Hande Yener Ege ve Akdeniz’de 5 yeni mekan açacak!

Hande Yener Ege ve Akdeniz’de 5 yeni mekan açacak! Hande Yener Ege ve Akdeniz’de 5 yeni mekan açacak!

Popçu Hande Yener, Bodrum’da her yıl fiyatı ile tartışmalara neden olan lahmacuna karşı daha ucuz ‘beachmacun’u satacak. Yener, Ege ve Akdeniz’de beş yeni mekan açacağını duyurdu.


Bodrum’da Sebastian Beach’i açarak işletmeciliğe atılan Hande Yener, geçen yaz 50 liraya satılan lahmacuna karşı uygun fiyatlı ‘beachmacun’ satacak. Ege ve Akdeniz’de beş yeni mekan açacağını duyuran popçu, beach’lerde satılan pahalı lahmacun yerine özel üreteceği ‘beachmacun’ ile adından sıkça söz ettirecek. Ünlü popçunun eğlence kompeksi haline getireceği Sebasitan Beach, bu sezon Dona Beach’in olduğu yerde açılacak. İki bin 500 kişiye hizmet verecek olan Sebastian Beach, içerisinde pastaneden alakart restorana kadar birçok işletmeyi de barındıracak.


BU İLK DEĞİL


Her yıl Bodrum’da büyük tartışmalara neden olan ve fahiş fiyatlarda satılan lahmacun, bu yaz yeni rakibi ‘Sebastian Beachmacun’ ile tanışacak. Geçen yıl iskender sürprizi yapan ve bu hamlesi ile büyük dikkat çeken Yener, bu yıl da beachmacun ile müdavimlerini uygun fiyatlarda lahmacun ile buluşturacak. 


Star


Haber Milliyet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Yeni yerinde hizmete açılacak Bodrum Sebastian için özel bir kutlama yemeği organize eden Hande Yener, “Komşumuz Dona Beach’le güçlerimizi birleştirdik” dedi.


Pahalı Bodrum  lahmacununa alternatif sunacağı  ‘beachmacun’ için “Birçok ürün bize özel olacak”  şeklinde konuşan  şarkıcı,  hedeflerinin  büyük olduğunu söyledi. Yener, yeni albümüyle ilgili de “Albümümde ‘Mor’ isimli bir parça var. Kırmızı tamam, şimdi mor zamanı” dedi. 


Milliyet