Halkalı Metropark'ta 16 ticari ünite lansman fiyatlarıyla satışa çıktı!

Halkalı Metropark'ta 16 ticari ünite lansman fiyatlarıyla satışa çıktı! Halkalı Metropark'ta 16 ticari ünite lansman fiyatlarıyla satışa çıktı!

Teknik Yapı Metropark’ta 16 ticari ünite ile homeoffice üniteler avantajlı lansman fiyatlarıyla satışa çıktı. Yaşamın başladığı projede ticari ünitelerin fiyatları 395 bin liradan başlıyor.Daire alanların yüzde 100’ün üzerinde kazanç sağladığı Metropark projesinde ikinci fırsat kapısı aralanıyor. Teknik Yapı Metropark’ta yer alan 16 ticari ünite ilk satış fiyatı avantajıyla vitrine çıktı.


Toplam 1.412 rezidans daireden oluşan Teknik Yapı Metropark projesindeki ticari ünitelerin de rezidans daireler gibi rekabetçi fiyatlarla satışa sunulduğunu belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım “Erken davranan müşterilerimizin yüksek kazanç sağlaması için, projesindeki dairelerde satışa çıktığımız günkü gibi düşük fiyat politikasını ticari ünitelerde de uygulayacağız” açıklamasını yaptı.


Satışa çıkan ve büyüklükleri 41,80 ila 1.919,36 metrekare arasında değişen ticari ünitelerin fiyatları 395 bin liradan başladığı bilgisini paylaşan Umut Durbakayım “her bütçe ve her faaliyet alanına uygun mağaza/dükkan olduğunu ifade etti. Umut Durbakayım ticari ünitelerin yanı sıra home Office dairelerin de 2015 fiyatlarıyla satışta olduğunu sözlerine ekledi.


Mağaza veya müstakil ticari üniteler

Satışa çıkan ticari üniteler iki ayrı grupta yer alıyor. Müstakil ticari üniteler 6 ayrı bloktan oluşuyor ve 3 katlı bina olarak alıcılarını bekliyor. Rezidans blokun altında ise metrekareleri 41,80 – 202,12 arasında değişen 9 adet ticari ünite yer alıyor. Birçok ticari ünitede ön kullanım alanları ve bodrum kat/otopark alanları yer alıyor.

Ticari üniteler ofis binalarından kafelere, bankacılık hizmetlerinden şarküteriye kadar birçok hizmet ve ticaret alanına hizmet verebilecek şekilde aynı çatı altında yer alıyor.

Müşterisi hazır ulaşımı kolay ticari üniteler, yatırımcısına çabuk ve iyi kazanç sağlayacak. 2016 sonuna kadar yaklaşık 4 bin, 2017’de ise 5 bin kişinin yaşayacağı Metropark projesindeki ticari üniteler, hem proje sakinlerine hem de bölgenin geneline hitap edecek.


Ulaşım ve ticaretin merkezinde

Ticari ünitelerin yer aldığı Metropark projesi, başta Tem Otoyolu olmak üzere Mahmutbey Gişeler, Atatürk Havaalanı, Basın Ekspres Yolu, Ataköy – İkitelli Metro hattı gibi ana arterlerle çevrili bir bölgede yer alıyor. İSTOÇ, Marmara Sanayi Sitesi, MASKO, Tekstil Kent ve İkitelli Organize Sanayi Sitesi gibi ticaret bölgesindeki proje alışveriş merkezleri, okul ve hastanelere olan yakınlığıyla merkezin merkezinde olmanın avantajını taşıyor.


http://teknikyapimetropark.com/


SözcüHaber Milliyet'te şöyle yer aldı;


Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, “Metropark’ta 16 ticari ünite ile home office üniteler avantajlı lansman fiyatlarıyla satışa çıktı. Daire alanların yüzde 100’ün üzerinde kazanç sağladığı Metropark projesinde ikinci fırsat kapısı aralanıyor” diye konuştu.


Durbakayım, 1412 rezidans daireden oluşan Teknik Yapı Metropark projesindeki ticari ünitelerin de rezidans daireler gibi rekabetçi fiyatlarla satışa sunulduğunu belirterek, “Dairelerde satışa çıktığımız günkü gibi düşük fiyat politikasını ticari ünitelerde de uygulayacağız” dedi. 


Büyüklükleri 41 ila 1919 metrekare arasında değişen ticari ünitelerin fiyatlarının 395 bin liradan başladığını kaydeden Durbakayım, “Her faaliyet alanına uygun mağaza/dükkan var. Home office’lerin satışı da 2015 fiyatlarıyla devam ediyor” dedi.


Milliyet Haber Vatan Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Teknik Yapı Metropark’ta rezidans dairelerin ardından ticari ünite ve home ofisler de rekabetçi fiyatlarla satışa çıktı.


Teknik Yapı’nın Halkalı’da hayata geçirdiği Metropark projesinde, yaşam başladı ve ilk satışta daire alanlar yüzde 100 kazandı. Şimdi Metropark’ta 16 ticari ünite ile home ofis üniteler lansman fiyatlarıyla satışa çıktı.

