Hulusi Belgü seçim sonuçlarını değerlendirdi!

Hulusi Belgü seçim sonuçlarını değerlendirdi! Hulusi Belgü seçim sonuçlarını değerlendirdi!

AYD Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Belgü, seçim sonuçlarını değerlendirdi. "Siyasi ve ekonomik reformların genişletilerek devam ettirilmesini arzu ediyor, seçimlerin ülkemize huzur getirmesini temenni ediyoruz" dedi.Seçimlere katılan tüm partileri ve seçim sonucunda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görev alacak olan, Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Halkların Demokratik Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi’ni kutluyoruz.


26. Dönem Milletvekilliği Seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyoruz.


Seçimlere katılan tüm partileri ve seçim sonucunda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görev alacak olan, Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Halkların Demokratik Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi’ni kutluyoruz.


Adalet ve Kalkınma Partisi’nin oy artışı ile tek başına iktidar olması sebebiyle, istikrarlı bir ekonomi ve gelişen demokrasi beklentimizi yineliyoruz. Tek parti iktidarının Türk ekonomisinin dinamiklerini hızlandıracağını düşünüyoruz.


Seçimlere katılım oranının yüksekliği ve içinden geçtiğimiz kritik dönemde, seçimlerin tüm yurtta güvenli bir şekilde yapılabilmiş olması dolayısı ile büyük memnuniyet duyuyoruz.


Türkiye’nin en hızlı gelişen sektörlerinden biri olan Alışveriş Merkezleri olarak, önümüzdeki dönemde, toplumsal barış ve uzlaşı temalarının ışığında hareket edilmesi, toplumsal huzurun yaşanabilmesi için gerekli tüm katkıyı sağlamak üzere, bizlere düşen sorumluluğun bilinciyle hareket etmeye hazır olduğumuzun bilinmesini istiyoruz.


Uygar, demokrat, güçlü bir Türkiye için, siyasi ve ekonomik reformların genişletilerek devam ettirilmesini arzu ediyor, seçimlerin ülkemize huzur getirmesini temenni ediyoruz.


Saygılarımızla


HULUSİ BELGÜ


AYD YÖNETİM KURULU BAŞKANI