zeynep selgur

zeynep selgur

Benetton Türkiye'nin, Abhazya'dan markasını çekme kararı aldığı bildirildi

Abhazya'daki Benetton mağazası krizi sürüyor

Benetton Türkiye'nin Gürcistan'dan ayrılarak bağımsızlık ilan eden Abhazya'da mağaza açması diplomatik krize neden oldu

Benetton, Abhazya'da kimseyi kırmayacak duruş arıyor

Boyner Holding bünyesinde faaliyet gösteren Benetton Türkiye, Abhazya'da açtığı mağazaya Gürcistan'ın tepki göstermesi üzerine, hem İtalya Benetton hem de Gürcü yetkililerle temasa geçti

Benetton Türkiye'den Abhazya'da mağaza

Benetton Türkiye, Abhazya'da mağaza açan ilk uluslararası marka oldu. Benetton Türkiye, Türk cumhuriyetler ve Kıbrıs'ta yatırımlarını devam ettirecek

Benetton İstanbul'da 3 mağaza açıyor

Zeynep Selgur, Bağdat Caddesi'ndeki mağazanın konseptinin daha sonra dünya geneline dağılacağını söyledi

Benetton mağaza sayısını 6'ya çıkardı

Benetton Türkiye Genel Müdürü Zeynep Selgur, Gürcistan, Özbekistan, Kırgızistan, Tacikistan ve Türkmenistan'dan sonra Abhazya'da da mağaza açacaklarını söyledi.

Benetton Suadiye'de 'geleceğin mağazası'nı açtı

Benetton, "geleceğin mağazası" konseptinin dünya genelinde uygulandığı ilk mağazasını İstanbul Suadiye'de
açtı

Benetton ekimde Bağdat Caddesi'nde mağaza açacak!

Benetton Türkiye, Türkiye'deki en büyük ikinci mağazasını ekim ayında Bağdat Caddesi'nde açacak. Benetton, diğer önemli bir mağazasını da geçen ay Nişantaşı'nda açmıştı

Benetton krizde en büyük yatırımı Türkiye'ye yaptı

Benetton Türkiye, küresel krize rağmen en büyük yatırımını 2009'da Türkiye'ye yaptı

Benetton Suadiye'deki binasını 5.5 milyon dolara yenileyecek

Yeni konseptini İstanbul'da tanıtmaya karar veren Benetton bu amaçla Bağdat Caddesi'nde kendi mülkü olan binayı özel olarak dizayn etti

İç Mimar Zeynep Fadıllıoğlu corona virüse yakalandı!

Koronavirüs şimdi de sosyeteye sıçradı. Ünlü iç mimar Zeynep Fadıllıoğlu'nın corona virüse yakalandığı belirtildi.

Zeynep Tandoğan: Emlak sektörü Türk yatırımcılar için yıldız olacak!

Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Genel Müdürü Zeynep Tandoğan, konut satışlarında yaşanan dikkat çekici artışın, emlak sektörünün yabancı ve Türk yatırımcılar için yeniden parlayan yıldız olacağını söyledi.

Tasarımcı Zeynep Kartal, Londra'da mağaza açıyor!

İngiltere'de yaşayan, Lady Gaga ve Kylie Minogue gibi yıldızları giydiren başarılı tasarımcı Zeynep Kartal, moda başkentlerinden biri olan Londra'da mağaza açıyor...

Zeynep Korel babasının mirası için izale-i şüyu davası açtı!

Mirasçılık (veraset) belgesi almak için Hülya Darcan ve kardeşi Bergüzar Korel’e dava açan Zeynep Korel, veraset ilamı davası sonrasında payına düşeni almak için izale-i şüyu (ortaklığın giderilmesi) davası açtı.

Zeynep Banu Dalaman: ABD'nin Kanal İstanbul'dan 2010 yılında haberi vardı!

