Hill Kartal daire fiyatları!

Hill Kartal daire fiyatları! Hill Kartal daire fiyatları!

Firma: Almalar, İskurt, Nergo İş Ortaklığı

Proje: Hill Kartal

Hill Kartal daire fiyatları kat ve planlarına bağlı olarak değişiyor. İstanbul'un Kartal ilçesine bağlı Yakacık bölgesinde inşa edilen proje 193 adet konuttan oluşuyor.Hill Kartal Evleri lokasyon olarak Marina'ya 8 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 12 dakika, Kartal Metro istasyonuna ve E-5 karayoluna 2 dakikalık mesafede bulunuyor. 


Hill Kartal daire fiyatları üzerinden lansman dönemine özel yüzde 15 indirim yapılıyor. 13 ve 28 katlı 2 bloktan meydana gelen proje 5 bin 831 metrekare arsa üzerine yayılıyor. 


Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı ile hayata geçirilen  Hill Kartal  Rezidans'ta konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 ara kat dubleks olarak dizayn edildi. Proje İstanbul Kartal Yakacık'ta yükseliyor. 


Hill Kartal Rezidans'ta yürüyüş alanı, şelale, iki çocuk parkı, basketbol ve voleybol sahası, açık kapalı yüzme havuzları, buhar odaları, açık fitness alanı, sauna, kafeterya, çocuk bakım ünitesi, sinema salonu ve tenis tortu gibi ortak kullanım alanları sunuluyor. 


Hill Kartal daire fiyatları 225 bin TL'den başlıyor. 2018 yılı Haziran ayı içerisinde teslim edilecek olan projede konutların alanları 77,61 metrekare - 175,92 metrekare şeklinde tasarlandı. 


Adres: Hürriyet Mah. Çalıkuşu Sok. No: 40 Kartal/ Yakacık/ İSTANBUL


Telefon: 444 90 61

Web: www.hillkartal.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor