Hanımeli Evleri'nde örnek daire görücüye çıktı

Hanımeli Evleri'nde örnek daire görücüye çıktı

Doğa Hanımeli Evleri'nde fiyatları 285 bin Euro'dan başlayıp, 589 bin Euro'ya kadar çıkıyor.


Doğa Gayrimenkul tarafından Bodrum Hebil koyunda yapılan Hanımeli Evleri'nde örnek daire tamamlandı. Kaba inşaatı tamamlanan ve 2009 yılında teslim edilecek olan sitede 95 metrekare ile 195 metrekare arasında 2+1 ve 3+1 tipinde dört çeşit ev bulunuyor.

Hanımeli Evleri'nde 13'ü dubleks olmak üzere toplam 59 konut yer alırken, fiyatlar ise 285 bin euro'dan başlıyor, 589 bin euro'ya kadar çıkıyor. Peşin alımlarda yüzde 20'ye varan oranlarda indirimlerin yapıldığı projede yüzde 30'u peşin olmak üzere 30 aya kadar vadesiz taksit yapılıyor. Projeden konut alanlara kiralama opsiyonu da sunuluyor ve böylece konut sahipleri oturmadıkları zaman kira geliri elde edebiliyor.

Hanımeli Evleri'nde masaj, fitness, aqua gym, yoga, aerobik veya pilates aktivite alanları ile house keeping, kapalı devre kamera sistemi, 24 saat resepsiyon, concierge, kuru temizleme, laundry, posta mesaj, evlere çiçek ve gazete servisi, kişiye özel alışveriş hizmetleri de sunuluyor.

Projede buzdolabı hariç ankastre mutfak eşyalar ile klima standart olarak sunulurken, 2 adet yüzme havuzu ve otopark da bulunuyor. Site içinin araç trafiğine kapalı olması nedeniyle golf arabalarıyla evlere ulaşılan projede, salonlara açılan verandalar daha geniş bir kullanım alanı sunuyor. Bodrum havaalanına 45 kilometre, şehir merkezine ise 20 kilometre uzaklıkta bulunan evler Bodrum'un doğal güzellikleri ile bilinen Hebil koyunda yer alıyor.

Doğa Gayrimenkul'ün kurucu ortağı Ali Duek, konum itibariyle projede yer alan tüm evlerin deniz manzarası bulunduğunu belirterek, en iyi kalitede malzemelerle donatılan evlerin tamamlandığı zaman yüzde 30 ila 40 prim yapacağını söyledi. Projede temel ihtiyaçları düşünerek fonksiyonel bir plan oluşturduklarını anlatan Duek, 9 tanesi satılan Konutların Bodrum mimarisine uygun olarak yapıldığını söyledi.

Tel: 0212 322 26 26

www.dogahanimeli.com

Milliyet