zeytinköy antalya arsası deniz baykal

zeytinköy antalya arsası deniz baykal

TBMM'de iktidar ile muhalefetin "yıllık hesaplaşmasına" dönüşen bütçe görüşmelerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'a malvarlığıyla yüklendi

Avrasya GYO Antalya Alanya 4 gayrimenkul 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Avrasya GYO Antalya İli, Alanya İlçesi, Türkler Mahallesi sınırları içerisinde  bulunan 18.676,78 m2 yüzölçümlü 320 Ada 1 Parsel üzerinde, tapu kaydında  "21 Bloklu İki Katlı Betonarme Bina ve Arsası" ana taşınmaz, "mesken" ve  "dubleks mesken" bağımsız bölüm vasıflı 4 adet taşınmazın yılsonu değerl

Antalya Zeytinköy’de dönüşüm çalışmaları hız kesmiyor!

Antalya'nın Muratpaşa ilçesine bağlı Zeytinköy bölgesinde şehirleşme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Martı GYO Antalya Kemer Çamyuva arsası revize değerleme raporu yayınlandı!

Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın şirket portföyünde yer alan Antalya Kemer Çamyuva Arsası'na ait değerleme raporu Sermaye Piyasası Kurulu'nun talebi doğrultusunda revize edildi ve yayınlandı. 

Martı GYO Antalya Kemer Çamyuva arsası değerleme raporu!

Martı GYO'nun portföyünde yer alan Antalya Kemer Çamyuva Arsası'na ait Değerleme Raporu kamuoyunun bilgisine sunuldu.

Antalya Muratpaşa'da 35.6 milyon TL'ye icradan satılık ev ve arsası!

Antalya 3. Sulh Hukuk Mahkemesi, Antalya İli, Muratpaşa İlçesi, Güzeloba mahallesi, 6894 ada, 2 parselde kayıtlı kargir ev ve arsasını 35 milyon 581 bin 509 TL'ye icradan satıyor....

Antalya Zeytinköy'de tapu sevinci!

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Zeytinköy Mahallesi'nde gerçekleştirilen tapu dağıtım töreninde, Muratpaşa'da 'Çözülemez' denen sorunları çözdüklerini söyledi. 

Jet Fadıl'ın Antalya’daki arsası 8.1 milyon TL'ye icradan satışta!

Kamuoyunda ’Jet Fadıl’ olarak bilinen Fadıl Akgündüz'ün Antalya Havalimanı yakınlarında bulunan 43 bin 404 metrekarelik arazisi Antalya 10. İcra Dairesi tarafından 8 milyon 132 bin lira başlangıç bedeliyle satışa çıkarıldı.

Jet Fadıl’ın Antalya’daki arsası 16.2 milyon TL'ye icradan satılıyor!

Fadıl Akgündüz’ün Antalya'daki arsası icradan satışa çıkarıldı. 16 milyon 276 bin TL istenen arsaların değerinin 40 milyon TL olduğu öğrenildi.

Martı GYO Çamyuva arsası revize değerleme raporu!

Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Kemer Çamyuva arsası revize değerleme raporunu KAP'ta yayınladı...

Martı GYO Myra Otel ile Çamyuva lojman arsası değerleme raporu!

Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Tekirova Martı Myra Otel ve Çamyuva lojman arsası değerleme raporunu yayınladı. 

Antalya Kaş'ta 5 milyon TL'ye satılık otel ve arsası!

Antalya İli Kaş İlçesi Kalkan Mahallesi Ortaalan Mevkii'nde yer alan otel vasıflı gayrimenkul ve arsası 5 milyon 95 bin 500 TL bedel ile icradan satışa çıkarılıyor.

Kemer'de 75.4 milyon TL'ye icradan satılık turistik tesis ve arsası!

Antalya ili Kemer İlçesi Çamyuva Mahallesi'nde yer alan turistik tesis ve arsası vasıflı gayrimenkul 75 milyon 460 bin 430 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Martı Myra Otel ve Çamyuva Lojman arsası değerleme raporu yayınlandı!

Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Martı GYO Antalya Tekirova Martı Myra Otel ve Çamyuva Lojman arsası değerleme raporunu yayınladı.

zeytinköy antalya arsası deniz baykal Haberi

zeytinköy antalya arsası deniz baykal


Erdoğan, Baykal'ın hisse sahibi olduğu Antalya-Zeytinköy'deki bir arazi üzerinde imar planı değişikliği yapan DSP'li belediye başkanının daha sonra CHP'ye geçtiğini, imarlı arsanın şu andaki değerinin 5 milyon YTL'den az olmadığını anlattı. Baykal, oturduğu yerden, "Ne kadar yazık, yazıklar olsun" diye Erdoğan'a müdahale etti. Erdoğan da "Aileme kadar herşeyi söyleme hakkını kendinizde buluyorsunuz, ama sizin karanlık defterleriniz karıştırılınca hoplayacaksınız, hoplama, rahat ol, yerinde otur" dedi. Sataşma nedeniyle söz alan Baykal, sözkonusu arsayı aldığında siyasette olmadığını, bu iddiaları ortaya atan basın kuruluşunun ise kendisine tazminat ödemek zorunda kaldığını söyledi. Baykal, "Çürümüş, eskimiş iddialar. Çalı dibini taşlayarak, bir şey bulamazsınız. Bizim...