Zorlu Centerda çıkan yangın hasarı

Zorlu Centerda çıkan yangın hasarı

İstanbul'da önceki gece Beşiktaş Zincirlikuyu'da bulunan Zorlu Center'da çıkan yangında güvenlik şirketinin vardiya amiri Murat Delioğlu hayatını kaybettiği ve 6 görevli kişinin hafif şekilde yaralandığı belirtildi.

Zorlu Center'da ikinci yangın!

Tadilat sırasında çıktığı belirtilen yangını itfaiye ekipleri büyümeden söndürdü. Zorlu Center'ın rezidans bölümünde 15 gün önce çıkan yangında bir kişi ölmüş 6 kişi de yaralanmıştı.

Zorlu Center'da çıkan yangında 1 ölü 6 yaralı!

İstanbul'da önceki gece Beşiktaş Zincirlikuyu'da bulunan Zorlu Center'da çıkan yangında güvenlik şirketinin vardiya amiri Murat Delioğlu hayatını kaybettiği ve 6 görevli kişinin hafif şekilde yaralandığı belirtildi.

Zorlu Center'ın acı günü! Murat Delioğlu vefat etti!

9 Ocak 2015 tarihinde saat 21:30'da Zorlu Center'ın yerleşim bulunmayan R2 kulesinde bir yangın meydana geldi. Çıkan yangında securitas Güvenlik Vardiya Amiri Murat Delioğlu vefat etti.

Zorlu Center güvenlik vardiya amiri vefat etti!

Zorlu Center'de çıkan ve bir kişinin ölümü ile sonuçlanan yangınla ilgili olarak Zorlu Center yönetimi bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamada vardiya amiri Murat Delioğlu'nun yaşamını yitirdiği belirtildi..

Zorlu Center'dan yangın açıklaması!

Zorlu Center'de çıkan ve bir kişinin ölümü ile sonuçlanan yangınla ilgili Zorlu Center yönetimi tarafından yazılı basın açıklaması yapıldı.Yapılan açıklamada toplumsal sorumluluk gereği, Murat Delioğlu'nun ailesinin tüm yaralarını sarılacağı bildirildi.

Zorlu Center yetkililerinden yangınla ilgili basın açıklaması!

Zorlu Center yetkilileri , 9 Ocak 2015 tarihinde saat 21:30'da Zorlu Center'ın yerleşim bulunmayan R2 kulesinde çıkan yangın ile ilgili açıklama yaptı.

Zorlu Center'da çıkan yangında bir kişi öldü!

Zorlu Center'ın R2 kulesinde 9 Ocak 2015 tarihinde saat 21:30'da bir yangın meydana geldiği belirtilerek, yangında iş ortakları güvenlik şirketinin vardiya amiri Murat Delioğlu'nun hayatını kaybettiği ve 6 personelin hafif yaralandığı bildirildi.

Zorlu Gayrimenkul'den operasyon açıklaması!

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yayın ile Zorlu Gayrimenkul'den operasyon açıklaması geldi. Zorlu basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi...

Zorlu Center Yayınları Making of:Architectural Objects çıktı!

Mimari ürünün kendine özgü üretim sürecinin Cemal Emden’in fotoğraflarıyla belgelendiği bir proje olarak öne çıkan ve Zorlu Center Yayınları’nın üçüncü kitabı olan “Making of: Architectural Objects”, mimari malzemenin temeli olan hammaddenin özüne iniyor.

Zorlu Center'ın web sitesi sınıfının en iyisi seçildi!

Mimari tasarımıyla ön plana çıkan, birçok uluslararası ödüle layık görülen Zorlu Center, web sitesinin tasarımıyla da iddialı. Zorlu Gayrimenkul'un hayata geçirdiği Zorlu Center’ın Web Sitesi, uluslarararası arenada “Sınıfının En İyisi” seçildi.

Zorlu Center Altın Örümcek Web Ödülleri'nde birinci oldu!

Mimari tasarımıyla ön plana çıkan ve uluslararası ödüller alan Zorlu Center'a bir ödül de web sitesi tasarımından geldi. Site, 'Altın Örümcek Web Ödülleri'nin gayrimenkul kategorisinde halk oylamasında ilk isim seçildi

Zorlu Center web sitesi Altın Örümcek Web Ödülü 'nü aldı!

Mimari tasarımıyla ön plana çıkan ve birçok uluslararası ödüle layık görülen Zorlu Center, web sitesinin tasarımı ile de iddialı olduğunu gösterdi.....

havadanemlak.com Zorlu Center'i görüntüledi!

Ekim 2010da satışa çıkan Zorlu Center'da 584 konut olarak tasarlandı. Ancak, proje sadece konut değil, sanat merkezi, AVM, otel ve ofislerden oluşan beş ayrı fonksiyona sahip tasarımla oluşturuldu

Zorlu Centerda çıkan yangın hasarı

Zorlu Centerda çıkan yangın hasarı Zorlu Centerda çıkan yangın hasarı


İstanbul'da önceki gece Beşiktaş Zincirlikuyu'da bulunan Zorlu Center'da çıkan yangında güvenlik şirketinin vardiya amiri Murat Delioğlu hayatını kaybettiği ve 6 görevli kişinin hafif şekilde yaralandığı belirtildi.  17'inci katta çıkan yangın itfaiye ekiplerinin bir saatlik çalışmasının ardından söndürülmüştü. Yangının çıkış nedeniyle ilgili yetkili merciler tarafında araştırmaların başlatılınken Zorlu Center yönetimi de yangınla ilgili bir basın açıklaması yaptı. Yazılı açıklamada şöyle denildi: "9 Ocak 2015 tarihinde Zorlu Center'ın R2 kulesinde bir yangın meydana gelmiştir. Yangında iş ortağımız güvenlik şirketinin vardiya amiri, mesai arkadaşımız Murat Delioğlu ne yazık ki hayatını kaybetmiş ve 6 görevli arkadaşımız hafif yaralanmıştır. Vefat eden çalışma arkadaşımızın kaybından büyük üzüntü duyuyoruz. Ailesine baş sağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Zorlu Center'ın mal sahibi konumunda olan Zorlu Yapı, toplumsal...