Yusuf Ziya Günaydın kimdir

Yusuf Ziya Günaydın kimdir

İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Şeref Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’a ziyarette bulundu.

Isparta'da emekliler ucuz konut istedi!

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Emekliler Günü dolayısıyla kendisini ziyaret eden Türkiye İşçi Emeklileri Derneği yönetiminin talep ettiği ucuz konut talebine sıcak baktığını dile getirdi. 

Isparta Belediyesi Burdur Şeker Fabrikası'na talip oldu!

Isparta Belediyesi, hükümetin zarar ettiği gerekçesiyle özelleştirme kararı aldığı Türkiye’deki 14 şeker fabrikasından biri olan ve 18 Nisan’da ihaleye çıkan Burdur Şeker Fabrikası’na talip oldu. 

Isparta'daki öğrenci yurdunun yol teklifi meclisten geçti!

Belediye Meclisi'nin Aralık ayı son toplantısında sürpriz bir karara imza atıldı. Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, planda olmayan yolun imar planına işlenmesi teklifinin kabul edilmesini sağladı.

Isparta'da kat karşılığı oranları emlak fiyatlarını artırdı!

Müteahhitlik sektörünü zora sokan arsa kat karşılığı oranları tüketiciye yüksek fiyat olarak yansıyor. Isparta Belediyesi, arsa payı kilidini kısmen açacak somut bir adım attı.

Isparta'da toplu konut yapacak arazi yok!

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, vatandaşların sürekli ucuz toplu konut üzerine talepte bulunduklarını ancak Isparta'da arazi sıkıntısı olduğunu belirterek, "Arazi olsa toplu konutu belediye olarak biz yapacağız" dedi.

Yusuf Ziya Günaydın: Çünür Paris olacak!

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın "Geleceğin Paris'i" olarak nitelendirdiği Çünür Mahallesinde bir projeyi daha uygulamak istiyor. Günaydın: "Deyim yerindeyse Çünür yeniden doğacak." dedi.

Yusuf Ziya Günaydın: Isparta'da yaşanabilirlikte birinciliği hedefliyoruz!

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın ''Türkiye Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılına denk gelen 2023'e doğru ilerlerken yerel yönetimlerin önemi ve katkısı azımsanmayacak kadar büyük olacaktır'' dedi.

Yusuf Ziya Günaydın kimdir?

MHP Isparta Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın kimdir? Yusuf Ziya Günaydın, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte MHP Isparta Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın'ın biyografisi...

Avrasya GYO Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminal Binası değerleme raporu!

Avrasya GYO Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminal Binası  yılsonu değerleme raporu revizesini yayınladı.

Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yusuf Ziya Yılmaz Samsun şehirlerarası otobüs terminal binası değerleme raporunu KAP'ta yayınladı...

Isparta Şehirlerarası Terminal'in kaba inşaatı bitti!

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, 200 dönüm alan üzerinde inşaat çalışmaları süren Isparta Şehirlerarası Terminal, AVM, Kırsal Terminali yerinde inceledi.

İnşaat mühendislerinden mimar başkana tam destek!

İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Şeref Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’a ziyarette bulundu.

Avrasya GYO Yusuf Ziya Yılmaz Samsun otogarı 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yusuf Ziya Yılmaz Samsun şehirlerarası otobüs terminal binası, 2 adet akaryakıt istasyonu yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Isparta'da yeni imar alanları oluşturuldu!

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Yine Emre, Sülübey, Gülcü ve Karaağaç Mahalleleri gibi eski yerleşim yerlerinde yeni imar alanları oluşturuldu.

Isparta'da yeni imar alanları açılıyor!

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, yeni sanayi sitesindeki esnaflarla buluştu. Günaydın, ''Isparta’mız büyüdü, yeni imar alanları açılıyor, yeni şehirler kuruluyor'' diye konuştu.

Yusuf Ziya Öztabak kimdir?

Yusuf Ziya Öztabak, AKP Yalova Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Peki, Yusuf Ziya Öztabak kimdir? Yusuf Ziya Öztabak, bugüne kadar hangi işlerde hizmet verdi?

Yusuf Ziya Aldatmaz kimdir?

Yusuf Ziya Aldatmaz, 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Bartın Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, AKP Bartın Belediye Başkanı Yusuf Ziya Aldatmaz kimdir?

Isparta'da emekliler ucuz konut istedi!

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Emekliler Günü dolayısıyla kendisini ziyaret eden Türkiye İşçi Emeklileri Derneği yönetiminin talep ettiği ucuz konut talebine sıcak baktığını dile getirdi. 

Isparta'nın konut arazisi sorunu yok!

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın yaptığı açıklamada Isparta’da konut arazisi sorununun bulunmadığını söyledi

Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin inşaatı tam gaz!

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın Isparta Şehirlerarası Terminal, AVM, Kırsal Terminal çalışmalarını denetledi.

Isparta Şehirlerarası Terminal'in inşaatı tam gaz!

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, 200 dönüm alan üzerinde hayata geçirilen Isparta Şehirlerarası Terminal inşaatını inceledi.

Yusuf Ziya Günaydın kimdir

Yusuf Ziya Günaydın kimdir Yusuf Ziya Günaydın kimdir

İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Şeref Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’ı ziyaret etti.

Akdeniz Yeni Yüzyıl Gazetesi'nde yer alan habere göre, Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’a, belediye başkan adaylığında başarılar dileyen  İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Şeref Korkmaz, “Oda olarak bugüne kadar yapmış olduğunuz tüm işlerden dolayı sizlere teşekkür ediyoruz. Özellikle oda onaylarının, meslek denetimlerinin yapılmasını istediğimiz bugünlerde sadece Isparta Belediyesinin yapmış olduğu mesleki denetimden dolayı da size ayrıca teşekkür ediyoruz, bu bizim için çok önemli. İnşallah bundan sonra da beraber çalışmaya devam ederiz. Oda olarak her zaman belediyemizin yanındayız. Girmiş olduğunuz bu yarışta sizlere başarılar diliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetleri anlatan  Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın da,...