Hayat Yapı Armada'dan hisse aldı

Hayat Yapı Armada'dan hisse aldı

Hayat Yapı, 2003'de Armada'nın yüzde 3.3'lük hissesini aldı.Armada Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Yıldır Ertem, Hayat Yapı Ticaret ve Yatırım Ltd. Şti'nin 2003 yılında 905 bin 597 YTL karşılığı Armada'nın yüzde 3.3'üne ulaşacak şekilde hisse aldığını bildirdi..

Ertem, yaptığı yazılı açıklamada, Armada Alışveriş Merkezi'ne halen 31 gerçek ve 2 tüzel kişinin ortak olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Son dönemde medyada adı geçen hissedarlarımızdan Hayat Yapı Ticaret ve Yatırım Ltd. Şti'yi temsilen Turgut Akman, yatırımcı ortaklarımızdan 511 bin 27 YTL değerinde, yatırımcı şirketimizden 394 bin 560 YTL olmak üzere toplam 905 bin 597 YTL karşılığı yüzde 3.3'e ulaşacak şekilde hisse satın almıştır. Bu satın almanın gerçekleştiği 2003 yılında Hayat Yapı Ticaret ve Yatırım Ltd. Şti'nin ortakları Turgut Akman, Hamide Ceylan ve Mehmet Habib Karaman'dan oluşmaktadır.
Alışveriş merkezimiz ile ilgili yukarıda belirttiğimiz tüm bilgiler resmi kayıtlarda mevcuttur. Kamuoyunu, yazılı ve görsel medyayı konuyla ilgili olarak doğru bilgilendirmeyi uygun görmekteyiz.."

Hurriyetemlak.com