İMMİB meslek lisesi inşaatını ihale edecek!

İMMİB meslek lisesi inşaatını ihale edecek!

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikler, Erkan Avcı Endüstriyel Tasarım Meslek Lisesi inşaatını ihale edecekİstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birliklerinin İstanbul Bahçelievler'de yaptıracağı 11 bin 300 metrekare okul inşaatı işi kapalı teklif pazarlık usulü ile ihale edilecek.
İlgilenen istekliler 15 Eylül 2010 tarihine kadar ön yeterlilik evraklarını İMMİB'e teslim etmeleri gerekmekte.
Ön yeterlilik şartnamesine www.immib.org.tr adresinden ulaşılabilir

Zeynep Karabağ/emlakkulisi.com

Konuyla ilgili basında çıkan diğer haberler

İMMİB meslek lisesi yaptıracak

Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB), İstanbul Bahçelievler´de okul yaptırmak üzere ihale düzenledi. İMMİB tarafından Bahçelevler´de yaptırılması planlanan Erkan Avcı Endüstriyel Tasarım Meslek Lisesi 11bin 300 metrekare yüzölçümü üzerine inşa edilecek. İMMİB, ihale edeceği okul inşaatı için 15 Eylül tarihine kadar ön yeterlilik evraklarını kabul edeceğini ve ihaleyi kapalı zarf usulü ile yapacağını açıkladı.
Milliyet

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.