Zeytinli Konutlarında sona yaklaşıldı

Zeytinli Konutlarında sona yaklaşıldı

Selimiye Mahallesi'nde kentsel dönüşüm ile kamulaştırılan alanlara, Şehitkamil Belediyesi tarafından Zeytinli Konutlarının inşaat çalışması sona yaklaşıyor.

Zeytinli Konutları'nda sona yaklaşıldı!

Selimiye Mahallesi’nde kentsel dönüşüm ile kamulaştırılan alanlara, Şehitkamil Belediyesi tarafından Zeytinli Konutlarının inşaat çalışması sona yaklaşıyor.

TOKİ Manisa Yunuskent konutlarında sona geliniyor!

Manisa Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi’nin 2. etabında sona yaklaşıldı. Başkan Mehmet Çerçi, konutlar ile ilgili olarak, “Proje sorunsuz ilerliyor” açıklamasında bulundu...

TOKİ Besni konutlarında teslimler başlayacak!

AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile TOKİ tarafından hayata geçirilen Besni’de yapımı gerçekleştirilen ancak teslimi bir türlü yapılmayan TOKİ konutlarında mutlu sona gelindiğini dile getirdi.

Hasankeyf'in yeni konutlarında sona geliniyor!

Ilısu Barajı'nın tamamlanması ile birlilte sular altında kalacak Batman'ın Hasankeyf ilçesinin yeni yerleşim yerindeki konutların inşasında sona gelinirken, yapımı tamamlanan ticaret merkezinde 98 iş yerinin anahtarı hak sahiplerine dağıtıldı.

Şuhut TOKİ 2. Etap'ta sona gelindi!

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un girişimleri neticesinde ilçede hayata geçirilen Toplu Konut İdaresi (TOKİ) 2. etap konutlarında sona gelindi.

Konya Avşar TOKİ 2. Etap'ta kuralar 15 Haziran'da çekilecek!

TOKİ tarafından Konya'nın Avşar Mahallesi'nde inşa edilen 2. etap konutlarında sona yaklaşılıyor. Projede 15 Haziran'da kura çekimi gerçekleşecek.

Kocaeli Çınarlıkent Konutları'nda ön teslimler başlıyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kent Konut A.Ş. tarafından yapılan Çınarlıkent konutlarında sona gelindi. Yapımı tamamlanmak üzere olan konutların toplam 418 adedinin 28 Kasım tarihinde ön teslimine başlanacak.

Batman 1472 konutlarında sona doğru gelindi!

TOKİ Batman Emekliler Derneği Başkanı Hüseyin Ekmen, üyelerle sık sık bir araya geldiklerine dikkat çekti ve ekledi; “Üyelerimiz yakında hiçbir sorunla karşılaşmadan konutlarına kavuşacak.”

Şehitkamil Zeytinli Konutları'nda sona gelindi!

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu Selimiye Mahallesi'nde yapımı devam eden 147 dairelik 3 blok halindeki Zeytinli konutları inşaatını inceledi.

Gaziantep Zeytinli Konutları inşaatında sona yaklaşıldı!

Selimiye Mahallesi’nde kentsel dönüşüm ile kamulaştırılan alanlara, Şehitkamil Belediyesi tarafından Zeytinli konutlarının inşaat çalışması sona yaklaşıyor. İnşaat çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdüğü Zeytinli Konutları, kısa sürede sahiplerini bu

Zeytinli Konutları'nda sona yaklaşıklı!

Selimiye Mahallesi'nde kentsel dönüşüm ile kamulaştırılan alanlara, Şehitkamil Belediyesi tarafından Zeytinli Konutlarının inşaat çalışması sona yaklaşıyor. İnşaat çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdüğü Zeytinli Konutları, kısa sürede sahiplerini bu

Zeytinli Konutları inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı!

Selimiye Mahallesi'nde kentsel dönüşüm ile kamulaştırılan alanlara, Şehitkamil Belediyesi tarafından Zeytinli Konutlarının inşaat çalışması sona yaklaşıyor.

Zeytinli Konutları'nda sona gelindi!

Selimiye Mahallesi'nde kentsel dönüşüm ile kamulaştırılan alanlara, Şehitkamil Belediyesi tarafından yapılan Zeytinli Konutlarının inşaat çalışması sona yaklaşıyor.İnşaat çalışmalarının sürdüğü proje kısa sürede sahiplerini bulacak.

Zeytinli Konutları'nda sona yaklaşıldı!

Selimiye Mahallesi’nde kentsel dönüşüm ile kamulaştırılan alanlara, Şehitkamil Belediyesi tarafından Zeytinli Konutlarının inşaat çalışması sona yaklaşıyor.

Zeytinli Konutlarında sona yaklaşıldı

Zeytinli Konutlarında sona yaklaşıldı Zeytinli Konutlarında sona yaklaşıldı

Selimiye Mahallesi'nde kentsel dönüşüm ile kamulaştırılan alanlara, Şehitkamil Belediyesi tarafından Zeytinli Konutlarının inşaat çalışması sona yaklaşıyor. İnşaat çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdüğü Zeytinli Konutları, kısa sürede sahiplerini bulacak.  İlçe genelinde yapmış olduğu konutlarla vatandaşların konut ihtiyacını her geçen gün azaltan Şehitkamil Belediyesi, kentsel dönüşüm ile kamulaştırılan alanlara yeni konutlar yapmaya devam ediyor. Selimiye Mahallesi'nde yapımı devam eden 2+1 Zeytinli Konutlarındaki 3 bloğun inşaat çalışmaları aralıksız bir şekilde sürdürülüyor. Vatandaşlara, doğalgazlı, asansörlü, oyun alanlarının olduğu nitelikli bir mekan sunmak için ellerinden gelen gayreti gösteren Şehitkamil Belediyesi, hızla yükselen konutların inşaat çalışmalarında sona yaklaştı. 

Yapılan konutlarla daha modern bir mahalle statüsüne dönüşeceğini dile getiren Onatkutlar Mahalle Muhtarı Yaşar Korurer, "Mahallemizde yapılan konutlarda kısa bir süre içinde tamamlanma aşamasına gelindi. Bu konutlarımız oturma...