30 / 06 / 2022

Yunusemre kentsel dönüşüm

Yunusemre kentsel dönüşüm

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, kentsel dönüşüm projesinde çıkarılmak istenen spekülasyonlara karşılık cevap verdi. 

Yunusemre kentsel dönüşüm projesi askıya çıktı!

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, kentsel dönüşüm projesinin askıya çıktığını duyurdu. 

Manisa Yunusemre kentsel dönüşümle yeniden inşa edilecek!

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm hamlesini başlatan Yunusemre Belediyesi çalışmalarına hızla devam ediyor. Manisa Yunusemre kentsel dönüşümle yeniden inşa edilecek.

Yunusemre'de kentsel dönüşüm süreci hızlanıyor!

Yunusemre Belediyesi’nin Türkiye’nin örnek projeleri arasında yer alan kentsel dönüşüm projesi hız kazanıyor.

Manisa'da Yunusemre Kentsel Dönüşüm Ofisi açıldı!

Manisa Yunusemre Belediyesi, ilçedeki projelerden vatandaşların daha çok bilgilendirilmesi için Yunusemre Kentsel Dönüşüm Ofisi'ni hizmete açtı. Açılış düzenlenen törenle gerçekleşti.

Yunusemre'de kentsel dönüşüm hız kazandı!

Yunusemre Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürlüğü tarafından Laleli, Mesir, Lalapaşa ve Mutlu Mahallelerinde gerçekleştirilecek Kentsel Dönüşüm Projesi'nin Atölye Çalışması Saruhan Otel'de gerçekleştirildi.

Manisa'da yıkım kararı alınan mahalleye imar izni verildi!

Yunusemre Belediyesi Laleli, Lalapaşa, Mesir ve Mutlu mahallelerinde kentsel dönüşüm çalışmalarının başlatıldığını açıkladı ancak Mutlu Mahallesi'nde işler karıştı.

TOKİ Manisa'ya 5 bin 500 konut inşa edecek!

Manisa Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, ''Bu proje TOKİ'nin Türkiye'de örnek gösterdiği 3 projeden biri. 3 bin konut yapmaya niyet ettik. Sonra 5 bine çıktı, en sonunda da 5 bin 500 oldu. Hiç evi olmayan, alt gelir grubuna yönelik bir proje'' dedi.

Manisa'da arsa sorunu yaşanıyor!

YUNUSEMRE Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, kentsel dönüşüm kapsamında yapacakları çalışmaları Manisa'da faaliyet gösteren müteahhitlere anlattı. Başkan Çerçi, kentin merkezini tasarladıklarını kaydetti.

Manisa Yunusemre'deki dönüşüme İdris Güllüce'den destek!

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre’de hayata geçirmeyi planladığı birbirinden büyük projelerin biran önce uygulamaya konulması için Ankara’ya çıkartma yaptı.

Yunusemre'de kentsel dönüşüm çalışmaları incelendi!

Yunusemre Belediyesi Etüt, Proje, Toplu konut ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü personeli İzmir Kemalpaşa Belediyesince yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde inceledi.

Manisa Yunusemre'ye 11 bin konut daha yapılacak!

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi görev süresinde geride bıraktığı 10 ayın değerlendirmesini yaptı. Çerçi, projeleri yüzde 85 tamamladıklarını belirtti.

Kayseri Kocasinan'da kentsel dönüşüm çalışmaları hızlandı!

Kayseri'ye bağlı Kocasinan Belediyesi ilçe genelinde kentsel dönüşüm çalışmalarını hızlandırdı. Belediye bu çalışmalar dahilinde Yunusemre Mahallesi’nde B3 blok 104 daire için 22 Haziran'da ihale gerçekleştirecek.

Manisa Yunusemre'de kentsel dönüşüm projeleri hayata geçirildi!

Manisa Yunusemre Belediye Başkan Adayı Çerçi, ''Başta TOKİ çalışmalarımız olmak üzere kentsel dönüşüm, yeni sanayi sitesi projemiz olmak üzere önemli mesafeler aldık'' diyerek hayata geçirdiği projeleri anlattı.

Manisa Yunusemre'ye kentsel dönüşüm müjdesi!

Manisa Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, kentsel dönüşüm projesi ile ilgili bakanlık onayları alınan Mutlu ve Lalapaşa mahallesinde vatandaşlar ile buluşup projenin önemini anlattı. 

Manisa Yunusemre'de kentsel dönüşüm ihalesi Ocak'ta!

Modern bir kent kurmak için yoğun çaba harcayan Yunusemre Belediyesi, kentsel dönüşüm projesi için ihale düzenliyor. Projede ilk kazmanın Mart ayında vurulacağı açıklandı.

Yunusemre'de kentsel dönüşüm kapsamında okullar yenilenecek!

Yunusemre Belediyesi, kentsel dönüşüm projesiyle birlikte proje alanı içerisinde yer alan okulları da yenileyecek. 

Manisa Yunusemre'de kentsel dönüşüm derneği kuruldu!

Manisa Yunusemre'deki iki mahallede hayata geçirilmesi planlanan kentsel dönüşümle ilgili Laleli ve Mesir Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Sosyal Dayanışma Derneği kuruldu. 

Yunusemre'deki dönüşüm Türkiye'ye örnek olacak!

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, kentsel dönüşüm projesinde çıkarılmak istenen spekülasyonlara karşılık cevap verdi. 

Yunusemre kentsel dönüşüm projesi askıya çıktı!

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, kentsel dönüşüm projesinin askıya çıktığını duyurdu. 

Manisa Yunusemre'de kentsel dönüşüm hızlanıyor!

Yunusemre Belediyesi, 4 mahallede kullanım ömrünü tamamlayan konutları yenilemeyi, kentin merkezini oluşturmayı planladığı kentsel dönüşüm kapsamında çalışmalara devam ediyor. 

Manisa Yunusemre kentsel dönüşümle yeniden inşa edilecek!

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm hamlesini başlatan Yunusemre Belediyesi çalışmalarına hızla devam ediyor. Manisa Yunusemre kentsel dönüşümle yeniden inşa edilecek.

Ömer Geriter'den kentsel dönüşüm çağrısı!

MAGİAD Başkanı Ömer Geriter, Manisa Büyükşehir, Yunusemre ve Şehzadeler Belediyelerine kentsel dönüşüm çağrısında bulundu.

Yunusemre'de dönüşüm planları onay bekliyor!

Türkiye’ye örnek olacak bir kentsel dönüşüm projesini hayata geçirmeye hazırlanan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, bakanlığa gönderilen planların yılsonuna kadar onaylanmasını beklediklerini söyledi.

Manisa Yunusemre'de dönüşüm çalışmaları hızlandı!

Manisa Yunusemre Belediyesi kentsel dönüşüm projesi çalışmalarını hızlandırdı. Proje dahilinde imar planları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na gönderildi.

Yunusemre kentsel dönüşüm Haberi

Yunusemre kentsel dönüşüm

Kentsel Dönüşüm Ofisi önünde açıklamalar yapan Başkan Çerçi, “Türkiye’nin en güzel şehir merkezini Yunusemre’de kuracağız. Bunu yaparken de hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz” dedi. 

Yunusemre Belediyesi’nin kentin merkezini oluşturmak için yola çıktığı Laleli, Mesir, Mutlu ve Lalapaşa Mahallelerinde hayata geçireceği kentsel dönüşüm projesinde planlar askıdan indi. Kamu kurumları, meydanı, yeşil alanları, konutlarıyla birlikte depreme dayanıklı, modern yapıların yer alacağı projeyle ilgili çıkarılmak istenen spekülasyonlara ilk ağızdan yanıt geldi. Kentsel Dönüşüm Ofisi önünde düzenlediği toplantıyla sorulara cevap veren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, modern bir kent merkezi projesini hayata geçirmek istediklerini belirtti.

Vatandaşların sorularını yanıtlayan Belediye Başkanı Çerçi, “Yönetime gelir gelmez vatandaşımızın sağlam yapılarda oturması için çalışmalarımıza başladık. Meydanıyla, kamu kurumlarıyla, yeşil alanlarıyla, okullarıyla, ibadethaneleriyle, ticaret alanlarıyla bir şehir merkezi projesi için...