Yeni Diyarbakır Evleri

Yeni Diyarbakır Evleri

Sur ilçesinde başlatılan kentsel dönüşüm çalışmalarında sona gelindi. Boyutu Diyarbakır surlarını aşmayan yeni Diyarbakır evlerinin ilk etabını oluşturan 293 konut 2019’un Haziran ayında sahiplerine teslim edilecek.

Çocuk evleri yeniden tasarlanıyor!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yeni Çocuk Evleri Siteleri ile ilgili "Yeni binaların tasarımında engelli çocuklarımızın güvenliği öncelikli olarak ele alındı" açıklamasında bulundu.

Kırklareli Belediyesi 4 kez evleri yanan aileye yeni ev inşa ediyor!

Kırklareli'nde evleri bir yılda 4 kez yandıktan sonra çadırda yaşamaya başlayan aileye, Kırklareli Valiliği yeni ev yaptırıyor.

TOKİ'den Diyarbakır Yenişehir'e 535 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Diyarbakır Yenişehir'de 535 yeni konut inşa edecek.

TOKİ'den Diyarbakır'a 635 yeni konut müjdesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Diyarbakır Yenişehir'de 635 yeni konut inşa edecek. Projenin ihalesi 11 Mayıs tarihinde yapılacak.

TOKİ 100 bin yeni konut Diyarbakır Yenişehir Üçkuyu 2020 başvuruları!

TOKİ 100 bin yeni konut Diyarbakır Yenişehir Üçkuyu 2020 başvuruları ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Diyarbakır Yenişehir Üçkuyu TOKİ fiyatları ne kadar? İşte merak edilen yanıtlar...

Banu Evleri Ispartakule 1’in yeni etabının temeli atıldı!

Hasanoğlu Şirketler Grubu, Banu Evleri Ispartakule 1 projesinin ikinci etabının temeli atılarak yapımına başlandı. Hasanoğlu Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, "Sektörümüzün canlandığı bu dönemde yeni projelerimizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz." dedi...

TOKİ Diyarbakır Yenişehir'de 277 yeni konut inşa edecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Diyarbakır Yenişehir'de 277 yeni konut  hayata geçirecek.

Tarihi Diyarbakır evleri turizme kazandırılıyor!

Yıllara meydan okuyan ve görünümleriyle büyük beğeni toplayan tarihi Diyarbakır evleri devlet desteğiyle restore edilerek turizme kazandırılıyor.

Sivas’taki 17 Hobbit evi hizmete giriyor!

Sivas Belediyesi tarafından “Yüzüklerin Efendisi” filmindeki “Hobbit evleri”nden esinlenerek Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı’na inşa edilen yeni yamaç evleri bu ay sonunda hizmete açılıyor.

Erkanlı Holding'ten İstanbul ve Ankara'ya yeni öğrenci evleri projesi!

Öğrenci evi yatırımlarına hız veren Erkanlı Holding, İstanbul ve Ankara’da 2 yeni yatırım için düğmeye bastı. Erkanlı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Erkanlı, projeler hakkında açıklamalarda bulundu.

Yeni Diyarbakır Evleri 2019'da teslim edilecek!

Sur ilçesinde başlatılan kentsel dönüşüm çalışmalarında sona gelindi. Boyutu Diyarbakır surlarını aşmayan yeni Diyarbakır evlerinin ilk etabını oluşturan 293 konut 2019’un Haziran ayında sahiplerine teslim edilecek.

Yeni Kavala Evleri'nde satışlar başladı!

CC Yapı A.Ş. imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar Mahmutbey'de hayata geçirilen Yeni Kavala Evleri'nde 420 bin TL'ye 2+1 daire sahibi olunabiliyor.

Metro House Evleri'nde 330 bin TL'ye! Yeni proje!

Arizon Yapı İstanbul'un yükselen bölgesi Esenyurt'ta yeni projesi için hazırlıklara başladı. Yatırım için güzel bir fırsat olan bölgedeki Metro House Evleri'nde fiyatlar 330 bin TL'den başlıyor.

Yeni Diyarbakır Evleri

Yeni Diyarbakır Evleri Yeni Diyarbakır Evleri

Yaklaşık 3 sene önce terör örgütü mensupları tarafından çukur ve hendek kazılarak başlatılan çatışmalı süreç, devletin kararlı adımları sonrası yerini huzurlu ortama bırakmış, teröristlerin tahrip ve talan ettiği Sur ilçesi için ihya çalışması başlatılmıştı. 

Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre terörün kökünün kazınmasıyla birlikte tamamen şantiye alanına dönen Sur ilçesindeki bazı bölgelerde ise kentsel dönüşüm çalışması başlatılarak yeni Diyarbakır evlerinin yapımı için ilk adımlar atılmıştı. Sur ilçesi Lalebey Mahallesi'nde başlatılan çalışmalar, yaklaşık iki yılın ardından sona gelindi. İlçede yapımı süren 293 evin 2019’un Haziran ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği bildirildi. 

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde başlatılan kentsel dönüşüm çalışmalarında sona gelindi. Boyutu Diyarbakır surlarını aşmayan yeni Diyarbakır evlerinin ilk etabını oluşturan 293 konut 2019’un Haziran ayında sahiplerine teslim...