Yedi Mavi satışları

Yedi Mavi satışları

Konutta seferberlik kapsamında, Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen 20 yıl vade kampanyasına Yedi Mavi'de katıldı.

Yedi Mavi’de metrekare 13 bin liradan başlıyor!

Avrasya Tüneli’ne komşu Zeytinburnu sahilinde inşa edilen Yedi Mavi, yüzde 5 peşinatla satışa sunulurken, metrekaresi 13 bin liradan başlıyor.

Yedi Mavi'nin 3 ayda yüzde 18’i satıldı!

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı’nın TOBB’un Zeytinburnu arazisi üzerinde hayata geçirileceği Yedi Mavi projesinde satışlar başladı.

Yedi Mavi Yapı İnşaat Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Yedi Mavi Yapı İnşaat Otomotiv Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hasan Bulut tarafından kuruldu. 

Yedi Mavi en uygun çözümü Daikin VRV’de buldu!

Yedi Mavi projesi, konumuna ve mimarisine en uygun iklimlendirme konforu için Daikin’in VRV teknolojisini seçti.

Yedi Mavi'de 60 ay sıfır faiz kampanyası için son günler!

Kalkavan Yapı-Hasan Sever İnşaat –Gül Yapı ortaklığıyla hayata geçirilen “Yedi Mavi” de yaşam Şubat 2019’da başlayacak…

Kazlıçeşme Yedi Mavi Proje fiyatları 2017!

1+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri sunulan Yedi Mavi Evleri projesi Kalkavan, Gül Yapı ve Hasan Sever İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede daireler 2019 yılında teslim edilecek...

Yedi Mavi Konutları 2017 güncel fiyatları!

Yedi Mavi Konutları 2017 güncel fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor. Yedi Mavi Evleri'nde 1+1'den 5+1'e kadar konut alternatifleri sunuluyor...

Yedi Mavi Projesi Zeytinburnu fiyatları!

Şubat 2019 tarihinde tamamlanacak olan Yedi Mavi Evleri İstanbul Zeytinburnu'na bağlı Kazlıçeşme'de sahil yolu üzerinde inşa ediliyor. Yedi Mavi Projesi Zeytinburnu fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor.

Gül Yapı Katar'da 20 milyon TL'lik konut sattı!

Gül Yapı, Katar'da gerçekleşen EXPO Turkey by Katar 2017 Fuarı'na katıldı. Fuara Tem Point, Vira İstanbul, Avangart ve Yedi Mavi projeleriyle katılan firma 20 milyon TL'lik konut satışı yaptı.

Yedi Mavi Evleri Kazlıçeşme ödeme seçenekleri!

Yedi Mavi Evleri projesinde 1+1'den 5+1'e kadar daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede fiyatlar 1 milyon 340 bin TL'den başlıyor...

Yedi Mavi Zeytinburnu ev fiyatları!

Konut, apart, home ofis ve dükkanlardan meydana gelen Yedi Mavi Zeytinburnu projesi 17 katlı altı blok şeklinde yükseliyor. Yedi Mavi Zeytinburnu ev fiyatları 1 milyon 340 bin TL'den başlangıç gösteriliyor.

Yedi Mavi Zeytinburnu ödeme koşulları!

Yedi Mavi Zeytinburnu ödeme koşulları kapsamında 0,45 faizle 120 ay taksit imkanı sunuluyor. Yedi Mavi projesi Şubat 2019 yılında teslim ediliyor...

Zeytinburnu Yedi Mavi Evleri güncel fiyat!

Yedi Mavi Evleri, Kalkavan, Gül Yapı ve Hasan Sever İnşaat ortaklığı ile İstanbul Zeytinburnu Kazlıçeşme'de inşa ediliyor. Projede 60 aya kadar sıfır faiz avantajı sunuluyor...

Yedi Mavi projesi Expo Turkey by Qatar 2017'de görücüye çıktı!

Yedi Mavi, Kata Expo Turkey by Qatar Fuarı’ndaki yerini aldı. Körfez ülkeleri ve Arap yatırımcılar başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcıların bir araya geldiği fuarda Zeytinburnu sahilinde yükselen Yedi Mav’ projesi de görücüye çıktı.

Yedi Mavi Kazlıçeşme güncel ödeme planı!

1+1'den 5+1'e kadar konut alternatifleri bulunan Yedi Mavi Konutları 17 katlı altı blok olarak planlandı. Proje 63 bin 500 metrekare alan üzerine inşa ediliyor...

Yedi Mavi satışları Haberi

Yedi Mavi satışları

Emlak Konut tarafından hayata geçirilen, konutta seferberlik kampanyasına Yedi Mavi projesi de katıldı. Proje ortaklarından Kalkavan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Kalkavan, “20 yıl vadeli kampanya ekonomiye büyük ivme kazandıracak” dedi.


Konutta seferberlik kapsamında, Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen, yüzde 5 peşinat, 0.79 faiz ve 20 yıl vadeli konut kredisi kampanyasına 'Yedi Mavi' projesi de dahil oldu. Kalkavan Yapı-Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığıyla Zeytinburnu sahilinde TOBB arazisi üzerinde hayata geçirilen projeyle alıcıların uygun şartlarda konut sahibi yapılması hedefleniyor.


Kalkavan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Kalkavan, kampanyanın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın sektöre verdiği destekle hayata geçtiğinin altını çizdi. Kalkavan, "Kampanya ekonomiye ciddi bir ivme kazandıracak" dedi.


YATIRIMLARIN ÖNÜ AÇILACAK

Yükselen dövizin inşaat maliyetlerini artırdığını belirten Kalkavan, inşaat...