Yenitepe Kadıköy

Yenitepe Kadıköy

İstanbul Fikirtepe’de 1100 birimlik kentsel dönüşüm projesi yapan Nuhoğlu İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, 4 yılda edindikleri tecrübe ile kentsel dönüşüm ombudsmanı olduklarını söyledi.

Yenitepe Kadıköy'ün temeli atıldı!

Fikirtepe Kentsel dönüşüm sürecinde İmzaları hızla yüzde 100 tamamlamasına rağmen zeminin kayalık çıkmasından dolayı 2 yıldır hafriyat çalışmaları yapan Nuhoğlu & Gülsa Ortaklığı İlk ada ilk blok temellerini attı...

Yenitepe Kadıköy için ikinci adada yıkım başladı!

Nuhoğlu - Gülsa ortaklığında hafriyat çalışmaları en az bir yıl önce başlamış olan birinci adanın üstündeki ikinci adada yaklaşık üç ay önce yapılan boşaltımlar sonucunda metruk ve eski binalar yıkılmaya başlandı.

Yenitepe Kadıköy'de kişiye özel ödeme planıyla! 467 bin TL'ye!

Daire fiyatlarının 467 bin TL'den başlangıç gösterdiği Yenitepe Kadıköy projesi kapsamında kişiye özel ödeme seçenekleri uygulanıyor. Yenitepe Kadıköy projesinde toplamda 1.100 daire yer alıyor.

Yenitepe Kadıköy'de 856 bin TL'ye 3+1! Faizsiz ödeme seçenekleriyle!

Teslimlerin 2 sene sonra yapılacağı Yenitepe Kadıköy projesinde toplam da 1.100 daire yer alıyor. Projedeki daireler için 3 farklı ödeme seçeneği uygulanırken fiyatlar 438 bin TL'den başlıyor.

Yenitepe Kadıköy'ün ilk adası için ruhsat alındı!

Nuhoğlu İnşaat, Fikirtepe'deki projesi Yenitepe Kadıköy'ün ilk adası için ruhsatı aldı. Projenin ikinci adasında ise çalışmaların önümüzdeki günlerde başlatılması bekleniyor. Proje Nuhoğlu İnşaat, Kadıköy Fikirtepe'de yükseliyor.

Yenitepe Kadıköy'de evin fiyatını müşteri kendi belirleyecek!

Nuhoğlu İnşaat, Fikirtepe’deki projesi ‘Yenitepe’ için ruhsatını aldı. Ali Nuhoğlu, projede ev sahibi olmak isteyenlere 70 farklı fiyat seçeneği sunulduğunu belirterek, "Müşteri ev fiyatını kendi belirleyecek" dedi.

Yenitepe Kadıköy'de 438 bin TL'ye! Faizsiz ödemelerle!

1.100 daireden meydana gelen Yenitepe Kadıköy projesinde daire seçeneklerinin fiyatları 438 bin TL'den başlıyor. 24 ay sonra teslimlerin yapılacağı projede faizsiz ödeme seçenekleri sunuluyor.

Yenitepe Kadıköy Evleri'nde 856 bin TL'ye 3 oda 1 salon!

Yenitepe Kadıköy Evleri'nde yer alan dairelerden 134 metrekarelik 3 oda 1 salon evlerin fiyatları 856 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede toplam 1.100 konut yer alıyor.

Yenitepe Kadıköy güncel fiyatları!

24 katlı 4 blok olarak yükselen Yenitepe Kadıköy Nuhoğlu İnşaat ile Gülsa İnşaat imzası taşıyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri yer alıyor. Yenitepe Kadıköy güncel fiyatları haberimizde bulunuyor.

Kadıköy Yenitepe'de 438 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Nuhoğlu ve Gülsa İnşaat tarafından 200 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede 1100 daire bulunuyor. Kadıköy Yenitepe projesinde daire fiyatları 438 bin TL'den başlıyor.

Yenitepe Kadıköy projesi ev fiyatları!

Teslim tarihinin 2016 yılının Eylül ayında gerçekleşmesi öngörülen projede 1100 daire bulunuyor. Nuhoğlu ile Gülsa İnşaat imzası taşıyan Yenitepe Kadıköy projesi ev fiyatları haberimizin devamında yer alıyor.

Yenitepe Kadıköy detaylı fiyat listesi!

Nuhoğlu ile Gülsa İnşaat imzasıyla hayata geçirilen proje İstanbul Anadolu Yakası'nda Kadıköy Yenitepe'de 200 bin metrekare alan üzerinde yayılıyor. İşte Yenitepe Kadıköy detaylı fiyat listesi...

Yenitepe Kadıköy ödeme koşulları!

Teslimlerinin 2016 yılı Eylül ayında gerçekleşmesi planlanan Yenitepe Kadıköy Evleri 4 blok halinde yükseliyor. 24 kattan oluşan Yenitepe Kadıköy ödeme koşulları haberimizin içinde yer alıyor.

Yenitepe Kadıköy'de 438 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Yenitepe Kadıköy projesinde yer alan dairelerin fiyatları 438 bin TL'den başlıyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler bulunuyor.