 

Toplam 1.412 rezidans daireden oluşan Teknik Yapı Metropark projesindeki ticari ünitelerin de rezidans daireler gibi rekabetçi fiyatlarla satışa sunulduğunu belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, “Erken davranan müşterilerimizin yüksek kazanç sağlaması için dairelerde satışa çıktığımız günkü gibi düşük fiyat politikasını ticari ünitelerde de uygulayacağız” diye konuştu.

 

Satışa çıkan ve büyüklükleri 41 ile 1.919 metrekare arasında değişen ticari ünitelerin fiyatlarının 395 bin liradan başladığı bilgisini paylaşan Umut Durbakayım, her bütçe ve her faaliyet alanına uygun mağaza ve dükkanların olduğunu ifade etti. Durbakayım, ticari ünitelerin yanı sıra home ofis dairelerin de 2015 fiyatlarıyla satışta olduğunu sözlerine ekledi.

 

5 bin kişi yaşayacak

 

Satışa çıkan ticari üniteler iki ayrı grupta yer alıyor. Müstakil ticari üniteler 6 ayrı bloktan oluşuyor ve 3 katlı bina olarak alıcılarını bekliyor. Rezidans blokun altında metrekareleri 41 ile 202 arasında değişen 9 adet ticari ünite yer alıyor. Birçok ticari ünitede ön kullanım alanları ve bodrum kat/otopark alanları yer alıyor. Ticari üniteler ofis binalarından kafelere, bankalardan şarküteriye kadar birçok sektöre hizmet verebilecek şekilde aynı çatı altında yer alıyor. Projede 2017 sonuna kadar 5 bin kişi yaşayacak.

 

Ticari ünitelere ulaşım avantajı

 

TİCARİ ünitelerin yer aldığı Metropark projesi, başta Tem Otoyolu olmak üzere Mahmutbey Gişeler, Atatürk Havaalanı, Basın Ekspres Yolu, Ataköy - İkitelli Metro hattı gibi ana arterlerle çevrili bir bölgede yer alıyor. İSTOÇ, Marmara Sanayi Sitesi, MASKO, Tekstil Kent ve İkitelli Organize Sanayi Sitesi gibi ticaret bölgesindeki proje alışveriş merkezleri, okul ve hastanelere olan yakınlığıyla dikkat çekiyor.


Vatan


Haber Sözcü Gazetesi'nde şöyle yer aldı


TEKNİK Yapı'nın Halkalı'da hayata geçirdiği Metropark projesinin ticari üniteleri satışa çıktı. Toplam bin 412 rezidans daireden oluşan Teknik Yapı Metropark projesindeki 16 ticari ünitenin de rezidans daireler gibi rekabetçi fiyatlarla satışa sunulduğunu belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım "Erken davranan müşterilerimizin yüksek kazanç sağlaması için, projesindeki dairelerde satışa çıktığımız günkü gibi düşük fiyat politikasını ticari ünitelerde de uygulayacağız" açıklamasını yaptı. PROJEDE 5 BİN KİŞİ YAŞAYACAK 


Satışa çıkan ve büyüklükleri 41 ila bin 919 metrekare arasında değişen ücari ünitelerin fiyatlarının 395 bin liradan başladığı bilgisini paylaşan Umut Durbakayım evofis dairelerin de 2015 fiyatlarıyla satışta olduğunu sözlerine ekledi. 


Ticari üniteler ofis binalarından kafelere, bankacılık hizmetlerinden şarküteriye kadar birçok hizmet ve ticaret alanına hizmet verebilecek şekilde dizayn edildiğini kaydeden Durbakayım şunlan söyledi: "2016 sonuna kadar yaklaşık 4 bin, 2017'de ise 5 bin kişinin yaşayacağı Metropark projesindeki ticari üniteler, hem proje sakinlerine hem de bölgenin geneline hitap edecek. Metropark projesi, TEM Otoyolu, Atatürk Havalimanı, Basm Ekspres Yolu, Ataköy - İkitelli Metro hattı gibi ana arterlerle çevrili bir bölgede yer alıyor. İSTOÇ, MASKO gibi sanayi alanlan, AVM'ler, okullara ve hastanelere olan yakınlığıyla merkezin merkezinde olmanın avantajını taşıyor." 


Sözcü
Haber Hürriyet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


TEKNİK Yapı, Halkalı'daki Metropark projesinde rezidans dairelerin ardından ticari ünite ve home ofisleri de satışa çıkardı. Toplam 1.412 rezidans daireden oluşan Metropark projesinde yaşamın başladı ve ticari ünitelerin rezidans daireler gibi rekabetçi fiyatlarla satışa sunulduğunu belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım "Erken davranan müşterilerimizin yüksek kazanç sağlaması için projesindeki dairelerde satışa çıktığımız günkü gibi düşük fiyat politikasını ticari ünitelerde de uygulayacağız" dedi. 41.80 ile 1.919 metrekare arasında değişen ticari ünitelerin fiyatları 395 bin liradan başlıyor. 


Hürriyet