zorlunun yeni projesi

zorlunun yeni projesi

Levent'teki inşaat alanında 50 bin metrekarelik yeşil alan olacak.

Nus Arte projesi geliyor! Yeni proje!

Sınırlı Sorumlu İş Adamları Konut Yapı Kooperatifi yeni projesi için düğmeye bastı. Proje İzmir Karabağlar'da inşa edilecek.

Mükemmel Sarımsakçı'dan ABD'de 230 milyon dolarlık yeni gökdelen projesi!

Mükemmel Sarımsakçı’nın kurucusu ve CEO'su olduğu Alterra Worldwide, Amerika’nın San Jose şehrindeki tarihi Woolworth binasının yerine yapılacak yeni projesi için yapı ruhsatını aldı.

Nef, iki yeni projesi için Bina Tamamlama Sigortası’nı hayata geçirdi!

Sektördeki en yüksek kredi notu olan A+ notuna sahip olan Nef, şimdi de iki yeni projesi Nef Reserve Kandilli ve Nef Reserve Gölköy için Bina Tamamlama Sigortası’nı hayata geçirdi.

Siltaş Yapı’dan yeni projesi için LifeX Konsepti!

40 yıldan fazla süredir gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Siltaş Yapı, ilk kez yeni projesi Siltaş Marina’da hayata geçireceği “LifeX Konsepti’’ ile bir evden öte komple bir yaşam alanı sunuyor.

İnanlar Terrace Deniz projesi geliyor! Yeni proje!

İnanlar İnşaat ''Terrace'' markası ile yeni projeler hayata geçirmeye devam ediyor. İnanlar İnşaat'ın yeni projesi Terrace Deniz, Bağdat Caddesi'nde yükseliyor.

Kamp Armen'in yeni projesi için ilk kazma vuruldu!

Tamamen yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Kamp Armen'in yeni projesi için ilk kazma vuruldu. Bir bölümü yıkık halde bulunan eski kamp binası tamamen yıkıldı.

Mevaport İnşaat 5 yeni projesi tanıttı!

Mevaport A.Ş İzmir'de beş yeni gayrimenkul projesi ile Bornova Altındağ'da yatırımlarına devam ediyor. Wyndham Grand İzmir Özdilek'de düzenlenen lansman gecesinde projeler davetlilere tanıtıldı.

Bursa Nilüfer TOKİ yeni projesi!

Bursa Nilüfer TOKİ yeni projesi kapsamında 1.200 adet konut satışa çıkarılıyor. Başvuruların 9 Aralık 2015 Çarşamba günü itibariyle başlayacağı proje talep örgütlemesi yöntemiyle geliştiriliyor.

Dekar Yapı'nın yeni projesi yeşil ve maviyi birleştiriyor!

Dekar Asmalı Sokaklar ile Dekar Asmalı Bahçeler projelerini hayata geçiren Dekar Yapı, İstanbul’un gelişen yıldızı Beylikdüzü – Yakuplu’daki yeni projesi Dekar Asmalı Hayat’ın satışlarına başlıyor.

DKY Sahil: DKY İnşaat'ın yeni projesi Kartal sahilinde yükseliyor!

DKY İnşaat'ın yeni projesi DKY Sahil, Kartal sahilinde yükseliyor. Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilecek olan DKY Sahil Evleri projesi için ön talep süreci başladı...

DKY, Kartal'daki yeni projesi için çalışmalara başladı!

DKY İnşaat, İstanbul Kartal’da Sahil Sitesi’nin bulunduğu arazide kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştireceği yeni projesi için çalışmalara başladı.

DKY İnşaat yeni projesi için çalışmalara başladı!

DKY İnşaat, İstanbul Kartal’da Atalar Sahil sitesinin bulunduğu arazide kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştireceği yeni projesi için çalışmalara başladı.

Soyak'ın yeni projesi 5 bin konutluk Konforia satışa çıktı!

Soyak'ın Dubai Cityscape Global 2015 fuarında ön tanıtımını yaptığı yeni projesi Soyak Konforia satışa çıktı. 5 bin konuttan oluşan Soyak Konforia'nın ilk etabında 271 adet konut bulunuyor

zorlunun yeni projesi

zorlunun yeni projesi zorlunun yeni projesi

Karayolları arazisinde yükselecek Zorlu Center'ın projesi Levent'teki 96 bin metrekarelik inşaat alanında 50 bin metrekarelik yeşil alan öngörüyor

Ahmet Nazif Zorlu'nun, "Ülkenin en büyük ve değerli gayrimenkul projesi olacak, 50 yıl sonra bile imrendirecek. Yeşil alan neymiş, ortaya koyacağız" sö.zleriyle tanımladığı yeni Zorlu Center'ın projesi belli oldu. Zorlu'nun 800 milyon dolara satın aldığı ve inşaatına 600-700 milyon dolar harcayacağını açıkladığı İstanbul Levent'teki Karayolları arazisinde yükselecek proje, Emre Arolat-Murat Tabanlıoğlu'nun imzasını taşıyacak.

`Anıtsal bir yapı gerçekleştireceğiz'

Zorlu Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Genel Müdürü Levent Ergül, seçilen projenin 96 bin metrekarelik inşaat alanında 50 bin metrekarelik yeşil alan öngördüğünü vurgulayarak, şunları söyledi: "Kendisinden 50 yıl söz ettirecek anıtsal bir yapı gerçekleştirme hayalimizi Emre Arolat ve Murat Tabanlıoğlu'nun hayata geçirecek olması...