yıldırım belediye başkanı İsmail Hakkı Edebali

yıldırım belediye başkanı İsmail Hakkı Edebali

30 Mart yerel seçimlerinden sonra Yıldırım Belediye Başkanlığı görevini kazanan İsmail Hakkı Edebali koltuğuna oturdu. Özgen Keskin'den görevi devralan Edebali, "Yıldırım gözbebeğimiz, Yıldırım'ı geleceğe hep birlikte taşıyacağız" dedi...

Yıldırım Belediye Meclisi'nde kentsel dönüşüm görüşüldü!

Yıldırım Belediyesi'nin Mayıs ayı olağan meclis toplantısı gerçekleşti. Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin başkanlığını yaptığı meclis toplantısında kentsel dönüşüm ve Yıldırım'ın vizyon projeleri görüşüldü.

Bursa Yıldırım'daki dönüşüm çalışmaları hız kesmiyor!

Bursa Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin Yıldırım'ı inşa süreci Arabayatağı Mahallesi'nde başlatılan dönüşüm çalışmalarıyla devam ediyor.

Yıldırım'da 5 yıllık projelerin yüzde 70'i 18 ayda tamamlandı!

Seçim döneminde vaat ettiği projeleri tek tek hayata geçiren Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, 5 yıllık projelerin yüzde 70'ini 18 ayda tamamladıklarını söyledi.

Yıldırım'da metruk binaların yıkımına öncelik verildi!

Güvenli ve daha yaşanabilir bir Yıldırım oluştururken metruk binaların yıkımına öncelik verdiklerini ifade eden Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, "Yıldırımlıların güvenliğini ve sağlığını korumak öncelikli vazifemiz" dedi.

Yıldırım projelerinin yüzde 70'i 18 ayda tamamlandı!

30 Mart Yerel Seçimleri döneminde verdiği sözleri görevdeki ilk 18 ayında hızla hayata geçiren Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, özellikle katılımcı ve sosyal belediyecilik anlamında önemli adımlar attı

İsmail Hakkı Edebali: Bursa Yıldırım'da kentsel dönüşüm şart!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali Bursa'ya gelenlerin ilk durağının Yıldırım olduğunu ve bu yoğun göçün bir sonucu olan çarpık yapılaşmanın ilçede bu çok sorunu beraberinde gerildiğini söyledi.

Bursa Yıldırım'daki projelerin yüzde 70’i hayata gerçirildi!

Seçim döneminde vaat ettiği projeleri tek tek hayata geçiren Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, 5 yıllık projelerin yüzde 70’ini 18 ayda tamamladıklarını söyledi.

Yıldırım'da kentsel dönüşüm hız kesmiyor!

Belediye olarak vatandaşlarla istişare ederek çalışmalara yön verdiklerini vurgulayan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Oluşturduğumuz Kentsel Tasarım birimimizle Yıldırım’ı geleceğe taşıyacak projeler üzerinde çalışıyoruz" dedi

Yıldırım'ın çehresi değişiyor!

Yıldırım Belediye Başkanı Edebali "Sular Vadisi ve Doğa Parkı, Molla Yegan Kültür Merkezi, Türkiye'nin en büyük spor kompleksi gibi yatırımlarla ilçenin çehresi değişecek" dedi.

Bursa Yıldırım'ın çehresi kentsel dönüşümle değişiyor!

En büyük projesinin Yıldırım'ı, Bursa'nın ve Türkiye'nin parlayan yıldızı haline getirecek kapsamlı bir kentsel dönüşüm olduğunu vurgulayan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, ilçede kentsel dönüşüm alanlarının belirlendiğini aktardı.

Bursa Yıldırım'da kentsel dönüşüm büyüyor!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Davutdede, Değirmenlikızık, 75. Yıl ve Sinandede mahallelerinde mimari kalitesi yüksek projelerle dönüşüme başladıklarını söyledi.

Yıldırım'da kentsel dönüşüm başladı!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Davutdede, Değirmenlikızık, 75. Yıl ve Sinandede mahallelerinde mimari kalitesi yüksek projelerle dönüşüme başladıklarını söyledi.

Yıldırım'da asansörler sıkı denetimde!

İnsan sağlığının her şeyden önce geldiğini söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, yapılan denetimler sonucunda gerekli şartları taşımayan asansörlerin güvenlik gerekçesi ile mühürlendiğini açıkladı

yıldırım belediye başkanı İsmail Hakkı Edebali Haberi

yıldırım belediye başkanı İsmail Hakkı Edebali

30 Mart yerel seçimlerinden sonra Yıldırım Belediye Başkanlığı görevini kazanan İsmail Hakkı Edebali koltuğuna oturdu. Özgen Keskin'den görevi devralan Edebali, "Yıldırım gözbebeğimiz, Yıldırım'ı geleceğe hep birlikte taşıyacağız" dedi. 


Yıldırım Belediye Başkanlığı görevini almaya hak kazanan İsmail Hakkı Edebali, koltuğuna oturdu. Önce, meclis üyeleri ile birlikte mazbatasını alan Yıldırım Belediye Başkanı Edebali,daha sonra da Yıldırım Belediyesi'nde düzenlenen törenle görevi Özgen Keskin'den devraldı. Siyasi kimliklerini bırakarak, 700 bin kişini sorumluluğunu üzerlerinde taşıdığını vurgulayan Edebali, "Yıldırım gözbebeğimiz, Yıldırım'ı geleceğe hep birlikte taşıyacağız" dedi .Yıldırım Belediyesi Hizmet Binası önünde yapılan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve AKP İl Başkanı Cemalettin Torun ile birlikte yüzlerce kişinin katıldığı törende, eski başkan Özgen Keskin, görevi ve belediyenin mührünü yeni başkan İsmail Hakkı Edebali'ye alkışlar eşliğinde devretti....