24 / 05 / 2022

İBB, Yeşilköy´deki havuzlu kavşak için ihale düzenledi!

İBB, Yeşilköy´deki havuzlu kavşak için ihale düzenledi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Yeşilköy´deki havuzlu kavşak inşaatı için ihale düzenlediİstanbul Atatürk Havalimanı Kavşağını rahatlatmak amacıyla harekete geçen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Yeşilköy´deki havuzlu kavşak inşaatı için ihale düzenledi.
 
İBB Altyapı Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ihale 15 Eylül 2010 tarihinde gerçekleştirilecek. Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanması öngörülen kavşak inşaatının 135 gün içinde bitirilmesi ve teslim edilmesi gerekiyor.
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

----
Basında yer alan diğer haberler:

Yeşilköy´ün ulaşımı rahatlayacak
İstanbul Atatürk Havalimanı Kavşağını rahatlatmak amacıyla harekete geçen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Yeşilköy´deki havuzlu kavşak inşaatı için ihale düzenledi.
İBB Altyapı Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ihale 15 Eylül 2010 tarihinde gerçekleştirilecek. Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlan ması öngörülen kavşak inşaatının 135 gün içinde bitirilmesi ve teslim edilmesi gerekiyor.
Milliyet