Yenitepe Kadıköy'ün afişine sosyal medyadan tepki!

AVM'lerde, Araplara yönelik vatandaşlık pazarlaması, Arapça tanıtım afişleriyle devam ediyor. Arapça ve İngilizce olarak hazırlanan afişte, "Yenitepe Kadıköy'e yatırım yapın, Türk vatandaşlığını alın" ifadeleri tepkilere neden oldu.

Yenitepe Kadıköy'de banka yok, faiz yok!

1+1'den, 5+2'ye kadar daire alternatifleri sunulan Yenitepe Kadıköy projesinde peşinat , banka ve faiz olmadan 60 ay 6 bin TL'den başlayan taksitle ödeme yapılabiliyor..

Yenitepe Kadıköy "2017'nin En Başarılı Kentsel Dönüşüm Projesi" seçildi!

Nuhoğlu İnşaat tarafından inşa edilen Yenitepe Kadıköy projesi, "İstanbul Altın Değerler Ödül" töreninde "2017'nin En Başarılı Kentsel Dönüşüm Projesi" ödülüne layık görüldü.

Nuhoğlu Yenitepe Kadıköy fiyat listesi 2017!

Yenitepe Kadıköy projesinde toplam 1.100 daire ve ticari alanlara yer veriliyor. Nuhoğlu Yenitepe Kadıköy fiyat listesi 2017 kapsamında projedeki daireler 580 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor...

Yenitepe Kadıköy 2. etap satışları!

791 konut, 87 home ofis, 49 ticari alandan meydana gelen Yenitepe Kadıköy 2. etap satışları yüzde 5 peşinatlı olarak başladı.

Yenitepe Kadıköy ödeme planı 2016!

İstanbul Kadıköy'e bağlı Fikirtepe'de konumlandırılan Yenitepe Kadıköy ödeme planı 2016 detayları haberimizde yer alıyor. Projede toplam 1.100 daire bulunuyor.

Yenitepe Kadıköy Nuhoğlu ödeme koşulları!

Yenitepe Kadıköy Nuhoğlu ödeme koşulları kapsamında yüzde 5 peşinat imkanı sunuluyor. Yenitepe Kadıköy satış fiyatları 621 bin TL'den başlıyor...

Yenitepe Kadıköy Residence fiyat listesi!

Yenitepe Kadıköy Residence fiyat listesi 621 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Yenitepe Kadıköy Residence'ta banka kredili veya firma bünyesinde vadeli ödeme seçenekleri sunuluyor...

Kadıköy Yenitepe Rezidans fiyat listesi!

Kadıköy Yenitepe Rezidans fiyat listesi 621 bin TL'den başlayarak değişiyor. Yenitepe Kadıköy'de yüzde 5 peşinatla ödeme imkanı sunuluyor...

Yenitepe Evleri Kadıköy satış fiyatları!

Yenitepe Evleri Kadıköy satış fiyatları 621 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Nuhoğlu İnşaat projesi Yenitepe Kadıköy'de yüzde 5 peşinat imkanı sunuluyor...

Fikirtepe Yenitepe Kadıköy ödeme planı!

Toplam 1.100 daire ve ticari ünitelerden oluşan Yenitepe Kadıköy projesi Nuhoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Fikirtepe Yenitepe Kadıköy ödeme planı...

Fikirtepe Yenitepe Kadıköy konut fiyatları!

Fikirtepe Yenitepe Kadıköy konut fiyatları 621 bin TL'den başlıyor. Yenitepe Kadıköy projesinde 0,95 faizle 120 ay taksitli ödemeler yapılıyor...

Nuhoğlu Yenitepe Kadıköy'de fiyatlar!

1.100 daire ve ticari ünitelerden meydana gelen Nuhoğlu Yenitepe Kadıköy projesi Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat imzası taşıyor. İşte, Nuhoğlu Yenitepe Kadıköy'de fiyatlar...

Yenitepe Kadıköy Haberi

Yenitepe Kadıköy

Okmeydanı, Kağıthane ve Küçükçekmece’de yeni dönüşüm projeleri planladıklarını belirten Nuhoğlu, Ankara ve İzmir’de toplam 1200 birimlik gayrimenkul projesine başlayacaklarını açıkladı.


İSTANBUL’da kentsel dönüşüm en çok tartışıldığı yer Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe bölgesi oldu. Plan değişiklikleri nedeniyle bölgedeki inşaat şirketleri uzun süre kaybına uğradı. 4 yıl önce başlayan dönüşüm sürecinde işlerin rayına girdiğini belirten Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, “Bölgede ruhsat alan şirket sayısı hızla artıyor. Biz de 20 şirket bir araya gelip Fikirtepe Platformu’nu kurduk. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Büyükşehir Belediyesi ile çalışıyoruz. Bu sürede biz de ciddi tecrübe edindik. Dönüşümün ombudsmanı olduk. Meslektaşlarımız artık fikir alışverişi için bizi arıyor” dedi.


DÖNÜŞÜME DEVAM EDECEK


Fikirtepe’de Yenitepe Kadıköy projesini hayata geçirdiklerini belirten Nuhoğlu, “2 adada çalıyoruz. Toplam 1100 birimlik bir...