Hittown'da 0,98 vade farkıyla son daireler!

Hittown'da 0,98 vade farkıyla son daireler! Hittown'da 0,98 vade farkıyla son daireler!

Vatandaşın ev sahibi olması adına Ziraat Bankası’nın konut kredisi faizlerinde yaptığı indirim açıklamasının ardından; Hityapı’nın Hittown Projesi de bankanın anlaşmalı konut projeleri arasında yerini aldı. 

Bu kapsamda 0,98 vade farkı ile ev sahibi olmak isteyenleri bekleyen Hittown projesi, Ankara’nın en hızlı gelişen ve en değerli bölgelerinden biri olan Yeni Batı Mahallesi’nde bulunuyor.

Toplam 26 bin 500 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen Hittown’da kullanıcılar 2019 Mayıs ayından itibaren evlerinde oturmaya başlayabilecekler. 

Her bloğa özel daire tipi ile birçok projeden ayrışan Hittown; toplam 4 bloktan meydana geliyor. Projede yer alan A blokta; 1+1 ve 1,5+1 daire tipleri, B blokta; 2+1 ve 2,5+1 daire tipleri, C blokta ise; 3,5+1 tek tip daireler ve D blokta; 4,5+1 tek tip daireler olmak üzere toplam 586 daire ve 62 cadde mağazası yer alıyor.

Daireler tasarımıyla özgün ve butik mimarisiyle fark yaratırken, aynı zamanda sunduğu geniş yaşam alanları, her cephede sahip olduğu güzel manzarası ve kullanışlı yapısıyla ev sahiplerine en iyi imkanları sunuyor.

İstanbul yolu metro durağının yanı başında yer alan Hittown, konumu ile günden güne değerlenen ve kullıcılarına kazanç sağlayan bir proje olma özelliği ile hem yatırım hem de yaşamak için ideal bir konut projesi olarak dikkat çekiyor. Yüzde 70’i tamamlanan projede, Ziraat Bankası’nın uygulamış olduğu 0,98 vade farkı imkanı ile kalan son daireler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuluyor. 

Web: http://www.hityapi.com