Güzelşehir'de yüzde 10 indirim

Güzelşehir'de yüzde 10 indirim Güzelşehir'de yüzde 10 indirim

Büyükçekmece'de yapılan Güzelşehir Villaları için 5 farklı ödeme alternatifi sunuluyor.


Konak İnşaat tarafından Büyükçekmece'de 800 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Güzelşehir projesi 800 villadan oluşuyor. 500 villanın bulunduğu birinci ve ikinci kısım inşaatları tamamlanarak sahiplerine teslim edildi. 300 villanın yer aldığı üçüncü etabın satışları sürüyor.  Projede tamamı dubleks ve büyüklükleri 177 ile 394 metrekare arasında değişen 5 farklı tipte villa bulunuyor.

Güzelşehir'de villaların fiyatları 400 bin YTL'den başlıyor, 1 milyon 200 bin YTL'ye kadar yükseliyor. Müşterilerine 5 farklı ödeme seçeneği sunan Konak İnşaat, Güzelşehir'de peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapıyor. Dövize vade farksız 36 ay taksit veya yarısı peşin, kalanı vade farksız 36 ay taksitle ödeme imkanı sunuyor. Ayrıca 100 bin YTL peşin, kalanı 48 ay yüzde 0.75 vade farkıyla ya da dolar 1.40 YTL değerinden alınarak konut bedeli ödenebiliyor.

Güzelşehir Villaları, yeni deprem yönetmeliğine uygun, radye temel, betonarme karkas sistemi ile inşa ediliyor. Villaların konumlarına göre 266 ile 1300 metrekare arasında değişik büyüklükte bahçeleri bulunuyor.

Sitede 24 saat özel güvenlik, site resepsiyonu, kapalı devre izleme sistemi, görüntülü interkom sistemi, kablolu yayın, açık kapalı yüzme havuzları, yürüyüş ve bisiklet yolları, tenis kortu, fitness, sauna, kapalı basketbol ve voleybol alanları, halı futbol sahası, bilardo, masa tenisi, sağlık merkezi, kişisel bakım merkezleri, yazlık, kışlık kafeteryalar yer alıyor.

8 bin metrekare kapalı alanlı, geniş otoparklı alışveriş ve yaşam merkezinde toplam 29 dükkan, ayrıca 2 bin metrekare market alanı ile Güzelşehir projesi içerisinde yer alan Güzelşehir Koleji ve Anaokulu bulunuyor.

www.guzelsehir.com

bilgi@guzelsehir.com

Projeden görüntüler için tıklayınız...

Tel: 0 212 868 23 63