İkon Tower Bornova'da yükseliyor!

İkon Tower Bornova'da yükseliyor!

Özemeksan İnşaat, Bornova’da İkon Tower projesini inşa ediyor. İkon Tower Bornova projesi 9 katlı blok ile yatay yaşam konseptini öne çıkarıyor.


Özemeksan İnşaat, Bornova’da İkon Tower projesini hayata geçiriyor. Farklı bir proje ürettiklerini belirten  Özemeksan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Binali Özbaykız, İkon Tower için ciddi bir zaman ayırdıklarını açıkladı. Özbaykız, “1+1’den 4+1’e kadar farklı metrekare seçeneklerinin olduğu projede 367 adet bağımsız bölüm yer alıyor. Malzeme kalitesinin yanında renk uyumlarına da özen gösterdik. Bütün bu titizliğin yanında 2 bloktan oluşan projemizde, 9 katlı blok ile yatay yaşam konseptini öne çıkarırken, 36 katlı kule yapısı ile dikey yaşam konforunu müşterilerimize sunmayı hedefledik. Ekibimle beraber ciddi zamanlar ayırdığımız ve ürün uygulamalarında görerek nihai sonuca vardığımız zorlu ama bir o kadar da keyifli bir süreç geçirdik. Çıkan sonuç, hepimizi memnun etti” dedi.


Özbaykız, “Geniş açıklıklı ve yüksek sürme sistemleri kullanarak ferah bir iç ortam sağlayan ‘Smart Slide Sistemi’ni tercih ettik. Ege Bölgesi’nde bu seriyi ilk uygulayan firma olduğumuzu bilmek ayrı bir keyif sağladı” şeklinde açıklama yaptı. 


Milliyet