenkul pazarı beraberinde de farklı ve özgün satış firmalarını sektöre kazandırmaya devam ediyor. Bu şirketlerden biri de hiç kuşkuşuz DATA YATIRIM VE GAYRIMENKUL GELİŞTİRME.

GYODER`den iki tescil

'GYODER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI DERNEĞİ' ve 'GAYRİMENKUL ZİRVESİ' resmen tescil edildi

yatirim Haberi

yatirim

Merkezi İngiltere'de bulunan ve 250'nci kuruluş yıldönümünü kutlayan GKN Driveline, Türkiye'deki birçok kentte araştırma yaptıktan sonra yatırım için en uygun Anadolu ilinin havayolu ve hızlı tren gibi cazibeleri bulunan Eskişehir olduğuna karar verdi ve Organize Sanayi Bölgesi'nde 38 dönümlük arazi satın...