Zonguldak Alaplı yeni pazar yeri nerede

Zonguldak Alaplı yeni pazar yeri nerede

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Şehir merkezi dışında bulunan pazarı ilçe merkezinde güreş sahası ile kapalı spor salonun olduğu alana getirmeyi planladıklarını söyledi.

TOKİ'den Zonguldak Çaycuma'ya 197 yeni konut müjdesi!

Zonguldak İli Çaycuma İlçesi Velioğlu Mahallesi 197 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 21 Mayıs 2020 tarihinde saat 15:30'da yapılacak.

TOKİ'den Zonguldak'a 203 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Zonguldak'ta 203 yeni konut inşa edecek.

Zonguldak'ta 6 milyon TL'ye icradan satılık otel!

Karadeniz Ereğli 2. İcra Dairesi, Zonguldak ili, Ereğli ilçesi, Müftü Mahallesi, 405 ada, 866 parselde (yeni 2465 ada 3 parsel) yer alan oteli 6 milyon TL'ye icradan satıyor...

Zonguldak'ta spor salonu inşaatında iskele çöktü: 1 yaralı!

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesi Yeni Mahalle'deki spor salonu inşaatında çalışan Hasan Karamazak, iskelenin çökmesi sonucunda yaralandı.

Zonguldak Ereğli'ye yeni cami inşa edilecek!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Kestaneci Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan cami için temel atma töreni yapıldı.

Zonguldak Alaplı Gençlik Merkezi açıldı!

Zonguldak'ın Alaplı ilçesi İsafakılı köyünde bulunan gençlik merkezi vatandaşların hizmetine açıldı.

Zonguldak Çaycuma'ya yeni cami ve lojman!

Zonguldak Karamusalar köyü Aydınlar mahallesinde hayata geçirilen cami ve lojmanın açılışı gerçekleştirildi.

Zonguldak Alaplı'daki yayla sahipleri tapularına kavuştu!

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde yaşayan yayla sahiplerine tapuları dağıtıldı. 61 adet yayla evinin ruhsatı alındı.

TOKİ'den Zonguldak Karapınar'a 128 yeni konut!

TOKİ tarafından Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Karapınar beldesine 128 adet konut inşa edilecek. Belediye Başkanı Ahmet Aydın, TOKİ konutlarıyla ilgili bilgiler verdi.

Zonguldak'ta 35 yeni proje hizmete açıldı!

Zonguldak'ta toplu açılış töreni gerçekleşti. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldı. Törende konuşan Erdoğan, ''14 yılda Zonguldak'a 14 katrilyonluk yatırım yaptık.Bugün de 35 ayrı projenin toplu açılışını gerçekleştiriyoruz'' diye konuştu.

TOKİ Zonguldak Filyos'a 3 bin 52 konut inşa ediyor!

TOKİ Zonguldak sınırlarından Karadeniz'e dökülen Filyos Çayı kıyılarına 3 bin 52 konut inşa ediyor. Bölge yeni bir yaşam alanına kavuşuyor.

Zonguldak Yenimahalle'de yollar yenileniyor!

Zonguldak Alaplı'daki Yenimahalle'de yol bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Yenimahalle'de ayrıca yol genişletme, kaldırım, merdiven, çevre düzenleme, sağlıklı spor yapma alanları da yapılacak.

Zonguldak Alaplı'daki Atatürk Ortaokulu’na yol yapılıyor!

Zonguldak Alaplı Belediyesi, yeni açılan Yeni Siteler Şahin Tepesi mevkisindeki Atatürk Ortaokulu’nun yolunun yapımı için çalışmalara başladı.

Zonguldak Alaplı yeni pazar yeri nerede Haberi

Zonguldak Alaplı yeni pazar yeri nerede

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Daha önce mevcut otopark alanının olduğu yere pazarı getirmek için proje hazırladıklarını ancak sivil toplum kuruluşlarıyla yapılan görüşmeler sonucun da yer değişikliği yapmayı düşündüklerini belirtti.


Halkımız ve esnaflarımız pazarın İlçe merkezine geri gelmesini istediklerini ifade Tekin, şöyle konuştu:" Şu anda Alaplı’ını dört bir yanında ekiplerimiz çalışıyor. Bizim olmazsa olmazlarımız vardı. Bunlardan biride şehir dışında olan pazarımızı tekrar İlçe merkezine geri getirmekti. Bunun için mevcut otopark alanına bir proje hazırladık. Sivil Toplum Kuruluşları ve halkımızla yaptığımız istişareler sonrasında bir takım sıkıntıların yaşanabileceğini gördük. Şu anda pazarı kapalı spor salonun ile güreş sahasını olduğu yere getirmeyi düşünüyoruz. Bununla ilgi çalışmalarımız devam ediyor. Bu alandaki spor salonunu kaldırabilirsek çok iyi olacak. Belediyemizin 690 evlerdeki top sahasının yanında 2...