Güvenlik ve Genel Bilgiler

Güvenlik ve Genel Bilgiler

Emlakkulisi'nde kendiniz (ya da başka herhangi birisi hakkında) herhangi bir kişisel bilgi (örneğini telefon numarası, posta adresi, ev adresi, e-posta adresi ya da kim olduğunuzun saptamasını mümkün kılacak başka herhangi bir ayrıntı) vermemenizi öneririz.

Yasal gereklilikler: www.emlakkulisi.com sitelerine hiçbir tür hakaretamiz ya da yasadışı içerik sunamaz ya da böyle bir içeriği toplukluklarla paylaşamazsınız. Buna metinler, grafikler, videolar, programlar ve ses kayıtları dahildir.

Site Kurallarını çiğneyecek olursanız:Emlakkulisi'ne katılırken bu Site Kurallarına (ve/veya yerel iç kurallarda bulunan değişik biçimlerine) uymayacak olursanız, size, yorumlarınızın neden reddedildiğini ya da değiştirildiğini açıklayan bir e-posta iletisi gönderilir. Bu iletide, kuralları çiğnemeye devam edecek olursanız hesabınız ya da hesaplarınız hakkında işlem yapılabileceğini belirten bir uyarı da yer alabilir.

 Bu koşulların herhangi birinin koşulların geçerli olmasına niyet edilen herhangi bir eyalet ya da ülkedeki yasalara göre yasadışı, geçersiz ya da başka nedenlerle uygulanamaz olduğunun saptanması halinde söz konusu koşul yasadışı, geçersiz ve uygulanamaz olduğu ölçüde ilgili yasaların hüküm sürdüğü bölgede bu koşullardan ayrılacak ve çıkarılacak, kalan koşullar ise geçerliliklerini koruyacak, bağlayıcı ve uygulanabilir olmaya devam edecektir.

Emlakkulisi'nin bu koşullardan kaynaklanan herhangi bir hakkını kullanmaması ya da uygulamaması veya kullanmak ya da uygulamakta gecikmesi Emlakkulisi'nin söz konusu hakkından feragat edildiği anlamına gelmeyecektir.