Heyustam.com, evlere tamir ve bakım hizmetleri sunuyor!

Heyustam.com, evlere tamir ve bakım hizmetleri sunuyor!

Evlerimizi, yaşadığımız tüm mekanları özenle seçerken, alt yapı ve tadilat süreçlerini de aynı özenle, usta ellere ‘HEYUSTAM’A emanet edebilirsiniz...


Eski alışkanlıkların pekçoğunun,  yerini yeni teknolojilere bıraktığı çağımızda, HEYUSTAM.COM internet sitesi birbirinden değerli ustaları tek çatı altında toplayarak bu konuda öncü bir çalışma başlattı.


Ustaların sanatlarını müşterileri ile buluşturan HEYUSTAM.COM internet sitesi tüm alt yapı, çağrı merkezi,kalifiye personel ve kullanım sistemleri ile artık müşterilerine hizmet vermeye hazır. Size kalan tek şey ise internet üzerinden, ihtiyacınız olan tadilat işine göre ustanızı seçmek sadece bir TIK ile...Üstelik tüm işler bitip, sonradan pişman olmadan,  O usta için kim ne demiş, nasıl önermiş sitedeki yorumları okuyarak kendiniz en doğru kararı vereceksiniz.


Peki ya telefon ile iletişim, çağrı merkezi? Hepsi bu sistemde düşünülmüş.Çünkü sitenin sahibi Tunç Vidinli, Adana’da aile şirketlerinde başladığı meslek hayatını Üniversite yıllarında girişimci bakış açısı ile birleştirmiş ve bugün internet dünyasına değerli bir proje ile giriş yapıyor. Hani derler ya, “Dededen toruna”;meslek hünerlerini eğitim,teknoloji ve sistemli bir koordinasyonla şimdi çok geniş çevrelere ulaştırmak için yola çıktı. Proje değerli bir ekip ile şekillenip,günden güne büyütülebilecek bir yapıda organize ediliyor. Kurumsal bir yapı içerisinde,şeffaf, yenilikçi ve son teknoloji ile çalışan ustalar artık evlerinizin ve iş yerlerinizin tüm bakım,onarım ve tadilat işlerinde www.heyustam.com ile yanıbaşınızda.