Akademisyen Zeynep Banu Dalaman, 2010 yılında yapılan bir konferansta yaşadıklarını anlatarak, ABD'nin Kanal İstanbul projesinden önceden haberdar olduğunu öne sürdü...

Kırklareli Valiliği metruk binada öldürülen Zeynep'in ailesine ev aldı!

Kırklareli Valiliği, mart ayında metruk binada öldürülen 11 yaşındaki Zeynep Esin'in ailesine ev hediye etti. Vali Osman Bilgin, Esin ailesini yeni evlerinde ziyarette bulundu.

Zeynep Korel'den kardeşi Bergüzar Korel'e miras davası!

Daha önce annesi Hülya Darcan ve kardeşi Bergüzar Korel hakkında suç duyurusunda bulunan Zeynep Korel mirasçılık belgesi almak için dava açtı. 

Kayseri Zeynep-Yahya Kılıçaslan Sosyal Tesisi ve Aile Sağlığı Merkezi açıldı! 

Melikgazi Belediyesi ve Hayırsever işbirliği ile hayata geçirilen Zeynep-Yahya Kılıçaslan Sosyal Tesis veAile Sağlığı Merkezi açıldı.

Zeynep Tandoğan Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı oldu!

Zeynep Tandoğan, Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Genel Müdür görevine getirildi.

Ressam Tülin Onat'tan Mimar Zeynep Didem Bardakçı 'ya kopya davası!

Ressam Tülin Onat, 3 eserini izinsiz bir şekilde kopyalayıp sattığı iddiasıyla, Zeynep Didem Bardakçı ve Bardakçı Mimarlık Tasarım şirketi aleyhine 115 bin liralık dava açtı.

Farah Zeynep Abdullah Alaçatı’da köy evi kiraladı!

Ailesiyle birlikte Londra’da Farah Zeynep Abdullah, 1 aylığına Alaçatı’da köy evi kiraladı.

Mimar Zeynep Yılmaz'ın aracının fiyatı dudak uçuklattı! 

Acun Ilıcalı'nın eski eşi ve Thanx Mimarlık firmasının  sahibi mimar Zeynep Yılmaz'ın aracının fiyatı dudak uçuklattı. Zeynep Yılmaz'ın aracının fiyatının 2 milyon 400 bin TL olduğu öğrenildi. 

Mimar Zeynep Yılmaz kızı Yasemin ile alışverişte!

Cemiyet hayatının önemli isimleri arasında yer alan mimar Zeynep Yılmaz, kızı Yasemin Ilıcalı ile beraber İstinyePark'da objektiflere takıldı.

zeynep selgur

zeynep selgur zeynep selgur

Şirketten yapılan açıklamada, Benetton Türkiye'nin, Gürcistan'da meydana gelen hassas durum nedeniyle mevcut ve olası spekülasyonlara son vermek, ticari bir firmayla ilgisi olamayacak gerilimi düşürmek amacıyla resmi makamlardan bir uyarı gelmemiş olmasına rağmen Abhazya'dan markasını çekme kararı aldığı belirtildi.
Sabah

Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler

Gürcistan'la gerilim istemiyoruz, Benetton'u Abhazya'dan çekiyoruz

Boyner Holding bünyesinde faaliyet gösteren Benetton Türkiye, Abhazya'da açtığı mağazaya Gürcistan'ın tepki göstermesi üzerine, birkaç gündür İtalya Benetton ve Gürcü yetkililerle görümelerinin sonucunda, Abhazya'dan çekilme kararı aldı.

Genel Müdürlüğü'nü Zeynep Selgur'un yürüttüğü Benetton Türkiye'den yapılan yazılı açıklamada, "Benetton Türkiye, Gürcistan'da meydana gelen hassas durum nedeniyle, mevcut ve olası spekülasyonlara son vermek, ticari bir firmayla ilgisi olamayacak gerilimi düşürmek amacıyla, şu ana kadar resmi makamlardan herhangi bir uyarı gelmemiş olmasına rağmen,...