yeni nesil ofisler

yeni nesil ofisler

Teknoloji ve internet güzellik algımızı değiştirdi. Artık güzel olmayan bir yerde çalışmak hatta bir kahve bile içmek istemiyoruz. Mimarlar değişen güzellik algısını, yeşil mimari trendini ve güncellenen çalışma ortamlarını değerlendirdi.

Firmalar yeni nesil iş merkezlerine yöneldi!

OP Grup Başkanı Ünal Pala, firmaların yeni nesil ofis tercihlerini değerlendirdi. Pala, artık apartman dairesinden bozma, “2 oda 1 salon” ofislerin tercih edilmediğini açıkladı.

Y ve Z kuşağı ofis kullanıcılarının beklentileri değişti!

Gelişen teknoloji ve yeni jenerasyonla birlikte nitelikli bir binadan beklentiler de değişiyor. Verimliliği öncelik alıp, yüzlerce kriteri değerlendiren www.ofisraporu.com şirket çalışanlarına uygun ofis seçimlerine kılavuz olmaya devam ediyor.

İşte yeni nesil ofislerde 3 trend!

Türkiye’nin önde giden kurumsal firmaları için ofis projeleri tasarlayan Tago Architects’in kurucusu Y.Mimar Gökhan Aktan Altuğ, ofis kültürünün geçmişten günümüze değerlendirdi.

Yeni nesil ofisler başarıyı katlıyor!

Son yıllarda gayrimenkul sektörüne damga vuran yeni nesil ofisler, büyük rahatlık sağlayan teknolojik donanımları ve ayrıcalıklı imkanları ile çalışanların mutluluğunu artırırken, iş yaşamında da başarıyı katlıyor.

En hareketli pazar ticari gayrimenkul oldu!

Yapı Endüstri Merkezi'nin raporuna göre ülkemizdeki ofis yatırımları beklentilerin çok üzerinde gerçekleşti. A sınıfı ofis arzının iki yıl sonra 6.5 milyon metrekareye ulaşacağı hesaplanıyor.

Sky Tower ile yeni nesil ofisler geliyor!

Aylık giderleri yüksek rakamlara ulaşan sektör temsilcilerinin, iş merkezlerindeki ofislerde yer alma konusunda kafasını karıştıran aidat sorunu, Başkent’i iş ve yaşam merkezi konseptiyle tanıştıran Ankara Sky Tower’la çözüme kavuşuyor...

İstanbul’da 30 ofis projesi!

Gelişen ekonomi ve yabancı yatırımcıların Türkiye pazarına artan ilgisi yeni nesil ofislerin sayısını artırdı. Sundukları hizmetlerle 5 yıldızlı otellerle yarışan bu ofislerde fiyatlar ise 7 milyon TL’yi buldu. İşte o ofis projeleri…

Yeni Nesil Teşvik Uygulaması'yla yaklaşık 12 milyar lira destek sağlandı!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, Yeni Nesil Teşvik Uygulaması'na ilişkin, "Ocak 2018-Haziran 2020 tarihleri arasında yaklaşık 12 milyar lira sigorta prim teşviki aktardık." dedi.

İstanbul'a yeni nesil mobilya OSB'si geliyor!

MÜSİAD Mobilya Sektör Kurulu Başkanı Altunbaş, İstanbul’da yeni nesil bir mobilya OSB’si kurmak için çalıştıklarını söyledi...

Yeni Nesil Eyüp ödeme planı 2018! 

Yeni Nesil Eyüp ödeme planı 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Konut ve ticari ünitelerden oluşan projede yüzde 10 indirim kampanyası ile ilgili tüm detaylar haberimizde bulunuyor. 

Eyüp Yeni Nesil yüzde 10 indirim kampanyası!

Eyüp Yeni Nesil yüzde 10 indirim kampanyası ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. Projede konutların yanı sıra ticari üniteler de bulunuyor.

Yeni Nesil Eyüp yeni kampanya!

Yeni Nesil Eyüp yeni kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projede 222 daire ve 9 adet ticari birim bulunuyor.

Yeni Nesil Eyüp yüzde 10 indirim kampanyası detayları!

Yeni Nesil Eyüp yüzde 10 indirim kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Projedeki konutların teslimleri hemen gerçekleştiriliyor.

Yeni Nesil Eyüp'te yüzde 10 indirim fırsatı!

Yeni Nesil Eyüp'te yüzde 10 indirim fırsatı sağlanıyor. Eyüp Yeşilpınar Metro durağına sadece 30 metre mesafede bulunan projede teslimler hemen yapılıyor.

Tokat'a yeni nesil sanayi sitesi müjdesi!

Tokat Belediyesi ve Tokat Yeşil Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi tarafından bölgede ilk olacak yeni nesil sanayi sitesi kurulacak. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, projeyle ilgili çalışmaları değerlendirdi.

Ortadoğu Yeni Nesil Eyüp ödeme bilgisi!

Ortadoğu Yeni Nesil Eyüp ödeme bilgisi hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Ortadoğu Grup tarafından yükselen projede sadece 7 bin 400 TL peşinatla ev sahibi olunuyor.

Yeni Nesil Eyüp'te 7 bin 400 TL peşinatla!

Eyüp Yeşilpınar Metro durağına sadece 30 metre mesafede yer alan Yeni Nesil Eyüp'te 7 bin 400 TL peşinatla ev sahibi olunabiliyor...

Yeni Nesil Eyüp fiyat listesi Ağustos 2018!

Yeni Nesil Eyüp fiyat listesi Ağustos 2018 haberimizde yer alıyor. Projede 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor.

Yeni Nesil Eyüp dükkan fiyatları Ağustos 2018!

Yeni Nesil Eyüp dükkan fiyatları Ağustos 2018 haberimizde yer alıyor. Proje Eyüp Çırçır mahallesinde yer alıyor.

Yeni Nesil Eyüp konum!

Yeni Nesil Eyüp konum bilgileri haberimizde yer alıyor. Ortadoğu Grup imzasıyla hayata geçirilen projede 2+1 ve 3+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor.

yeni nesil ofisler

yeni nesil ofisler yeni nesil ofisler

Bir kahve içip kalkacağımız mekanın bile iç dizaynı hoşumuza gitmiyorsa, Instagram hesabımızda paylaşmak isteyeceğimiz türden bir yer değilse otomatik olarak eliyoruz artık. Para'dan Ürün Dirier'in haberine göre, oturacağımız ve çalışacağımız yerlerin de göze hitap etmesi önceliğimiz. Maddi imkanlar el veriyorsa başımızı sokacak dört duvardan daha fazlasını istiyoruz. İş seçme şansına sahipsek, ofisin yaşam alanları ve tasarımı orada çalışma isteğimizde önemli bir rol oynayabiliyor. Mekanların dekorasyonu, tasarımı, mimarisi, kullanılan malzemeler, hatta nesnelerin renk uyumu ne kadar kusursuzsa kendimizi de o kadar iyi hissediyoruz. İnternet sayesinde her şeyin en güzelini gören genç kuşak, hayatında da aynı güzelliklerin olmasını istiyor. Ofis çalışanları için ofisin nasıl göründüğü, fonksiyonelliği ve içinde eğlenceli vakit geçirmeye uygun alanlar olup olmadığı her geçen gün daha da önemli...