HD Konak Ataşehir'de 260 bin YTL'ye!

HD Konak Ataşehir'de 260 bin YTL'ye!

HD Yapı Endüstri AŞ tarafından Ataşehir'de yapımına başlanan HD Konak Ataşehir, 16 daireden oluşan butik bir konut projesi.


HD Yapı Endüstri A.Ş tarafından inşasına başlanan HD Konak Ataşehir projesi 2 bin 500 metrekare arsa üzerinde yer alıyor. 105 metrekare büyüklüğünde tek tip dairelerden oluşan HD Konak Ataşehir projesinde yer alan bu daireler 260 bin YTL'den başlayan fiyatlarlarla satışa sulundu. 2008'in ilk aylarında inşasına başlanan projenin bu yılın sonunda bitirilmesi planlanıyor. Projede, daire tapuları verilmeye hazır olup, ödemeler özel banka kredilerine uygun olarak düzenlenebiliyor.
Kapalı otoparka sahip projenin diğer özellikleri ise şöyle: Jeneratör,  her dairede kombi, ankastre beyaz eşya, çelik kapı, portmanto, mutfak ve banyo özel dizayn edilmiş mobilyalı, oda kapıları kaplama, pencereler ithal pvc, yerler İsviçre parke kaplama. Binanın dışında 650 metrekare büyüklüğünde çocuk bahçesi ve kamelyalı yürüyüş alanı yer alıyor. Binanın güvenliği, görüntülü diafon ve apartmana ait özel güvenlik görevlileri ile sağlanacak

0216- 651 08 33 

www.hdgroup.com.tr